Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

27. 09. 2012 o 09:11

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
999x čítané



logoVsFZNa záver pracovného týždňa vám opätovne prinášame prehľad víkendových zápasov IV.-VI.ligy na východnom Slovensku, zoradených podľa okresov, v ktorých sa budú odohrávať. Tak ako vždy, aj teraz je z čoho vyberať, takže všetkým futbalovým fanúšikom prajeme príjemný športový záver týždňa.

 

 

 



Prešovský kraj

Bardejov

IV. Liga - 11.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Bard. N. Ves – Svidník (Marcin, Vaľko, Prokopovič, SFZ)

VI. Liga Šarišská - 9.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Gaboltov – Šiba (D. Havrila, Feckanin st., Leško, Voroňák)

Malcov – Uzovce (Brendza, Vasilenko, Jevín, Mikita)

Beloveža – Jakubany (Tomeček, Kunaj, Škurla, Sadiv)

Humenné

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 9.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Pakostov – Medzilaborce (Dolhý, Zubka, Mišková, Bazár)

Udavské – Sedliská (Pongo, Jonáš, Vass, P. Koščo)

Kežmarok

V. Liga Sever - 11.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Kežmarok – Kľušov (Kunzo, Šoltés, P. Kmec, Borufka)

Levoča

IV. Liga - 11.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Sp. Podhradie – Krásna (Džima, Žofčák, Ruščanský, Ondík)

VI. Liga Podtatranská - 9.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Levoča - Sp. Belá (Končár, Pavlovský, Mihaliková, Kostík)

Poprad

VI. Liga Podtatranská - 9.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Sp. Bystré - Poprad "B" (Macko, Gonos, Kocur, Tabaka)

Prešov

V. Liga Sever - 11.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

V. Šariš – Jasenov (Korečko, Lešková, Gaľa, Michna)

VI. Liga Šarišská - 9.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Chmiňany - Dl. Lúka (Moroz, Kolesár, Bajcura, Klič)

Záborské – Pušovce (Trembeckí, Čiták, Tomáš, Sakáč)

Záhradné – Župčany (Počurek, Jančár, Maček, Pecha)

Sabinov

VI. Liga Šarišská - 9.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Š. Michaľany - Ś. Dravce (Štefanič, Marušin, Fedák, Šimko)

Snina

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 9.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Belá n/C – Stakčín (Mir. Firkaľ, Šeršeň, Darivčák, Piriuch)

Stará Ľubovňa

V. Liga Sever - 11.kolo - 29.9.2012 o 10.30 hod.:

Plavnica – Ľubotice (Kolesár, Bucko, Jasečko, Zvolánek)

Stropkov

IV. Liga - 11.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Stropkov – Giraltovce (Ištoňa, Zvolánek, Cuprák, Hajdada)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 9.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Breznica - Radvaň n/L (J. Kmec, Krivjančin, Jurášek, Komár)

Svidník

V. Liga Sever - 11.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Kračúnovce – Raslavice (Zajac, Karaffa, Greško, Lisák)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 9.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Hrabovčík – Bystré (Farkaš, Slimák, Guľko, Gajdoš)

Vranov nad Topľou

V. Liga Sever - 11.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

N. Hrušov – Fintice (Palinský, K. Friga, Bíro, Fencík)

Hanušovce - Dl. Klčovo (Godžák, P. Friga, Blichárová, Hudák)

Zámutov – Kendice (P. Drabant, Dubinský, Juhászová, Čaga)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 9.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Čierne n/T – Vechec (E. Kočiš, Kohl, M. Drabant, Novysedlák)

V. Žipov - Kamenica n/C (Polomský, J. Mišenčík, Baloga, Lacko)

Soľ - S. Polianka (Dankanin, Kudelás, Bajo, Styrančák)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. Liga Podtatranská - 9.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Jaklovce – Smižany (P. Juhás, L. Tóth, Turcsanyi, Ivanov)

Helcmanovce – Štrba (Maňkoš, M. Béreš, Daňo, Sedlák)

