Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

25. 02. 2014 o 13:56

Prípravné stretnutia na 9. týždeň

autor: Mikuláš Novický
1883x čítané



Prihára... Už sa blíži čas, kedy sa rozbehnú niektoré súťaže vo futbale. No napriek tomu ani nasledujúci týždeň a víkend nebude chudobný na zaujímavé prípravné stretnutia. Na ihriskách v Spišskej Novej Vsi, Michalovciach, Bardejove, Prešove, Moldave, Sabinove či v Spišskej Belej sa vystriedajú mužstvá od najnižšej po najvyššiu súťaž z východoslovenského regiónu. Vyberte si, kde – kto – s kým, opäť vám prinášame niekoľko typov!

Dátum                      Čas      Súper 1                           Súper 2                                   Miesto konania

25.02.14 utorok     17,00    Poprad                            Lipany                                     Poprad                 

                                  17,30   Sp. Belá                           Vysoké Tatry                           Sp. Belá

                                  18,00   Spišská Nová Ves          Smižany                                  Sp. Nová Ves

26.02.14 streda                  Sandencja Nowy Sacz   Michalovce                             Michalovce (generálka)

 01.03.14sobota                    Tatran Prešov                  Trebišov                                  Prešov (generálka)

                                  08,00    Sabinov SŽ                     Ľubotice                                  Sabinov

                                  09,15    Sabinov MŽ                    Ľubotice                                  Sabinov

                                  11,00    V. Opátske                      Lokomotíva                             Moldava

                                  10,30    Sabinov                           St. Ľubovňa                             Sabinov

                                  12,30    Sabinov SD                     Kechnec                                  Sabinov

                                  14,30    Sabinov MD                    Kechnec                                  Sabinov

                                  14,00    Poprad                            Podbrezová                             NTC Poprad

                                  14,00    Moldava n/B.                   Bardejov                                  Moldava n/B.

                                  14,30    Lipany                             Spišská Nová Ves                   Lipany

                                  14,00    Sp. Belá B                       Svit                                          Sp. Belá

                                  16,00    Sp. Belá A                       Štrba                                       Sp. Belá

                                  14,00    Svidník                            Medzilaborce                          Stropkov

                                                                                      

02.03.14nedeľa                   

                                  08,30    Chmin. N. Ves                 Široké                                      Sabinov

                                  10,00    Michalovce B                  Snina                                       Michalovce

                                  10,30    Ražňany                          Rožkovany                              Sabinov

                                  12,30    Malý Šariš                       Raslavice                                Sabinov

                                  14,00    Sp. Belá                          Hranovnica                             Sp. Belá

                                  14,30    Helcmanovce                                                                 Sabinov

                                  16,30    Hermanovce                                                                   Sabinov

 

04.03.14utorok       17,30     Poprad                            Sp. Nová Ves                          NTC Poprad