Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

31. 10. 2015 o 01:57

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1459x čítané



V tradičnom „dušičkovom“ termíne, na prelome októbra a novembra, sa uskutoční posledné jesenné kolo aktuálneho ročníka regionálnych futbalových súťaží.

Špecifikom kola bude práve rozloženie zápasov na prelome dvoch mesiacov. Päť sobotňajších stretnutí tak bude mať, v porovnaní s predchádzajúcimi dvoma kolami, nezmenený oficiálny čas začiatku, t.j. o 14.00 hod. Výnimkou sú len duely v Moldave, kde sa začína tradične o čosi neskôr a domáci tam privítajú prešovskú juniorku od 17.30 hod., resp. v Čečejovciach, ktoré privítajú Krásnohorské Podhradie už o 13.30 hod. Práve na tento čas sa potom v nedeľu posúva i úradný hrací čas.

Bez zápasovej porcie zostanú hráči Košickej Novej Vsi, ktorí majú v závere jesennej časti V. ligy Košicko-gemerskej jednokolové voľno. Na záver ešte krátky pohľad na regionálne rozloženie zápasov -  Prešovský kraj hostí tentoraz 31 stretnutí, Košický o štyri menej.

 

Prešovský kraj

Bardejov

III. liga Východ - 15.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - ŠK Odeva Lipany (M. Zvolánek, Baksay, Bali-Jenčík, Kotrády)

IV. liga Sever - 15.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

OFK-SIM Raslavice - OFK Tatran Kračúnovce (R. Marcin, Baldovský, Olejník, Čaga)

V. liga Šarišská - 13.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

FK Gerlachov - FK Demjata (Homoľa, Škurla, V. Havrila, Piró)

Humenné

IV. liga Sever - 15.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

F.O. Ajax Pakostov - TJ Družstevník Vyšný Mirošov (Bíro, M. Mišenčík, Maňkoš, Koščo)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 13.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.: 

TJ Ptava NV Ptičie - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Anguš, Šípoš, Kovaľ, Šimko)

FK obce Kochanovce - FK Kamenica nad Cirochou (Hamadej, Hrinda, Guba, Guľko)

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 13.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

FK Veľká Lomnica - TJ Slovan Nálepkovo (Kačmar, Kakaščík, Pristáč, Kandráč)

Levoča

V. liga Podtatranská - 13.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

FK 05 Levoča - FK Prakovce (Tabiš, Onofrej, J. Sendek, Pecha)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 15.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - FK Tatran Zámutov (Michalík, Berta, Šimková, Hreško)

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - OŠK Fintice (Molitoris, Ľ. Róka, Fabíny, Popík)

Poprad

IV. liga Sever - 15.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

FK Svit - MŠK Spišské Podhradie (Bobko, Rumančík, Džima, Leško)

V. liga Podtatranská - 13.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

FK Poprad - FK Slovan Helcmanovce (Čisárik, Dolhý, J. Kmec, Gábor) - o 10.30 hod.

FK 1931 Hranovnica - TJ Družstevník Spišské Bystré (Pavlovský, Turcsanyi, Adamčo, Kubánka)

OFK Kravany - MŠK Slavoj Spišská Belá (Palaščák, Klokočka, Vaňo, Gavalier)

Prešov

IV. liga Sever - 15.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

FK Slovan Kendice - OFK Dlhé Klčovo (Hríb, Kočiš, Počurek, Koščák)

TJ Sokol Ľubotice - ŠK Štrba (Prokopovič, I. Havrila, Dušek, Štofka)

V. liga Šarišská - 13.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

TJ OK Chmiňany - TJ Slovan Bardejov-Dlhá Lúka (Bajo, Pastor, P. Gajdoš, Čerevka)

ŠK Záhradné - TJ Poľana Šiba (Horochonič, Vasilenko, Ivan, Maturkanič)

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - FK FC-Ražňany (Končár, Krivjančin, Onderišin, Kanuščák)

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - TJ Družstevník Koprivnica (J. Eperješi, Kriak, P. Holp, J. Gajdoš)

Sabinov

III. liga Východ - 15.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

MFK Slovan Sabinov - TJ Rozvoj Pušovce (Lipták, Šoltés, Zajac, Knut)

IV. liga Sever - 15.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Konečný, Mišková, Kunzo, Pečarka)

Snina

III. liga Východ - 15.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

MFK Snina - FK Družstevník Plavnica (Juhás, T. Bednár, Leško, Barvirčák)

Stará Ľubovňa

V. liga Šarišská - 13.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - TJ Busov Gaboltov (Laskovský, Štefanič, Micheľ, Šafránko)

TJ Družstevník Čirč - OFK Uzovce (Dziviak, Jasečko, Novický, Dudáš)

Svidník

III. liga Východ - 15.kolo - 31.10.2015 o 14.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - MFK Vranov nad Topľou (Mati, Lešková, Gaľa, Lisák)

Vranov nad Topľou

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 13.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.: 

MsFK Hanušovce nad Topľou - OFK Tatran Bystré (Marušin, M. Béreš, Marko, Kačmár)

FK Sedliská - FK Humenné (Filipák, Bochnovič, Židišin, Feckanin st.)

