Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

09. 10. 2015 o 19:20

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1465x čítané



Regionálne súťaže pokračujú aj v čase reprezentačnej pauzy. Cez víkend je na programe 12. kolo III. a IV. ligy, piatoligisti odohrajú v poradí desiate zápasy.

Z dôvodu predsezónneho odstúpenia Gemerskej Polomy z V. ligy Košicko-gemerskej vždy jeden zápas v celkovej porcii stretnutí chýba, tentoraz z tohto dôvodu budú absentovať hráči Čečejoviec. Počet zápasov bude v tomto prípade ochudobnený ešte i o ďalší zápas, keďže treťoligový súboj Tatran jun. – Bardejovská Nová Ves (2:0) predohrali už v stredu.

Zostávajúca 57-zápasová dávka bude medzi Prešovský a Košický kraj rozdelená v pomere 32:25. Na dodržanie pravidiel v dueli Lipian so Sninou budú dohliadať poľskí arbitri, pod delegátskou taktovkou Gavaliera. Vysoké Tatry a Futura Humenné hostia svojich súperov v ich aktuálnych domovoch, t.j. v Kežmarku, resp. vo Svidníku.

 

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Šarišská - 10.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

TJ Slovan Bardejov-Dlhá Lúka - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Škurla, Bochnovič, Harajbič, Kalanin)

TJ Družstevník Koprivnica - ŠK Záhradné (Vasilenko, L. Tóth, Beluško, Kunzo)

TJ Poľana Šiba - TJ OK Chmiňany (Kuspan, Benedik, Jevín, Bančanský)

Humenné

III. liga Východ - 12.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

ŠK Futura Humenné - TJ Veľké Revištia (Karaffa, Lipták, Mišková, Duška)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 10.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.: 

FK obce Kochanovce - OFK Hencovce (Novický, Krivjančin, Kostráb, Krajčík)

FK Kamenica nad Cirochou - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Ševčík, Čertický, Adamčo, Kanuščák)

TJ Jasenov - MsFK Hanušovce nad Topľou (Mikloško, Klovanič, Novák, Sloboda)

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 10.kolo - 10.10.2015 o 17.00 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - FK Veľká Lomnica (Dzivjak, Kočiš, J. Sendek, Pecha)

Levoča

IV. liga Sever - 12.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - FK Slovan Kendice (Prokopovič, Bucko, D. Mano, Leško st.)

Poprad

IV. liga Sever - 12.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - FK Svit (Nosaľ, D. Béreš, Sedláčková, Michna), hrá sa v Kežmarku

ŠK Štrba - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Haviarik, Drenko, M. Mišenčík, Pribula)

V. liga Podtatranská - 10.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

OFK Kravany - ŠK Harichovce (Onderišin, F. Sendek, Končár, Kačmár)

TJ Družstevník Spišské Bystré - FK 05 Levoča (Vaňo, Pekár, Šoltýs, Feckanin st.)

Prešov

III. liga Východ - 12.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

TJ Rozvoj Pušovce - MFK Slovan Giraltovce (Tabaka, J. Mano, Šuba, Tarcala)

IV. liga Sever - 12.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

OŠK Fintice - MŠK Spartak Medzilaborce (Roka, Kočiš, Rumančík, Borufka)

V. liga Šarišská - 10.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - TJ Družstevník Čirč (Gorel, Farkaš, T. Bednár, Klič)

FK Demjata - TJ Busov Gaboltov (Pastor, J. Eperješi, Pečarková, Ryšák)

Sabinov

III. liga Východ - 12.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

ŠK Odeva Lipany - MFK Snina - 10.10.2015

MFK Slovan Sabinov - TJ FK Vyšné Opátske (Ondrášek, Bali-Jenčík, Ruščanský, Kotrády)

IV. liga Sever - 12.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - F.O. Ajax Pakostov (Želizňák, Lang, Djordjevič, Jenčo)

V. liga Šarišská - 10.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

FK FC-Ražňany - FK Gerlachov (Jakubčo, Zoričák, Pristáč, Kandráč)

OFK Uzovce - MFK Stará Ľubovňa (Lenková, Baldovský, Zvalený, Čerevka)

Snina

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 10.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - FK Humenné (Michalík, Ulian, Palinský, Šimko)

Stará Ľubovňa

III. liga Východ - 12.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

FK Družstevník Plavnica - FK Bodva Moldava nad Bodvou (Homoľa, Cuprák, Jurášek, Repovský)

Stropkov

III. liga Východ - 12.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - FK Krásna (Molitoris, P. Holp, Capík, Onofrej)

