Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

25. 10. 2012 o 07:10

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1304x čítané



Pred nami je posledné jesenné kolo a tradičná porcia 59 zápasov IV., V. a VI. ligy. Prvú polovicu sezóny 2012/13 zavŕšia tímy a ich fanúšikovia v týchto mestách a dedinách východného Slovenska.

Prešovský kraj

Bardejov

IV. Liga - 15.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Bard. N. Ves – Giraltovce (Stretavský, Mriglot, P. Kočiš, Repovský)

V. Liga Sever - 15.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Kľušov – Kendice (Mar. Hudák, Palinský, Bali-Jenčík, Michna)

VI. Liga Šarišská - 13.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Malcov - Dl. Lúka (Daňo, Eperješi, Šuba, Pavlík)

Beloveža – Uzovce (Pongo, Pika, Gnip, Gajdoš)

Humenné

V. Liga Sever - 15.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Pakostov – Jasenov (Gál, Mil. Hudák, Nagy, Ferenc)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 13.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.: 

Udavské – Vechec (Farkaš, Chnupa, Moroz, Šafranko)

Kežmarok

V. Liga Sever - 15.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Kežmarok - Dl. Klčovo (Zajac, Tramita, Ziemba, Sedlák)

Medzilaborce

V. Liga Sever - 15.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Medzilaborce – Raslavice (Polomský, D. Béreš, Bančanský, Šimko)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 13.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.: 

Radvaň n/L - Kamenica n/C (Kovaľ, Darivčák, Capík, Izrael)

Poprad

VI. Liga Podtatranská - 13.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Sp. Bystré – Smižany (Pristáč, Maček, Kriak, Tóth)

Poprad "B" – Štrba (Kurňava, Turcsanyi, Macko, Džubák) - 10.30 hod.

Prešov

V. Liga Sever - 15.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

V. Šariš - N. Hrušov (Židišin, Počurek, Marko, Fencík)

VI. Liga Šarišská - 13.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Záborské – Chmiňany (Bányácski, M. Drabant, Šeršeň, Škody)

Záhradné – Šiba (Vasilenko, Pivovarník, Klokočka, Tkáčik)

Župčany – Pušovce (Slimák, Antl, Sedlačková, Gavalier)

Sabinov

IV. Liga - 15.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Sabinov - V. Tatry (C. Juhás, Zvolánek, Holp, Gábor)

VI. Liga Šarišská - 13.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Š. Michaľany – Gaboltov (Roka, Lang, Šimková, Popik)

Snina

IV. Liga - 15.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Snina - St. Ľubovňa (Ištoňa, Dolhý, Cuprák, Vansa)

Stará Ľubovňa

VI. Liga Šarišská - 13.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Jakubany - Š. Dravce (Jančár, Jasečko, Harajbič, Kačmár)

Stropkov

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 13.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.: 

Breznica – Sedliská (Jonáš, P. Havrila, Jacečko, Labanc)

Svidník

V. Liga Sever - 15.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Kračúnovce – Plavnica (K. Friga, Godžák, Mar. Firkaľ, Hudák)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 13.kolo - 27.10.2012 o 11.00 hod.: 

Hrabovčík – Stakčín (Končár, J. Sendek, Vass, Sakáč)

Vranov nad Topľou

V. Liga Sever - 15.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Hanušovce – Ľubotice (Bochnovič, Džubák, Mihaliková, Tarcala)

Zámutov – Fintice (Hrinda, Bajo, Leferovič, Dzido)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 13.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.: 

V. Žipov - Belá n/C (Miklóš, Bindas, Končár, Vizvári)

Soľ - Čierne n/ (Škurla, Čonka, Tomko, Lumtzer)

Bystré - S. Polianka (Kuľha, Tkáč, Jurášek, Lacko)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. Liga Podtatranská - 13.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Jaklovce - Sp. Belá (Prokša, Baksay, Berta, Čigáš)

