Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

06. 09. 2012 o 07:53

Kam za futbalom cez víkend - príručka futbalového fanúšika

autor: Daniel Dedina
1315x čítané



Pre fanúšikov regionálneho futbalu na východnom Slovensku sme pripravili ucelený prehľad všetkých víkendových zápasoch v IV.-VI. lige.  Keďže jazýčkom na váhach pri rozhodovaní sa, na aký zápas sa fanúšik pôjde pozrieť býva často lokalpatriotizmus a najmä vzdialenosť, zoradili sme všetky zápasy podľa okresov, v ktorých sa majstrovské zápolenia budú odohrávať. Ak ešte nemáte program na víkend a chcete vedieť, aké zápasy sa budú vo vašom okolí odohrávať, pomôže vám tento náš prehľad.

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga SEVER – 8. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Kľušov - V. Šariš (Želizňák, Pika, Černický, Diószegi)

Raslavice - N. Hrušov (Džubák, Maličký, Kertes, Čabala)

VI. liga Šarišská 6. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Dl. Lúka – Záhradné (Pavlovský, Džima, Baldovský, Tabaka)

Beloveža – Záborské (Slimák, Kocur, Mar. Firkaľ, Piruch)

Humenné

V. liga SEVER - 8. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Pakostov – Zámutov (Bochnovič, Jancura, Bíro, Štofka)

Jasenov – Plavnica (Gaľa, P. Havrila, Bali-Jenčík, Kačmár)

VI. liga Vihorlatsko-duklianska - 6. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.: 

Kamenica n/C - Čierne n/T (Bindas, Bajo, Prokopovič, Szabó)

Kežmarok

VI. liga Podtatranská - 6. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Sp. Belá - Mária Huta (I. Havrila, Maček, Kandráč, Bednár)

Medzilaborce

V. liga SEVER - 8. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Medzilaborce – Kračúnovce (Karaffa, Tabaka, Tramita, Hajdada)

VI. liga Vihorlatsko-duklianska - 6. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.: 

Radvaň n/L - V. Žipov (Pavlov, Fedák, Darivčák, Hreško)

Poprad

IV. liga - 8. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

V. Tatry - Bard. N. Ves (Mriglot, Biroš, Michalík, Sedlák)

Svit – Stropkov (Ján Somoši, Mišková, Zvolánek, Eliáš)

VI. liga Podtatranská - 6. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Sp. Bystré – Harichovce (Počurek, Kunst, Dolhý, Leško)

Štrba – Levoča (Štefanič, Leško, J. Kmec, Barvirčák)

o 10.30 hod. Poprad "B" – Helcmanovce (J. Kmec, Krivjančin, Baloga, Labanc)

Prešov

V. liga SEVER - 8. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Ľubotice – Kežmarok (Zajac, Baksay, Godžák, Kotrady)

Kendice – Hanušovce (Wurm, Marko, Juhászová, Tornay)

VI. liga Šarišská - 6. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Župčany – Malcov (Koňar, Djordjevič, Tomáš, Ivanov)

Pušovce – Gaboltov (Lang, Kohl, Korečko, Lisák)

Sabinov

IV. liga - 8. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Sabinov - Michalovce "B" (Maliňák, P. Kočiš, Lešková, Dub)

VI. liga Šarišská - 6. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Š. Dravce – Chmiňany (Kovaľ, Zubka, Tomeček, Kunzo)

Uzovce – Šiba (Moroz, E. Kočiš, Leferovič, Gajdoš)

Snina

IV. liga - 8. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Snina – Barca (Marcin, Rumančík, Novotný, Tarcala)

Stará Ľubovňa

IV. liga - 8. kolo - 8. 9. 2012 o 15.30 hod.:

St. Ľubovňa - Sp. Podhradie (Dolhý, Holp, Kunst, Škody)

VI. liga Šarišská - 6. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Jakubany - Š. Michaľany (Klokočka, Martinko, Sedlačková, Pečarka)

Stropkov

VI. liga Vihorlatsko-duklianska - 6. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.: 

Breznica – Soľ (M. Béreš, Onofrej, F. Sendek, A. Koščo)

