Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

14. 08. 2015 o 14:04

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
2270x čítané



Prehľad víkendových stretnutí regionálnych súťaží VsFZ.

Regionálne futbalové súťaže pokračujú cez víkend štvrtým (III. a IV. liga), resp. druhým kolom. Podľa dejiska stretnutia to vyzerá nasledovne – 33 stretnutí sa odohrá v Prešovskom a 25 v Košickom kraji.

Pripomíname ešte niekoľko zásadných skutočností:

 

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Šarišská - 2.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

TJ Slovan Bardejov-Dlhá Lúka - MFK Stará Ľubovňa (Zoričák, Pavlovský, Kačmár, Čekan)

FK Gerlachov - TJ OK Chmiňany (Pristáč, Maček, Škurla, Piruch)

TJ Družstevník Koprivnica - FK FC-Ražňany (Farkaš, Kuspan, Novický, Perát)

Humenné

IV. liga Sever - 4.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

F.O. Ajax Pakostov - OFK Dlhé Klčovo (Filipák, Lang, I. Havrila, Kostík)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 2.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

TJ Ptava NV Ptičie - TJ Jasenov (Hrinda, Ruščanský, Harajbič, L. Gnip)

FK obce Kochanovce - FK Soľ (Čekľovský, Palinský, Litványi, Sloboda), hrá sa v Brekove

FK Kamenica nad Cirochou - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Onofrej, J. Mano, Kocúr, Popík)

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 2.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

FK Veľká Lomnica - FK Slovan Helcmanovce (F. Sendek, Michalík, Vaňo, Pecha)

MŠK Slavoj Spišská Belá - TJ Družstevník Spišské Bystré (Klokočka, Pavlovský, Šoltýs, Koščák) - 15.8.2015

Levoča

V. liga Podtatranská - 2.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

FK 05 Levoča - OŠK Teplička (Onderišin, M. Mišenčík, Valko, Štofka)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 4.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - FK Slovan Kendice (Dušek, Baksay, Knapíková, Borufka)

Poprad

IV. liga Sever - 4.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

FK Svit - MŠK Spartak Medzilaborce (Tirpák, Leško, Somoši, Tornay)

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - MŠK Spišské Podhradie (Ľ. Róka, T. Bednár, Kočiš, Pečarka), hrá sa v Kežmarku

ŠK Štrba - TJ Družstevník Vyšný Mirošov (Žofčák, Bíro, Konečný, Pribula)

V. liga Podtatranská - 2.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

FK 1931 Hranovnica - TJ Slovan Nálepkovo (Laskovský, Zubka, Gallo, Repaský)

OFK Kravany - TJ Štart Hrabušice (Štefanič, Mil. Hudák, Židišin, Kačmár)

Prešov

III. liga Východ - 4.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

TJ Rozvoj Pušovce - MFK Vranov nad Topľou (Ondrášek, Tabaka, Micheľ, Ferenc)

IV. liga Sever - 4.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

TJ Sokol Ľubotice - OFK Tatran Kračúnovce (Fedák, Bali-Jenčík, Kessel, Michna)

V. liga Šarišská - 2.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

ŠK Záhradné - TJ Busov Gaboltov (P. Gajdoš, Šomšák, J. Gnip, Sarňák)

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - TJ Poľana Šiba (Mat. Hrebeňár, Turcsányi, Šoltýs, Ryšák)

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - OFK Uzovce (Zemčák, Ištoňa, Dzivjak, Gábor)

Sabinov

III. liga Východ - 4.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

ŠK Odeva Lipany - TJ Veľké Revištia (Juhás, Baksay, Ondrášek, Tarcala) - 15.8.2015

MFK Slovan Sabinov - 1. FC Tatran Prešov jun. (Homoľa, Jasečko, Bucko, M. Tkáč)

IV. liga Sever - 4.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - OŠK Fintice (Leferovič, D. Béreš, Maňkoš, Maliňák)

Snina

III. liga Východ - 4.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

MFK Snina - MŠK Tesla Stropkov (Šoltés, Mišková, Cuprák, Knut)

Stará Ľubovňa

III. liga Východ - 4.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

FK Družstevník Plavnica - ŠK Futura Humenné (Molitoris, Klovanič, D. Mano, Gavalier)

V. liga Šarišská - 2.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

TJ Družstevník Čirč - FK Demjata (Jakubčo, Bochnovič, Danišovský, Šafránko)

