Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

17. 10. 2015 o 10:12

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1873x čítané



Sychravé počasie a stále pretrvávajúca futbalová eufória z postupu reprezentácie na európsky šampionát budú sprievodnými znakmi najbližšieho kola regionálnych súťaží. V prípade III. a IV. ligy pôjde o 13.kolo, V. liga má na programe 11. kolo.

Vzácne vyrovnanú bilanciu zápasov (29:29) rozloženú medzi Prešovský a Košický kraj narušilo preloženie stretnutie medzi Sninou a Sabinovom, ktoré sa napokon, na základe rozhodnutia ŠTK, uskutoční v náhradnom termíne 15. novembra o 13.30 hod. V V. lige Košicko-gemerskej budú tento víkend bez súťažného duelu hráči Veľkej Idy.

Osem zápasov sa uskutoční už v sobotu, tri potom v nedeľu predpoludním (medzi nimi aj šláger celej treťoligovej jesene Krásna – Lipany) a najväčšia porcia bude servírovaná tradične v nedeľu popoludní. Pohľad do kalendára signalizuje aj opätovnú zmenu úradného hracieho času. Výkop stretnutí je už po novom o 14.00 hod. 

 

Prešovský kraj

Bardejov

III. liga Východ - 13.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - MŠK Tesla Stropkov (Anguš, T. Bednár, Lešková, Knut)

IV. liga Sever - 13.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

OFK-SIM Raslavice - MŠK Spišské Podhradie (Somoši, Gaľa, Mar. Hudák, Tornay)

V. liga Šarišská - 11.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

TJ Busov Gaboltov - TJ Slovan Bardejov-Dlhá Lúka (J. Kmec, Vaňo, Godžák, Ryšák) - 17.10.2015

FK Gerlachov - OFK Uzovce (Šoltés, Jasečko, Bobko, Kalanin)

Humenné

IV. liga Sever - 13.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

F.O. Ajax Pakostov - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Počurek, I. Havrila, Kunzová, Popík)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 11.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.: 

FK Humenné - OFK Tatran Bystré (Biroš, Novák, Onderišin, Kanuščák) - 17.10.2015

TJ Ptava NV Ptičie - FK obce Kochanovce (M. Zvolánek, J. Gnip, Vasilenko, Šafránko)

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 11.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

FK Veľká Lomnica - TJ Družstevník Spišské Bystré (Džima, Palaščák, Gonos, Repaský)

Levoča

V. liga Podtatranská - 11.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

FK 05 Levoča - TJ Štart Hrabušice (Karaffa, Bajo, Čisárik, Feckanin st.)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 13.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - OFK Tatran Kračúnovce (Tirpák, Nosaľ, Kostráb, Szabó)

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - TJ Družstevník Vyšný Mirošov (Želizňák, Zajac, Tabaková, Čaga)

Poprad

IV. liga Sever - 13.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

FK Svit - ŠK Štrba (Kunzo, Fabíny, Feckanin, ml., Koščák)

V. liga Podtatranská - 11.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

FK Poprad - TJ Slovan Nálepkovo (Gallo, Onofrej, Mil. Hudák, Kandráč) - o 10.30 hod.

FK 1931 Hranovnica - OFK Kravany (Pristáč, Maček, Zemčák, Michna)

Prešov

IV. liga Sever - 13.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

FK Slovan Kendice - OŠK Fintice (Ištoňa, Šuba, Olejník, Lumtzer)

TJ Sokol Ľubotice - OŠFK Šarišské Michaľany (Maňkoš, Cuprák, Leško, Dub)

V. liga Šarišská - 11.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

TJ OK Chmiňany - FK Demjata (F. Sendek, Zubka, Beluško, Kunzo)

ŠK Záhradné - FK FC-Ražňany (Pavlovský, M. Béreš, Lenková, Izrael)

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Čekľovský, Bali-Jenčík, Hamadej, Koščo)

Snina

III. liga Východ - 13.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

MFK Snina - MFK Slovan Sabinov (Homoľa, Baksay, Bucko, Repovský)

Stará Ľubovňa

V. liga Šarišská - 11.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - TJ Poľana Šiba (Šoltýs, Kočiš, Novický, Vaško)

TJ Družstevník Čirč - TJ Družstevník Koprivnica (Marušin, Laskovský, Škurla, Piruch)

Svidník

III. liga Východ - 13.kolo - 17.10.2015 o 14.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - FK Družstevník Plavnica (J. Mišenčík, Lang, D. Béreš, Škody)

Vranov nad Topľou

IV. liga Sever - 13.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

OFK Dlhé Klčovo - FK Tatran Zámutov (Maličký, D. Mano, Sedláčková, Jenčo)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 11.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.: 

MsFK Hanušovce nad Topľou - OFK Agrifop Stakčín (Hrinda, Reňo, Kavčák, Faťara)