Svidník

IV. liga - 8. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Giraltovce - V. Revištia (Bucko, M. Mišenčík, Gonos, Bazár)

Svidník – Krásna (Cuprák, Vaľko, Jasečko, Jurášek)

Vranov nad Topľou

V. liga SEVER - 8. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Dl. Klčovo – Fintice (P. Friga, Mar. Hudák, Hrinda, Gábor)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 6. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.: 

Vechec – Hrabovčík (Trembeckí, Pongo, Eperješi, Čigáš)

Bystré – Udavské (Chnupa, P. Juhás, M. Drabant, Pecha)

S. Polianka - Belá n/C (Farkaš, Jonáš, Gál, Šimko)

Sedliská – Stakčín (Brendza, Povovarník, Vasilenko, Komár)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga JUH - 8. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

V. Folkmar – Rožňava (Hegedüš, Bednár, Filipák, Hudák)

VI. liga Podtatranská - 6. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Margecany – Jaklovce (Daňo, Miklošková, Píro, Koščák)

Košice-mesto

VI. liga Košicko-gemerská - 6. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Koš. N. Ves – Kalša (Macko, Capík, Lenková, Knut)

Košice-okolie

IV. liga - 8. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Haniska - V. Opátske (Ištoňa, Žofčák, J. Mano, Džubák)

V. liga JUH - 8. kolo - 19. 9. o 16.30 hod.: 

Poproč - Sokoľany (Lipták, Joz. Somoši, Korečko, Minaroviech)

VI. liga Košicko-gemerská - 6. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Geča – Seňa (Dankanin, Reňo, Kudelás, Sakáč) - 10.45 hod.

M. Ida – Ťahanovce (Šipoš, Reňo, Dankanin, Mišenčík)

Ruskov - K. Bakša (Antl, Mi. Firkaľ, Bányácski, Voroňák)

Budimír - G. Hôrka (Gnip, Štefek, Kudelás, Pavlík)

Michalovce

V. liga JUH - 8. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

V. Kapušany – Šaca (Židišin, Čonka, J. Sendek, Dzido)

Strážske – Medzev (Slebodník, Kunzo, Greško, P. Koščo)

VI. liga Zemplínska - 6. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Vinné – Borša (Novák, Roka, K. Friga, Mikita)

Lastomír – Čičarovce (Švec, Barát, Tkáč, Krajčík)

Palín – Tušice (Dušek, Kavčák, Kovalčin, Tóth)

Rožňava

VI. liga Košicko-gemerská - 6. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Kr. Podhradie – Dobšina (Oravec, V. Tóth, Hiľovský, Borůfka) - 8. 9. 2012

G. Poloma - V. Opátske "B" (Šuba, Jančár, Mačák, Tkáčik)

Spišská Nová Ves

V. liga JUH - 8. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Rudňany – Čaňa (J. Mišenčík, Mil. Hudák, Blichárová, Kostík) - 8. 9. 2012

Sp. Vlachy – Sobrance (Nagy, Hepka, P. Drabant, Lumtzer)

Krompachy - Kr. Chlmec (P. Kmec, Drenko, Palinský, Čaga)

VI. liga Podtatranská - 6. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Hrabušice – Teplička (Turcsányi, Ziemba, D. Béreš, Šproch) - 10.30 hod.

Smižany – Hranovnica (Marušin, Krivjančin, Baloga, Džubák)

Sobrance

VI. liga Zemplínska - 6. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Petrovce – Plechotice (Tomko, Oravec, Paulišin, Styrančák)

Trebišov

V. liga JUH - 8. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Michaľany - Turňa n/B (Fecanin ml., Čech-Špirek, Basoš, Vansa)

VI. liga Zemplínska - 6. kolo - 9. 9. 2012 o 15.30 hod.:

Cejkov - Nacina Ves (Kuspan, Kriak, Berta, Kalanin)

Parchovany - Kr. Liesková (Kunaj, Jurášek, Ulian, Klič)

Sečovce - V. Horeš (Čiták, Hiľovský, V. Tóth, Dudáš)