Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

07. 08. 2015 o 23:17

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1866x čítané



Druhý augustový víkend so sebou prináša (takmer) kompletné regionálne futbalové menu. Na svoju premiéru v sezóne 2015/16 sa totižto hotujú už i piatoligisti.

Prečo slovo takmer? Preto, lebo oproti pôvodnému programu dôjde až k trom zmenám. Zápas Spišské Podhradie – Šarišské Michaľany sa odohrá až 26. augusta. Piatoligové súťaže sa ešte ani nezačali a už tu máme jednu výraznú korekciu. Konkrétne v skupine Košicko-gemerskej, kde zo súťaže vystúpila Gemerská Poloma. Všetci jej súperi podľa vyžrebovania budú mať v danom kole voľno, cez víkend budú ako prví pauzovať futbalisti Dobšinej. Kvôli epidémii je zatiaľ na neurčito preložený i súboj V. ligy Vihorlatsko-dukelskej medzi Hanušovcami nad Topľou a Sedliskami.  

Úradný hrací zostáva oproti minulému týždňu nezmenený, t.j. o 16.30 hod.

 

Prešovský kraj

Bardejov

III. liga Východ - 3.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves - FK Bodva Moldava nad Bodvou (Filipák, Drenko, Vass, Barvirčák)

V. liga Šarišská - 1.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Koprivnica - TJ Slovan Bardejov-Dlhá Lúka (J. Sendek, P. Tkáč, Basoš, Guľko)

TJ Poľana Šiba - TJ Družstevník Čirč (Kovaľ, Ivan, Moroz, Čerevka)

TJ Busov Gaboltov - FK Gerlachov (Židišin, Marko, Čisárik, Kačmár) - 8.8.2015

Humenné

III. liga Východ - 3.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

ŠK Futura Humenné - TJ Rozvoj Pušovce (Maličký, Jasečko, L. Tóth, Novysedlák), hrá sa vo Svidníku

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 1.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.: 

FK Kamenica nad Cirochou - OFK Tatran Bystré (Stretavský, M. Čekľovský, Drabant, Šafránko)

TJ Jasenov - OFK Hencovce (Kron, Bali-Jenčík, Pastor, Pecha)

FK Humenné - ŠK Sačurov (J. Kmec, Feckanin ml., Laskovský, Čekan) – 8.8.2015, hrá sa v Humennom-pri Mlyne

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 1.kolo - 8.8.2015 o 17.00 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - TJ Slovan Smižany (Kriviančin, F. Sendek, Kačmár, Kanuščák)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 3.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Leško, Baldovský, Šimková, Štofka)

Poprad

IV. liga Sever - 3.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

ŠK Štrba - FK Tatran Zámutov (Ginda, Rumančík, Kunzová, Tornay)

V. liga Podtatranská - 1.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Spišské Bystré - OFK Kravany (Turcsanyi, Zemčák, Palaščák, Tkáčik)

Prešov

III. liga Východ - 3.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

1. FC Tatran Prešov jun. - MFK Snina (Ondrášek, R. Marcin, T. Bednár, Tarcala)

IV. liga Sever - 3.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

OŠK Fintice - TJ Sokol Ľubotice (Homoľa, Micheľ, Knapíková, Ondík)

FK Slovan Kendice - OFK-SIM Raslavice (Mati, Somoši, I. Havrila, Dub)

V. liga Šarišská - 1.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

FK Demjata - ŠK Záhradné (Pavlovský, Klokočka, V. Tóth, Bančanský)

TJ OK Chmiňany - MFK Stará Ľubovňa (Jančár, Šuba, Vaľko, Feckanin st.)

Sabinov

V. liga Šarišská - 1.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

FK FC-Ražňany - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Gorel, Slimák, Horochonič, Dudáš)

OFK Uzovce - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Kessel, Baloga, Zvalený, Izrael)

Snina

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 1.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Reňo, Onofrej, Tabiš, Pribula)

Stará Ľubovňa

III. liga Východ - 3.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

FK Družstevník Plavnica - ŠK Odeva Lipany (Tabaka, Jancura, Zajac, Kotrády)

Stropkov

III. liga Východ - 3.kolo - 8.8.2015 o 16.30 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - TJ FK Vyšné Opátske (Michalík, Ruščanský, Capík, Džubák)

Svidník

IV. liga Sever - 3.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Vyšný Mirošov - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Maňkoš, Jurášek, Berta, Gábor), hrá sa v Dubovej

OFK Tatran Kračúnovce - F.O. Ajax Pakostov (Ištoňa, Klovanič, Cuprák, Hajdada)

Vranov nad Topľou

III. liga Východ - 3.kolo - 8.8.2015 o 16.30 hod.:

MFK Vranov nad Topľou - MFK Slovan Sabinov (Šoltés, Baksay, Lešková, Repovský)