Mária Huta – Margecany (Antl, Roka, Hiľovský, Čigáš) - 29.9.2012 

Košice-mesto

IV. Liga - 11.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Barca - St. Ľubovňa (Bochnovič, Jancura, Rumančík, Hreško)

V. Opátske - V. Tatry (J. Mano, Ondrášek, Vojtko, Repovský)

V. Liga Juh - 11.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Šaca - Sp. Vlachy (Ziemba, Tramita, Feckanin ml., SFZ)

VI. Liga Košicko-gemerská - 9.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Ťahanovce - G. Poloma (Švec, Firda, Kurňava, Koščák)

V. Opátske "B" - Kr. Podhradie (Miklošková, F. Sendek, M. Béreš, SFZ) - 29.9.2012 

Košice-okolie

IV. Liga - 11.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Haniska - Snina (Maličký, Maliňák, Homoľa, Szabó)

V. Liga Juh - 11.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Sokoľany - V. Kapušany  (D. Béreš, Filipák, Olejník, Barvirčák)

Medzev - V. Folkmar (Bančanský, Haviarik, Bali-Jenčík, Tkáč)

Čaňa – Krompachy (Čech-Špirek, Mil. Hudák, Černický, Gnip)

VI. Liga Košicko-gemerská - 9.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

K. Bakša – Budimír (Černica, Kriak, Martinko, Šproch)

Seňa - Koš. N. Ves (Novák, Bányácski, Baksay, A. Koščo)

Geča – Ruskov (Reňo, D. Mano, Mačák, Tkáčik) - 10.45 hod. 

Michalovce

IV. Liga - 11.kolo - 30.9.2012 o 10.30 hod.:

Michalovce "B" – Svit (Mriglot, Slebodník, Holp, Gábor)

VI. Liga Zemplínska - 9.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Tušice – Plechotice (Laskovský, Guba, Treščák, Vizvári)

Čičarovce – Petrovce (Bindas, Ulian, Harajbič, Dzido)

Kr. Liesková – Sečovce (Oravec, Djordjevič, Berta, Kalanin)

Nacina Ves – Lastomír (Gnip, Ondič, Pavlov, SFZ)

Vinné – Parchovany (Lenková, Capík, Onofrej, Mišenčík)

Rožňava

V. Liga Juh - 11.kolo - 29.9.2012 o 15.00 hod.:

Rožňava - Turňa n/B (Basoš, Hrinda, Kertes, Duška)

VI. Liga Košicko-gemerská - 9.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Dobšina – Kalša (Šuba, Klokočka, Sedlačková, Kotrady)

G. Hôrka - M. Ida (Klokočka, Pekár, Martinko, Tornay) - 29.9.2012 

Spišská Nová Ves

V. Liga Juh - 11.kolo - 29.9.2012 o 15.00 hod.:

Rudňany –Strážske (Želizňák, Lipták, L. Tóth, Kačmár)

VI. Liga Podtatranská - 9.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Teplička – Hranovnica (Tomko, Píro, Bednár, Petro)

Harichovce – Hrabušice (Kandráč, I. Havrila, Chnupa, Štofka)

Smižany – Hranovnica (Marušin, Krivjančin, Baloga, Zvolánek) – 3.10. o 16.00 hod. - dohrávka 6. kola

Sobrance

IV. Liga - 11.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

V. Revištia – Sabinov (Koňar, Paulišin, Lang, Čabala)

V. Liga Juh - 11.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

Sobrance – Poproč (Židišin, Marko, J. Sendek, Dudáš)

Trebišov

V. Liga Juh - 11.kolo - 29.9.2012 o 15.00 hod.:

Kr. Chlmec – Michaľany (Leferovič, Čonka, Hegedüš, Dub)

VI. Liga Zemplínska - 9.kolo - 30.9.2012 o 15.00 hod.:

V. Horeš – Cejkov (Hrinda, Šimková, Čandík, Izrael)

Borša – Palín (Prokša, Kuspan, Gajdoš, Ferenc)