Helcmanovce – Teplička (Oravec, Djordjevič, Leško, Komár)

Margecany – Hrabušice (Pekár, Martinko, Mir. Firkaľ, Hajdada)

Mária Huta – Hranovnica (Mir. Firkaľ, Juhászová, Brendza, Piruch) - 27.10.2012 

Košice-mesto

IV. Liga - 15.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Barca – Stropkov (Džima, Slebodník, Hepka, Pečarka)

V. Opátske – Krásna (Ján Somoši, Marcin, Rumančík, Sekereš)

V. Liga Juh - 15.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Šaca – Michaľany (Kunzo, Baldovský, Kertes, Szabó)

VI. Liga Košicko-gemerská - 13.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Ťahanovce – Dobšina (Kunst, J. Sendek, Treščák, Guľko)

V. Opátske "B" - M. Ida (M. Drabant, Mati, Sedlačková, Šproch) - 27.10.2012

Košice-okolie

IV. Liga - 15.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Haniska - Svit (Vojtko, Bucko, Jancura, Hreško)

V. Liga Juh - 15.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Medzev – Sokoľany (Alexa, P. Kmec, Korečko, Novysedlák)

Čaňa - Turňa n/B (Kolesár, Hegedüš, Filipák, Leško)

VI. Liga Košicko-gemerská - 13.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

K. Bakša – Kalša (V. Tóth, Čiták, Baloga, Krajčík)

Seňa - G. Hôrka (Krivjančin, J. Kmec, Švec, Dub)

Ruskov – Budimír (E. Kočiš, Homoľa, Guľko, Klič)

Geča - Kr. Podhradie (Guba, Gajdoš, Firda, Tkáč) - 10.45 hod.

Michalovce

IV. Liga - 15.kolo - 28.10.2012 o 10.30 hod.:

Michalovce "B" - Sp. Podhradie (Michalík, Mišková, Drenko, Čabala)

V. Liga Juh - 15.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Strážske - V. Folkmar (Haviarik, Gonos, Bednár, Sadiv)

VI. Liga Zemplínska - 13.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Čičarovce – Cejkov (Štefek, Barát, Paulišin, Styrančák)

Kr. Liesková – Tušice (Fedák, Ondič, Hiľovský, Tabaka)

Nacina Ves – Plechotice (Černica, Novák, Bajcura, Kalanin)

Vinné – Petrovce (Pavlov, Tomáš, Bíro, SFZ)

Lastomír – Palín (Jevín, Lenková, Kavčák, Diószegi)

Rožňava

VI. Liga Košicko-gemerská - 13.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

G. Poloma - Koš. N. Ves (Marušin, Kunaj, Maňkoš, Mišenčík)

Spišská Nová Ves

V. Liga Juh - 15.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Sp. Vlachy – Krompachy (Píro, Pavlovský, Wurm, Eliáš)

Rudňany – Poproč (Karaffa, Feckanin ml., Greško, Lisák) - 27.10.2012

VI. Liga Podtatranská - 13.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Harichovce – Levoča (Tomeček, M. Béreš, F, Sendek, Kunzo)

Sobrance

IV. Liga - 15.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

V. Revištia – Svidník (Biroš, Ondrášek, Prokopovič, Ondík)

V. Liga Juh - 15.kolo - 27.10.2012 o 14.00 hod.:

Sobrance – Rožňava (J. Mišenčík, Polomský, Blichárová, Zvolánek)

Trebišov

V. Liga Juh - 15.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Kr. Chlmec - V. Kapušany (Maličký, Vaľko, L. Tóth, Duška)

VI. Liga Zemplínska - 13.kolo - 28.10.2012 o 14.00 hod.:

Borša - V. Horeš (Kovalčin, Dušek, Kudelás, Minaroviech)

Parchovany – Sečovce (Šipoš, Miklošková, Trembeckí, Čabala)