Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

12. 09. 2014 o 14:14

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1774x čítané



Jesenná časť súťažného ročníka 2014/15 sa v dvoch najvyšších regionálnych súťažiach začína preklápať do svojej druhej polovice, cez víkend je na programe 8. kolo. Piatoligové tímy budú mať na zisk majstrovských bodov šiesty pokus.

O mnohé zaujímavé súboje rozhodne nebude núdza ani tentoraz. S blížiacim sa začiatkom zápasov ponúkame zopár leitmotívov, pričom každého fanúšika bude, samozrejme, zaujímať najmä zápas jeho obľúbeného tímu.

 

Prešovský kraj

Bardejov

IV. liga Sever - 8.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

OFK SIM Raslavice - MŠK Spišské Podhradie (Klovanič, Mil. Hudák, Juhás, Lumtzer)

V. liga Šarišská - 6.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Družstevník Záhradné (Pavlovský, Vasilenko, Bobko, Šafránko)

TJ Beloveža - FK Gerlachov (J. Sendek ml., Choma, Jančár, Tornay)

TJ Poľana Šiba - FK Busov Gaboltov (Kuspan, Antl, Kostráb, Čeľovský)

Humenné

III. liga Východ - 8.kolo - 13.9.2014 o 15.30 hod.:

ŠK Futura Humenné - MŠK Tesla Stropkov (Ištoňa, Hepka, Drenko, Hajdada)

IV. liga Sever - 8.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

FO AJAX Pakostov - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Tabaka, Čonka, Micheľ, K. Zvolánek)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 6.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.: 

FKO Kochanovce - MsFK Hanušovce nad Topľou (Kovaľ, Fedák, Židišin, Kačmár) - o 10.30 hod.

FK Kamenica nad Cirochou - FK Humenné (Palinský, Ondrášek, Čertický, Voroňák)

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 6.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

1. MFK Kežmarok - FK Poprad ´B´ (Beluško, Krivjančin, Zoričák, Pribula)

TJ Toporec - TJ Štart Hrabušice (Tirpák, M. Béreš, Höger, Sadiv) - o 12.30 hod.

MŠK Slavoj Spišská Belá - TJ Slovan Nálepkovo (Štefanič, Laskovský, Židišin, Pecha) - 13.9.2014 o 17.00 hod.

Poprad

III. liga Východ - 8.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves (Gál, Baksay, Jurášek, M. Tkáč)

IV. liga Sever - 8.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

ŠK Štrba - MŠK Spartak Medzilaborce (Haviarik, Leško, Kunzo, Bednár)

V. liga Podtatranská - 6.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

FK Družstevník Spišské Bystré - FK 05 Levoča (Gonos, Fabíny, Kessel, Feckanin st.)

OFK Kravany - FK Slovan Helcmanovce (Marušin, I. Havrila, Laskovský, Krajčík)

Prešov

IV. liga Sever - 8.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - FK Svit (Dolhý, Berta, Korečko, Leško)

Sokol Ľubotice - OFK Tatran Kračúnovce (Novotný, Rumančík, D. Mano, Čaga)

FK Slovan Kendice - MFK Stará Ľubovňa (Žofčák, Bíro, Šimková, Minaroviech)

V. liga Šarišská - 6.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - TJ Javorina Malcov (M. Zvolánek, Novák, Nicz, Dudáš)

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - OŠFK Šarišské Michaľany (Ruščanský, Godžák, Puškáš, Koščo)

OFK Chmiňany - FK Demjata (Kunaj, Nosaľ, Čeklovský, Šimko)

Sabinov

III. liga Východ - 8.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

ŠK Odeva Lipany - MFK Slovan Giraltovce (Lipták, J. Mano, Maličký, Kačenga) - 13.9.2014

MFK Slovan Sabinov - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Karaffa, Bucko, Greško, Tarcala)

V. liga Šarišská - 6.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

OFK Uzovce - OŠK Kľušov (Tomáš, Capík, Bančanský, Novický)

Snina

III. liga Východ - 8.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

MFK Snina - TJ Veľké Revištia (Šoltés, Cuprák, Pika, Mriglot)

Stará Ľubovňa

III. liga Východ - 8.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

FK Družstevník Plavnica - FK Haniska (J. Kakaščík, Jasečko, P. Holp, Repovský)

Stropkov

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 6.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - ŠK Sačurov (Bali-Jenčík, Škodi, Pristáč, Kandráč)

Svidník

IV. liga Sever - 8.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

FK Drustav Svidník - OŠK Fintice (Ginda, Joz. Somoši, Djordjevič, Kostík)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 6.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.: 

