Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

31. 10. 2012 o 15:23

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1313x čítané



Prvú polovicu sezóny 2012/13 máme za sebou, ale futbalové súťaže na východe republiky pokračujú ďalej, prvý novembrový víkend so sebou prináša predohrávané prvé jarné kolo. Súperi z úvodu ročníka si vymenia rolu domáceho a hosťujúceho tímu a ak to počasie dovolí, v prešovskom a košickom kraji sa budú odohrávať zápolenia o súťažné body v týchto mestách a dedinách.

Prešovský kraj

Bardejov

V. Liga Sever - 16.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Kľušov – Raslavice (Slebodník, Kohl, Olejník, Barvirčák)

VI. Liga Šarišská - 14.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Dl. Lúka – Pušovce (Homoľa, Mir.Firkaľ, Prokša, Hreško)

Beloveža – Šiba (J. Kmec, Ištoňa, Jurášek, SFZ)

Humenné

V. Liga Sever - 16.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Pakostov - Dl. Klčovo (C. Juhás, Stretavský, Wurm, Lisák)

Kežmarok

V. Liga Sever - 16.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Kežmarok – Fintice (Korečko, Ondrášek, Piro, Kostík)

VI. Liga Podtatranská - 14.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Sp. Belá – Hrabušice (Kunaj, Tomeček, M. Drabant, Zvolánek)

Medzilaborce

V. Liga Sever - 16.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Medzilaborce – Jasenov (Greško, Ziemba, Karaffa, Ivanov)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 14.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.: 

Radvaň n/L – Sedliská (Moroz, Škurla, Kavčák, Sakáč)

Poprad

VI. Liga Podtatranská - 14.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Sp. Bystré – Hranovnica (Turcsanyi, Sedláčková, Onofrej, Čeľovský)

Poprad "B" – Smižany (Štefanič, Marušin, Berta, Borůfka) - 10.30 hod.

Prešov

V. Liga Sever - 16.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Ľubotice – Kendice (Polomský, J. Mišenčík, P. Havrila, Ferenc)

V. Šariš – Hanušovce (P. Kmec, Želizňák, Zajac, Repovský)

VI. Liga Šarišská - 14.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Župčany - Š. Dravce (Bajcura, Jonáš, Židišin, Szabó)

Záhradné – Chmiňany (Brendza, E. Kočiš, Černica, Čigáš)

Záborské – Gaboltov (Barát, Novák, Kandráč, Guľko)

Sabinov

IV. Liga - 16.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Sabinov - St. Ľubovňa (Lipták, Vaľko, Rumančík, Dub)

VI. Liga Šarišská - 14.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Š. Michaľany – Malcov (Slimák, V.Tóth, Guba, Pečarka)

Snina

IV. Liga - 16.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Snina – Svit (Zvolánek, Baksay, Lešková, Kotrady)

Stará Ľubovňa

VI. Liga Šarišská - 14.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Jakubany – Uzovce (Labaš, Novotný,Marko, Pecha)

Stropkov

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 14.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.: 

Breznica – Stakčín (Čiták, Daňo, Fedák, Kanuščák)

Svidník

IV. Liga - 16.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Giraltovce - V. Tatry (Dubinský, Lang, Pika, Leško)

V. Liga Sever - 16.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Kračúnovce - N. Hrušov (Feckanin ml., Basoš, Černický, Gnip)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 14.kolo - 3.11.2012 o 13.00 hod.: 

Hrabovčík - Čierne n/T (Jacečko, Kunst, Švec, Dzido)

Vranov nad Topľou

V. Liga Sever - 16.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Zámutov – Plavnica (L.Tóth, Tramita, Džubák, P. Koščo)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 14.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.: 

Vechec - S. Polianka (Bindas, D. Mano, Pavlov, Labanc)

Bystré - Kamenica n/C (Pivovarník, Vasilenko, Oravec, Piruch)

Soľ - Belá n/C (Šeršeň, Kuspan, F. Sendek, Ondík)