Svidník

III. liga Východ - 4.kolo - 15.8.2015 o 17.15 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves (Anguš, Maličký, Gaľa, Onofrej)

Vranov nad Topľou

IV. liga Sever - 4.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

FK Tatran Zámutov - OFK-SIM Raslavice (Hríb, Šeršeň, Paulišin, Lacko)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 2.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.: 

OFK Tatran Bystré - FK Sedliská (Končár, J. Sendek, Benedik, Fencík)

ŠK Sačurov - MsFK Hanušovce nad Topľou (Guba, Prokopovič, Ulian, Izrael)

TJ Družstevník Nižný Hrušov - FK Humenné (Stretavský, Hamadej, Gorel, Černica)

OFK Hencovce - OFK Agrifop Stakčín (Marko, Drenko, Čisárik, J. Roka)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 4.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

FK Slovan Veľký Folkmar - MFK Sobrance (J. Kakaščík, Ginda, Haviarik, K. Zvolánek)

Košice-mesto

III. liga Východ - 4.kolo - 15.8.2015 o 17.15 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - FK Krásna (Ištoňa, Filipák, Tramita, Duška)

V. liga Košicko-gemerská - 2.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

FK Košická Nová Ves - MFK Dobšiná (Horochonič, Ivan, Baníková, Voroňák)

Košice-okolie

III. liga Východ - 4.kolo - 15.8.2015 o 19.30 hod.:

FK Bodva Moldava nad Bodvou - Slavoj Trebišov (Greško, P. Holp, Ruščanský, Lisák)

IV. liga Juh - 4.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

TJ Mladosť Kalša - FK Čaňa (R. Marcin, Šimková, Džima, Lumtzer)

FK Geča 73 - FK Pokrok SEZ Krompachy (Haviarik, Drenko, P. Béreš, Dzido) - o 10.45 hod.

MFK Spartak Medzev - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (J. Mišenčík, Kunzová, Baldovský, Jenčo)

V. liga Košicko-gemerská - 2.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - FK Gemerská Hôrka (Baloga, Adamčo, Jančár, Tkáčik)

FK Tatra Sokoľany - TJ Kokšov-Bakša (Pastor, Gonos, Mikloško, Čeľovský)

TJ Družstevník Perín - TJ Družstevník Malá Ida (Maličký, Bajo, Šefčík, Koščo)

TJ Družstevník Čečejovce - MFK Ťahanovce (Kostráb, Kriviančin, Palaščák, Kunzo)

ŠKO Veľká Ida - OFK Slovan Poproč (V. Tóth, Slimák, Basoš, Bančanský)

Michalovce

IV. liga Juh - 4.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

MFK Veľké Kapušany - Družstevník Veľký Horeš (Čonka, Capík, Greško, Dub)

V. liga Zemplínska - 2.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - ŠK Agro Palín (Kurtak, Reňo, Šípoš, Minaroviech)

TJ Sokol Močarany - TJ Družstevník Čičarovce (Švec, Škodi, Kron, Šimko)

Rožňava

IV. liga Juh - 4.kolo - 15.8.2015 o 17.15 hod.:

SP MFK Rožňava - ŠK Strážske (Počurek, Zajac, Nosáľ, R. Tóth)

Spišská Nová Ves

IV. liga Juh - 4.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

OŠK Rudňany - AŠK Maria Huta Gelnica (Bobko, Rumančík, L. Tóth, P. Koščo)

MŠK Tatran Spišské Vlachy - TJ Olympia Borša (Berta, Gaľa, P. Béreš, Švarc)

V. liga Podtatranská - 2.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

TJ Slovan Smižany - FK Poprad (Marušin, Kovaľ, Novák, Piró)

ŠK Harichovce - FK Prakovce (Kriak, Zajac, Nicz, Dudáš)

Trebišov

V. liga Zemplínska - 2.kolo - 16.8.2015 o 17.15 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - OŠK Krišovská Liesková (J. Eperješi, Godžák, Želizňák, Maturkanič)

TJ Tisa Trakany - MFK Čierna nad Tisou (P. Tkáč, Čertický, Kavčák, Hreško)

TJ Družstevník Parchovany - OŠK Vinné (Tabiš, J. Kmec, Juščík, Guľko)

TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - OFK Lastomír (Lenková, P. Holp, Tomáš, J. Gajdoš)

FK Tatran Úpor - ŠK Nacina Ves (Fečo, M. Béreš, Knap, Kubánka)