TJ Družstevník Vyšný Mirošov - FK Sedliská (Kriak, J. Kmec, Tabiš, Kanuščák)

Vranov nad Topľou

III. liga Východ - 8.kolo - 13.9.2014 o 15.30 hod.:

MFK Vranov nad Topľou - 1. FC Tatran Prešov jun. (Ondrášek, M. Zvolánek, Bali-Jenčík, Novysedlák)

IV. liga Sever - 8.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - FK Tatran Zámutov (Zajac, Mati, Mar. Hudák, Ferenc)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 6.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.: 

OFK Tatran Bystré - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Vass, Ševčík, Daňo, Guľko)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - OFK Agrifop Stakčín (Slimák, Kováč, Šípoš, Izrael)

FK Soľ - OŠK Udavské (R. Marcin, Končár, Šomšák, Popík)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 8.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - FK Čaňa (Bochnovič, Filipák, Maličký, Koščák)

Košice-mesto

V. liga Košicko-gemerská - 6.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

FK Košická Nová Ves - TJ Družstevník Malá Ida (Zubka, Pastor, V. Havrila, Počatko)

MFK Ťahanovce - FK Geča 73 (Ivan, F. Sendek, Harajbič, Maturkanič)

Košice-okolie

IV. liga Juh - 8.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

TJ Mladosť Kalša - MFK Veľké Kapušany (Šuba, Baldovský, Homoľa, Barvirčák)

MFK Spartak Medzev - ŠK Strážske (Prokopovič, Hríb, Kunzová, Slebodník)

OFK Slovan Poproč - FK Šaca (Anguš, Ondič, Šeršeň, R. Tóth) - 15.9.2014 o 16.00 hod.

V. liga Košicko-gemerská - 6.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - TJ Tatran Betliar (Fedák, Reňo, Onofrej, A. Mišenčík)

TJ Družstevník Čečejovce - Tatra Sokoľany (Drenko, M. Drabant, Mich. Hrebeňár, Fencík)

MŠK Ďurkov - FK Gemerská Hôrka (M. Marcin, Hrinda, Barát, J. Gajdoš)

Michalovce

V. liga Zemplínska - 6.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Tisa Trakany (J. Roka, Kocúr, Jevín, L. Gnip)

OŠK Budkovce - OŠK Krišovská Liesková (Kavčák, Kovalčin, Hamadej, Sloboda)

TJ Družstevník Čičarovce - ŠK Agro Palín (Baniková, Hepka, Guba, Klič)

ŠK Nacina Ves - OFK Lastomír (Hiľovský, P. Gajdoš, Kurták, Hreško)

Rožňava

V. liga Košicko-gemerská - 6.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

FK Gemerská Poloma - TJ Kokšov-Bakša (Alexa, L. Tóth, Martinko, Vaľko)

FK Krásnohorské Podhradie - MFK Dobšiná (J. Eperješi, Kriak, Mat. Hrebeňár, Piro) - 13.9.2014

Sobrance

IV. liga Juh - 8.kolo - 13.9.2014 o 15.30 hod.:

MFK Sobrance - FK Pokrok SEZ Krompachy (Juhás, Joz. Somoši, Čonka, Vaško)

Spišská Nová Ves

III. liga Východ - 8.kolo - 13.9.2014 o 15.30 hod.:

FK Spišská Nová Ves - TJ FK Vyšné Opátske (Anguš, Maliňák, D. Béreš, Lisák)

IV. liga Juh - 8.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

OŠK Rudňany - SP MFK Rožňava (Leško, J. Mišenčík, P. Holp, Dzido) - 13.9.2014

MŠK Tatran Spišské Vlachy - Družstevník Veľký Horeš (Maliňák, Kočiš, D. Béreš, Ondík)

V. liga Podtatranská - 6.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

TJ Slovan Smižany - AŠK Mária Huta Gelnica (Klokočka, Michalík, J. Mišenčík, Piruch)

OŠK Teplička - FK Prakovce (Turcsanyi, J. Gnip, Mindala, Štofka)

Trebišov

IV. liga Juh - 8.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Anguš, Lipták, P. Havrila, Kotrády)

V. liga Zemplínska - 6.kolo - 14.9.2014 o 15.30 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - TJ Družstevník Parchovany (Ondič, Lenková, Fortuňák, Hreško)

FK Tatran Úpor - OŠK Zalužice (V. Tóth, Litványi, Švec, Čerevka)

TJ Olympia Borša - OŠK Vinné (Konečný, Gorel, Fečo, Jenčo)