Svidník

IV. liga Sever - 12.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

TJ Družstevník Vyšný Mirošov - OFK-SIM Raslavice (Greško, Ginda, Škodi, Hreško)

OFK Tatran Kračúnovce - OFK Dlhé Klčovo (Juhás, Džima, Fabíny, Gábor)

Vranov nad Topľou

III. liga Východ - 12.kolo - 10.10.2015 o 14.30 hod.:

MFK Vranov nad Topľou - Slavoj Trebišov (J. Mišenčík, Klovanič, Dolhý, Komár)

IV. liga Sever - 12.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

FK Tatran Zámutov - TJ Sokol Ľubotice (Feckanin ml., Dušek, Berta, Dzido)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 10.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.: 

OFK Tatran Bystré - TJ Ptava NV Ptičie (Mati, Gaľa, Jancura, Perát)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - ŠK Sačurov (Godžák, Slimák, Kováč, Piruch)

FK Soľ - FK Sedliská (M. Béreš, Mil. Hudák, Reňo, Szabó)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 12.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

FK Slovan Veľký Folkmar - MFK Veľké Kapušany (Tramita, Lešková, Dolhý, Vaško)

V. liga Podtatranská - 10.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

TJ Slovan Nálepkovo - OŠK Teplička (Drabant, Zis, Pavlovský, Čeľovský)

FK Prakovce - FK Slovan Helcmanovce (Kriak, Slimák, Čekľovský, Minaroviech) - 10.10.2015

Košice-mesto

V. liga Košicko-gemerská - 10.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

FK Košická Nová Ves - TJ Družstevník Perín (Bajo, Mat. Hrebeňár, M. Zvolánek, Popík)

MFK Ťahanovce - TJ Družstevník Malá Ida (Čisárik, Židišin, Kovaľ, Sadiv)

Košice-okolie

IV. liga Juh - 12.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

MFK Spartak Medzev - SP MFK Rožňava (Kakaščík, Tirpák, Leško, Kostík)

V. liga Košicko-gemerská - 10.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - ŠKO Veľká Ida (Onofrej, Gallo, Baníková, Koščo)

OFK Slovan Poproč - TJ Kokšov-Bakša (Kačmár, Marušin, V. Havrila, J. Roka)

Michalovce

V. liga Zemplínska - 10.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

TJ Sokol Močarany - TJ Družstevník Parchovany (Fečo, Baksay, Kováčová, J. Gajdoš)

TJ Družstevník Čičarovce - TJ Tisa Trakany (P. Tkáč, Zajac, Oravec, Sarňák)

ŠK Nacina Ves - OŠK Krišovská Liesková (Hamadej, Šípoš, P. Gajdoš, Guľko)

OFK Lastomír - MFK Čierna nad Tisou (Barát, Ištoňa, Sučka, Lacko)

ŠK Agro Palín - OŠK Vinné (J. Mišenčík, Miklóš, Basoš, Maturkanič)

Rožňava

V. liga Košicko-gemerská - 10.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

MFK Dobšiná - FK Tatra Sokoľany (Jančár, Klokočka, Kessel, Koščák)

FK Krásnohorské Podhradie - FK Gemerská Hôrka (Kakaščík, Gorel, Benedik, Černica) - 10.10.2015

Sobrance

IV. liga Juh - 12.kolo - 10.10.2015 o 14.30 hod.:

MFK Sobrance - AŠK Maria Huta Gelnica (Kováčová, Mati, Ginda, Lumtzer)

Spišská Nová Ves

IV. liga Juh - 12.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

OŠK Rudňany - FK Geča 73 (M. Havrila, Maňkoš, I. Havrila, Koščo)

MŠK Tatran Spišské Vlachy - TJ Mladosť Kalša (Bíro, Čonka, Horochonič, Maliňák)

FK Pokrok SEZ Krompachy - FK Čaňa (Anguš, Fedák, Šimková, Ondík)

V. liga Podtatranská - 10.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

TJ Slovan Smižany - FK 1931 Hranovnica (Valko, Kriak, J. Kmec, Čekan)

TJ Štart Hrabušice - FK Poprad ´B´ (Baloga, Štefanič, Maček, Repaský)

Trebišov

IV. liga Juh - 12.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - Družstevník Veľký Horeš (Micheľ, Leferovič, Kunzová, K. Zvolánek)

TJ Olympia Borša - ŠK Strážske (Hríb, Paulišin, Knapíková, J. Gnip)

V. liga Zemplínska - 10.kolo - 11.10.2015 o 14.30 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec (Kurtak, Žofčák, J. Gnip, Fencík)

FK Tatran Úpor - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Guba, Biroš, Tabaková, Izrael)