FK Sedliská - TJ Jasenov (Šípoš, Škodi, Horochonič, Dudáš)

ŠK Sačurov - FK Soľ (Kakaščík, M. Havrila, L. Tóth, Gavalier)

TJ Družstevník Nižný Hrušov - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (J. Sendek, Godžák, Guba, Guľko)

OFK Hencovce - FK Kamenica nad Cirochou (Mat. Hrebeňár, Jancura, Jančár, Pecha)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 13.kolo - 17.10.2015 o 14.00 hod.:

AŠK Maria Huta Gelnica - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Kováčová, Zajac, Kessel, Kostík)

V. liga Podtatranská - 11.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

FK Slovan Helcmanovce - TJ Slovan Smižany (Zvalený, Rumančík, J. Eperješi, K. Zvolánek)

Košice-mesto

III. liga Východ - 13.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

FK Krásna - ŠK Odeva Lipany (Dolhý, Bochnovič, Micheľ, Barvirčák) - o 10.30 hod.

TJ FK Vyšné Opátske - TJ Rozvoj Pušovce (Karaffa, Kočiš, L. Tóth, Lisák) - 17.10.2015

Košice-okolie

III. liga Východ - 13.kolo - 17.10.2015 o 17.30 hod.:

FK Bodva Moldava nad Bodvou - ŠK Futura Humenné (Greško, Ruščanský, Drenko, Pečarka)

IV. liga Juh - 13.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

FK Čaňa - OŠK Rudňany (P. Béreš, Leferovič, Žofčák, Joz. Kmec)

TJ Mladosť Kalša - MFK Spartak Medzev (Ondrášek, Berta, Prokopovič, Štofka)

FK Geča 73 - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Ginda, Paulišin, Leferovič, Ondík) - o 10.45 hod.

V. liga Košicko-gemerská - 11.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

TJ Družstevník Malá Ida - TJ Cementár Turňa nad Bodvou (Lipták, Kriak, Vaňo, Čeľovský)

TJ Kokšov-Bakša - MFK Ťahanovce (Pekár, Klokočka, Jevín, Bančanský)

FK Tatra Sokoľany - FK Krásnohorské Podhradie (Adamčo, Klovanič, Basoš, J. Gajdoš)

TJ Družstevník Perín - MFK Dobšiná (Sučka, Krivjančin, Palinský, Minaroviech)

TJ Družstevník Čečejovce - FK Košická Nová Ves (V. Havrila, Kuspan, Kurtak, Šimko)

Michalovce

IV. liga Juh - 13.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

ŠK Strážske - FK Pokrok SEZ Krompachy (Tabaka, Kováčová, Konečný, Lacko)

MFK Veľké Kapušany - MFK Sobrance (Homoľa, P. Holp, Hríb, P. Bednár)

V. liga Zemplínska - 11.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

OŠK Vinné - TJ Družstevník Cejkov (Ulian, Djordjevič, Zis, Čerevka)

OŠK Krišovská Liesková - OFK Lastomír (J. Mano, Bíro, Pastor, Leško st.)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Sokol Močarany (Ivan, Končár, Barát, Maturkanič)

Rožňava

IV. liga Juh - 13.kolo - 17.10.2015 o 14.00 hod.:

SP MFK Rožňava - FK Slovan Veľký Folkmar (Molitoris, D. Mano, M. Havrila, R. Tóth)

V. liga Košicko-gemerská - 11.kolo - 17.10.2015 o 14.00 hod.:

FK Gemerská Hôrka - OFK Slovan Poproč (Klokočka, Jančár, Štefanič, Čekan)

Sobrance

III. liga Východ - 13.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

TJ Veľké Revištia - MFK Vranov nad Topľou (Michalík, Jurášek, Tramita, Hajdada)

Spišská Nová Ves

V. liga Podtatranská - 11.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

OŠK Teplička - FK Prakovce (Turcsanyi, Jakubčo, Valko, Fencík)

ŠK Harichovce - MŠK Slavoj Spišská Belá (Židišin, Marko, Benedik, Černica)

Trebišov

III. liga Východ - 13.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

Slavoj Trebišov - 1. FC Tatran Prešov jun. (Molitoris, Juhás, Mišková, Novysedlák)

IV. liga Juh - 13.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - TJ Olympia Borša (Mati, Lang, Šimková, Hreško)

V. liga Zemplínska - 11.kolo - 18.10.2015 o 14.00 hod.:

MFK Čierna nad Tisou - ŠK Agro Palín (P. Gajdoš, Onderišin, Kačmár, Krajčík)

TJ Tisa Trakany - ŠK Nacina Ves (Slimák, V. Tóth, Mikloško, Kubánka)

TJ Družstevník Parchovany - TJ Družstevník Čičarovce (Kovaľ, Baloga, Gorel, J. Roka)

TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - FK Tatran Úpor (Harajbič, Capík, Drabant, Sloboda)