Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

23. 10. 2015 o 15:18

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1524x čítané



Regionálne futbalové súťaže pomaly spejú k svojmu jesennému vyvrcholeniu. Záver októbra so sebou prináša už v poradí 14. treťoligové, rovnako tak 14. štvrtoligové a 12. piatoligové kolo.

Celková zápasová porcia je tradične rozdelená do dvoch hracích dní. „Menšinová“ sobota spozná výsledky siedmich stretnutí (stretnutie IV. ligy Juh Sobrance – Rožňava sa začína v netradičnom sobotňajšom čase, už o 11.00 hod.), následne v nedeľu je na programe rovná päťdesiatka duelov. Z administratívneho hľadiska mierne prevažujú súboje hrané v Prešovskom kraji (31) oproti tým v Košickom (27).

Zápas prešovskej juniorky s Veľkými Revištiami sa uskutoční v metropole Šariša na hracej ploche s umelou trávou. Na dodržiavanie pravidiel v súboji Futura Humenné – Giraltovce budú dohliadať poľskí arbitri. Jednokolové voľno si tentoraz doprajú hráči Turne nad Bodvou, ktorí budú v V. lige Košicko-gemerskej pauzovať z dôvodu nepárneho počtu účastníkov v súťaži.

 

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Šarišská - 12.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

TJ Slovan Bardejov-Dlhá Lúka - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Guba, Ivan, Pristáč, Kandráč)

TJ Družstevník Koprivnica - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Kuspan, Farkaš, Kovaľ, Šafránko)

TJ Poľana Šiba - FK Gerlachov (Marko, Končár, Sučka, Kanuščák)

TJ Busov Gaboltov - TJ OK Chmiňany (Kriak, Novák, Barát, Maturkanič) - 24.10.2015

Humenné

III. liga Východ - 14.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

ŠK Futura Humenné - MFK Slovan Giraltovce, hrá sa vo Svidníku

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 12.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.: 

FK Kamenica nad Cirochou - TJ Ptava NV Ptičie (Kavčák, Jančár, Čekľovský, Feckanin)

TJ Jasenov - ŠK Sačurov (Zis, Bajo, Palinský, Popík)

FK Humenné - MsFK Hanušovce nad Topľou (Farkaš, Slimák, J. Sendek, Kačmár) - 24.10.2015

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 12.kolo - 24.10.2015 o 17.00 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - FK 1931 Hranovnica (Zubka, F. Sendek, Pekár, Kunzo)

Levoča

IV. liga Sever - 14.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Kakaščík, Lešková, Berta, Vaško)

Poprad

IV. liga Sever - 14.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - TJ Sokol Ľubotice (Žofčák, Ginda, Hríb, Tornay), hrá sa v Kežmarku

ŠK Štrba - F.O. Ajax Pakostov (R. Marcin, T. Bednár, Konečný, Onofrej)

V. liga Podtatranská - 12.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

TJ Družstevník Spišské Bystré - ŠK Harichovce (Maček, Gallo, Čisárik, Pecha)

Prešov

III. liga Východ - 14.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

TJ Rozvoj Pušovce - MFK Snina (Micheľ, Homoľa, Mišková, P. Bednár)

1. FC Tatran Prešov jun. - TJ Veľké Revištia (Lipták, Karaffa, Zajac, Kotrády), hrá sa na umelej tráve

IV. liga Sever - 14.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

OŠK Fintice - OFK-SIM Raslavice (I. Havrila, Mar. Hudák, Knapíková, Gábor)

V. liga Šarišská - 12.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

FK Demjata - MFK Stará Ľubovňa (Kováč, Benedik, Hrinda, Minaroviech)

Sabinov

III. liga Východ - 14.kolo - 24.10.2015 o 14.00 hod.:

ŠK Odeva Lipany - MFK Slovan Sabinov (Juhás, Lang, Jancura, M. Tkáč)

V. liga Šarišská - 12.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

FK FC-Ražňany - TJ Družstevník Čirč (Kessel, Pekár, Slimák, Černica)

OFK Uzovce - ŠK Záhradné (Zemčák, Baloga, Novický, Piruch)

Snina

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 12.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - FK Sedliská (Škodi, J. Mano, Baníková, Voroňák)

Stará Ľubovňa

III. liga Východ - 14.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica - TJ FK Vyšné Opátske (Šoltés, Dolhý, Šuba, Komár)

Stropkov

III. liga Východ - 14.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - Slavoj Trebišov (Ištoňa, D. Béreš, Jurášek, Tarcala)

Svidník

IV. liga Sever - 14.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

TJ Družstevník Vyšný Mirošov - FK Svit (Anguš, Dušek, Leško, J. Gnip)

OFK Tatran Kračúnovce - FK Slovan Kendice (Paulišin, P. Holp, Šeršeň, Jenčo)