V. Žipov – Udavské (M. Béreš, Krivjančin, Vass, A. Koščo)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. Liga Podtatranská - 14.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Margecany – Štrba (Hiľovský, Antl, Bányácski, Tóth)

Helcmanovce – Jaklovce (Tomko, Roka, Hepka, Voroňák)

Mária Huta – Levoča (Mati, Roka, Novák, Bednár) - 3.11.2012

Košice-mesto

IV. Liga - 16.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

V. Opátske – Stropkov (Maličký, Gonos, Maliňák, Eliáš)

Barca - Sp. Podhradie (Ondič, Žofčák, J. Mano, Gavalier)

V. Liga Juh - 16.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Šaca - Turňa n/B (Bančanský, Mil. Hudák, Laskovský, Minaroviech)

VI. Liga Košicko-gemerská - 14.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Ťahanovce - G. Hôrka (Gajdoš, Šimková, Tomáš, Hudák)

Kalša – Seňa (Dušek, Mikloš, Klokočka, Tornay) - 3.11.2012, hrá sa v Krásnej

Košice-okolie

V. Liga Sever - 16.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Haniska - Svidník (Dolhý, Ruščanský, Paulišin, Tkáč)

V. Liga Juh - 16.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Čaňa – Sokoľany (Koňar, Mar. Firkaľ, Bajo, Tarcala)

Medzev – Rožňava (Čonka, D. Béreš, Leferovič, Čaga)

VI. Liga Košicko-gemerská - 14.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

M. Ida - Koš. N. Ves (Kudelás, Bali-Jenčík, Martinko, Pavlík)

Ruskov - Kr. Podhradie (Gnip, Hrinda, Dankanin, Šimko)

K. Bakša - V. Opátske "B" (Kováčová, Pongo, Šipoš, SFZ)

Geča – Dobšina (Lenková, Kolesár, Štefek, Klič) - 10.45 hod.

Michalovce

IV. Liga - 16.kolo - 4.11.2012 o 10.30 hod.:

Michalovce "B" - Bard. N. Ves (Alexa, Zubka, Bochnovič, Vansa)

V. Liga Juh - 16.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

V. Kapušany – Krompachy (J.Sendek, Čech-Špirek, Počurek, Lumtzer)

Strážske – Poproč (Baldovský, Mihaliková, K. Friga, Krajčík)

VI. Liga Zemplínska - 14.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Lastomír – Sečovce (Djordjevič, Chnupa, Capík, Izrael)

Vinné – Plechotice (Firda, Miklošková, Eperješi, Gábor)

Nacina Ves - V. Horeš (Bucko, Farkaš, Končár, Sadiv)

Kr. Liesková – Čičarovce (Tkáč, Treščák, Baloga, Knut)

Rožňava

VI. Liga Košicko-gemerská - 14.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

G. Poloma – Budimír (M. Mišenčík, Michalík, Cuprák, Michna)

Spišská Nová Ves

V. Liga Juh - 16.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Sp. Vlachy - V. Folkmar (P. Friga, Bíro, Palinský, Duška)

Rudňany – Michaľany (Hegedüš, Gaľa, Juhászová, Mišenčík) - 3.11.2012

VI. Liga Podtatranská - 14.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Harichovce – Teplička (I. Havrila, Šuba, Blichárová, Lacko)

Sobrance

IV. Liga - 16.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

V. Revištia – Krásna (Šoltés, Jasečko, Jancura, Novysedlák)

V. Liga Juh - 16.kolo - 3.11.2012 o 13.30 hod.:

Sobrance - Kr. Chlmec (Bednár, Tabaka, P. Drabant, Štofka)

Trebišov

VI. Liga Zemplínska - 14.kolo - 4.11.2012 o 13.30 hod.:

Cejkov – Palín (Kriak, Kocur, Darivčák, Kačmár)

Parchovany – Petrovce (Ulian, Drenko, Macko, SFZ)

Borša – Tušice (Guľko, Gál, Jevín, Čabala)