ŠK Sačurov - OFK Agrifop Stakčín (Ištoňa, Želizňák, Gorel, K. Zvolánek)

TJ Družstevník Nižný Hrušov - TJ Jasenov (Čekľovský, D. Mano, Kuspan, Piruch)

OFK Hencovce - FK Soľ (Kostráb, Capík, Tomáš, Izrael)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 15.kolo - 31.10.2015 o 14.00 hod.:

AŠK Maria Huta Gelnica - FK Pokrok SEZ Krompachy (Anguš, Dušek, Kunzová, Lumtzer)

Košice-mesto

III. liga Východ - 15.kolo - 31.10.2015 o 14.00 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - ŠK Futura Humenné (Greško, Bali-Jenčík, Capík, Repovský)

Košice-okolie

III. liga Východ - 15.kolo - 31.10.2015 o 17.30 hod.:

FK Bodva Moldava nad Bodvou - 1. FC Tatran Prešov jun. (Dolhý, Drenko, D. Mano, Duška)

IV. liga Juh - 15.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

TJ Mladosť Kalša - MFK Sobrance (Nosaľ, Jurášek, Šuba, Kostík)

FK Geča 73 - FK Slovan Veľký Folkmar (Ondrášek, Fedák, P. Béreš, Szabó) - o 10.45 hod.

V. liga Košicko-gemerská - 13.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

TJ Kokšov-Bakša - TJ Cementár Turňa nad Bodvou (Baloga, Knap, Zis, Minaroviech)

FK Tatra Sokoľany - MFK Ťahanovce (F. Sendek, Miklóš, Tabaková, Faťara)

TJ Družstevník Perín - OFK Slovan Poproč (Valko, J. Gnip, Gallo, Repaský)

TJ Družstevník Čečejovce - FK Krásnohorské Podhradie (Vass, Jevín, Ondrášek, Koščo) – 31.10.2015

ŠKO Veľká Ida - MFK Dobšiná (Mikloško, Zubka, Kavčák, Voroňák)

Michalovce

IV. liga Juh - 15.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

ŠK Strážske - OŠK Rudňany (Šeršeň, Lang, Djordjevič, Vaško)

MFK Veľké Kapušany - TJ Olympia Borša (Feckanin ml., Klovanič, Tramita, R. Tóth)

V. liga Zemplínska - 13.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

OŠK Krišovská Liesková - OŠK Vinné (Tabaka, Slimák, Ševčík, J. Gnip)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - ŠK Nacina Ves (Palinský, Reňo, Lešková, Černica)

Rožňava

IV. liga Juh - 15.kolo - 31.10.2015 o 14.00 hod.:

SP MFK Rožňava - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Želizňák, Somoši, Kunzo, Pribula)

V. liga Košicko-gemerská - 13.kolo - 31.10.2015 o 14.00 hod.:

FK Gemerská Hôrka - TJ Družstevník Malá Ida (Maličký, Kessel, Pavlovský, Tornay)

Sobrance

III. liga Východ - 15.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

TJ Veľké Revištia - MŠK Tesla Stropkov (J. Mišenčík, Ruščanský, Bucko, Onofrej)

Spišská Nová Ves

IV. liga Juh - 15.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

MŠK Tatran Spišské Vlachy - MFK Spartak Medzev (Čonka, D. Béreš, M. Havrila, Michna)

V. liga Podtatranská - 13.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

OŠK Teplička - TJ Slovan Smižany (Jakubčo, Maličký, Sučka, Čeľovský)

ŠK Harichovce - TJ Štart Hrabušice (Gonos, Šoltýs, Zoričák, Kunzo)

Trebišov

III. liga Východ - 15.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

Slavoj Trebišov - FK Krásna (J. Mano, Cuprák, Karaffa, Komár)

IV. liga Juh - 15.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - FK Čaňa (Leferovič, Jancura, Mar. Hudák, Lacko)

V. liga Zemplínska - 13.kolo - 1.11.2015 o 13.30 hod.:

MFK Čierna nad Tisou - TJ Družstevník Cejkov (Basoš, Vass, Jevín, Bančanský)

TJ Tisa Trakany - ŠK Agro Palín (Lenková, Gaľa, Drabant, Fencík)

TJ Družstevník Parchovany - OFK Lastomír (V. Tóth, Knapíková, P. Tkáč, Klič)

TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ Družstevník Čičarovce (Mati, Novák, Godžák, Ryšák)

FK Tatran Úpor - TJ Sokol Močarany (Jančár, Somoši, Benedik, Sloboda)