Vranov nad Topľou

III. liga Východ - 14.kolo - 24.10.2015 o 14.00 hod.:

MFK Vranov nad Topľou - FK Bodva Moldava nad Bodvou (Maličký, Bali-Jenčík, L. Tóth, Ferenc)

IV. liga Sever - 14.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

FK Tatran Zámutov - OŠFK Šarišské Michaľany (Kováčová, Bíro, Počurek, Čaga)

OFK Dlhé Klčovo - MŠK Spartak Medzilaborce (Tramita, Kunzo, M. Mišenčík, Koščo)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 12.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.: 

OFK Tatran Bystré - FK obce Kochanovce (Tabaka, Ondrášek, Mikloško, Faťara)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - OFK Hencovce (Reňo, Marušin, Ševčík, Koščo)

FK Soľ - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Miklóš, Molitoris, Lenková, Ryšák)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 14.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

FK Slovan Veľký Folkmar - TJ Mladosť Kalša (P. Béreš, Drenko, Zoričák, Michna)

V. liga Podtatranská - 12.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

TJ Slovan Nálepkovo - FK 05 Levoča (Novák, Onderišin, Adamčo, Čekan)

FK Prakovce - FK Poprad ´B´ (Gonos, Gallo, J. Eperješi, Sloboda) - 24.10.2015

FK Slovan Helcmanovce - OŠK Teplička (M. Béreš, Somoši, Kostráb, J. Roka)

Košice-mesto

III. liga Východ - 14.kolo - 25.10.2015 o 10.30 hod.:

FK Krásna - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves (Michalík, Klovanič, Capík, Džubák)

V. liga Košicko-gemerská - 12.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

FK Košická Nová Ves - ŠKO Veľká Ida (Vaňo, Michalík, Capík, Sarňák)

MFK Ťahanovce - FK Gemerská Hôrka (Knap, Klovanič, Nicz, Dudáš)

Košice-okolie

IV. liga Juh - 14.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

MFK Spartak Medzev - FK Geča 73 (Bochnovič, Leferovič, Horochonič, Borufka)

FK Čaňa - ŠK Strážske (Džima, Cuprák, Olejník, Pribula)

V. liga Košicko-gemerská - 12.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

OFK Slovan Poproč - FK Tatra Sokoľany (Drabant, J. Eperješi, Gorel, Hajdada)

TJ Družstevník Malá Ida - TJ Kokšov-Bakša (Kurtak, Šípoš, Valko, Fencík)

Michalovce

V. liga Zemplínska - 12.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

TJ Sokol Močarany - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec (Škurla, Vasilenko, P. Gajdoš, Čerevka)

TJ Družstevník Čičarovce - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Jancura, Ulian, Hamadej, Gajdoš)

ŠK Nacina Ves - TJ Družstevník Parchovany (Štefanič, J. Kmec, Barát, Izrael)

OFK Lastomír - TJ Tisa Trakany (Jevín, Basoš, Godžák, Guľko)

ŠK Agro Palín - OŠK Krišovská Liesková (J. Gnip, Zubka, Tabiš, Hreško)

OŠK Vinné - MFK Čierna nad Tisou (Onofrej, Laskovský, Nosaľ, Kalanin)

Rožňava

V. liga Košicko-gemerská - 12.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

MFK Dobšiná - TJ Družstevník Čečejovce (Dzivjak, Pavlovský, Bobko, Kubánka)

FK Krásnohorské Podhradie - TJ Družstevník Perín (M. Mišenčík, M. Béreš, Mikloško, R. Tóth) - 24.10.2015

Sobrance

IV. liga Juh - 14.kolo - 24.10.2015 o 11.00 hod.:

MFK Sobrance - SP MFK Rožňava (J. Mišenčík, Nosaľ, Djordjevič, K. Zvolánek)

Spišská Nová Ves

IV. liga Juh - 14.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

OŠK Rudňany - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Vass, Želizňák, Fedák, Štofka)

FK Pokrok SEZ Krompachy - Družstevník Veľký Horeš (J. Mišenčík, Baksay, M. Havrila, Leško)

V. liga Podtatranská - 12.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

TJ Slovan Smižany - OFK Kravany (Krivjančin, D. Mano, Harajbič, Klič)

TJ Štart Hrabušice - FK Veľká Lomnica (Mil. Hudák, F. Sendek, Gonos, Piró) - o 10.30 hod.

Trebišov

IV. liga Juh - 14.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - MFK Veľké Kapušany (Fabíny, Kočiš, Kunzová, Dzido)

TJ Olympia Borša - AŠK Maria Huta Gelnica (Ľ. Róka, Gaľa, Maňkoš, Dub)

V. liga Zemplínska - 12.kolo - 25.10.2015 o 14.00 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - FK Tatran Úpor (Pastor, Kriak, Tomáš, Bančanský)