autor: Daniel Dedina
1230x čítané

3. miesto – FK Haniska

Pohľad do tabuľky:

Celkovo:   3.               16          9        1          6                      20:22             28        +10

Doma    :  9.                 6          5        1          0                      11: 4               16

Vonku   :  2.                10          4        0          6                      9:18               12

Proti (5/3):

premenili – Mihok (Michalovce B), Dlugoš (Sabinov), Alžbetkin (V. Tatry)

nepremenili – Jančošek (Bard. N. Ves), J. Majoroš (V. Opátske)

Zaujalo nás:

+ prvých sedem kôl odohralo mužstvo výlučne na ihriskách súperov, napriek tomu v nich dokázalo získať 9 bodov

+ pohľad do tabuľky pravdy  (+ 10, spolu s Bard. N. Vsou najviac) pasuje Hanisku za jedného z najväčších ašpirantov na postup

- 38 žltých a 5 červených kariet robí z Hanisky najviac trestané mužstvo

- výsledky na pôde súpera hovoria o dvoch tvárach tímu – okrem štyroch výhier aj vysoké prehry (Bard. N. Ves 0:3, Michalovce B 0:4, Barca 0:4)

Na slovíčko... Jaroslav RYBÁR, tréner FK Haniska

Hodnotenie jesennej časti

„Vzhľadom na úzky káder sme s umiestnením nášho mužstva po jesennej časti spokojní.“

Hlavná úloha počas zimnej prípravy

„Hlavnou úlohou v zimnej príprave bude posilnenie kádra a príprava tímu na jarnú časť súťaže.“

Vysvetlivky:

* za menom a priezviskom hráča nasleduje dátum narodenia, absolvovaná minutáž v danom kole, celkový počet odohraných, resp. u brankára odchytaných minút) a priemer odohraných, resp. odchytaných minút na jeden zápas (Ø)

** ak je minutáž na žltom podklade, hráč v danom stretnutí dostal žltú kartu, ak na červenom, tak bol vylúčený bez predchádzajúceho kartového napomínania a ak je minutáž červeným písmom na žltom podklade, hráč bol vylúčený po druhej žltej karte