IV. liga Sever - 3.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

OFK Dlhé Klčovo - FK Svit (Bíro, Hríb, Dušek, K. Zvolánek)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 1.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.: 

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - FK obce Kochanovce (J. Eperješi, Majkuthová, Končár, Lisák)

FK Soľ - TJ Ptava NV Ptičie (Kuspan, Lešková, Kurtak, Šimko)

MsFK Hanušovce nad Topľou - FK Sedliská (Mil. Hudák, Adamčo, Čekľovský, Kunzo)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 3.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

FK Slovan Veľký Folkmar - OŠK Rudňany (Anguš, Ľ. Róka, Fedák, Koščák)

V. liga Podtatranská - 1.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

TJ Slovan Nálepkovo - ŠK Harichovce (F. Sendek, Kmec, Danišovský, Sarňák)

FK Prakovce - FK Veľká Lomnica (Slimák, J. Eperješi, Litványi, Lacko) - 8.8.2015

FK Slovan Helcmanovce - FK 05 Levoča (Novák, Kocúr, Prokša, Kubánka)

Košice-mesto

III. liga Východ - 3.kolo - 9.8.2015 o 10.30 hod.:

FK Krásna - MFK Slovan Giraltovce (J. Mišenčík, D. Béreš, Greško, P. Bednár)

V. liga Košicko-gemerská - 1.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

FK Košická Nová Ves - TJ Cementár Turňa nad Bodvou (Benedik, D. Béreš, Mil. Hudák, Koščo)

MFK Ťahanovce - TJ Družstevník Perín (Gonos, J. Mišenčík, Baníková, Fencík)

Košice-okolie

IV. liga Juh - 3.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

FK Čaňa - SP MFK Rožňava (Leferovič, Bochnovič, Čonka, Hreško)

V. liga Košicko-gemerská - 1.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

OFK Slovan Poproč - TJ Družstevník Čečejovce (Zubka, Marušin, Gallo, Repaský)

TJ Družstevník Malá Ida - FK Tatra Sokoľany (Šípoš, Greško, Farkaš, J. Roka)

TJ Kokšov-Bakša - FK Gemerská Hôrka (Palinský, Hrinda, Kavčák, Voroňák)

Michalovce

IV. liga Juh - 3.kolo - 8.8.2015 o 16.30 hod.:

ŠK Strážske - MFK Veľké Kapušany (Juhás, Bali-Jenčík, Ľ. Róka, Koščo)

V. liga Zemplínska - 1.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

TJ Sokol Močarany - TJ Družstevník Cejkov (Tomáš, Fečo, Juščík, Maturkanič)

TJ Družstevník Čičarovce - FK Tatran Úpor (Vojtko, Paulišin, Lenková, Borufka)

ŠK Nacina Ves - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec (Kriak, Štefanič, Onderišin, J. Gajdoš)

OFK Lastomír - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Černický, Prokopovič, Kováč, Ryšák)

ŠK Agro Palín - TJ Družstevník Parchovany (Harajbič, Švec, J. Gnip, Černica)

OŠK Vinné - TJ Tisa Trakany (Godžák, Guba, Knap, R. Tóth)

Rožňava

V. liga Košicko-gemerská - 1.kolo - 8.8.2015 o 16.30 hod.:

FK Krásnohorské Podhradie - ŠKO Veľká Ida (J. Gnip, Bajo, Imrich, Čeľovský)

Sobrance

IV. liga Juh - 3.kolo - 8.8.2015 o 16.30 hod.:

MFK Sobrance - MFK Spartak Medzev (Džima, Jasečko, Paulišin, Kostík)

Spišská Nová Ves

IV. liga Juh - 3.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - TJ Mladosť Kalša (D. Mano, P. Holp, Počurek, Vaško)

V. liga Podtatranská - 1.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

TJ Štart Hrabušice - FK 1931 Hranovnica (Tramita, Pristáč, Škurla, Sloboda)

OŠK Teplička - FK Poprad ´B´ (M. Béreš, Želizňák, Novický, Piró)

Trebišov

III. liga Východ - 3.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

Slavoj Trebišov - TJ Veľké Revištia (Molitoris, Lang, Gaľa, Knut)

IV. liga Juh - 3.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Šeršeň, Haviarik, P. Béreš, Popík)

TJ Olympia Borša - FK Geča 73 (J. Kakaščík, Tirpák, Nosáľ, Szabó)

Družstevník Veľký Horeš - AŠK Maria Huta Gelnica (M. Havrila, J. Mano, Capík, J. Gnip)

V. liga Zemplínska - 1.kolo - 9.8.2015 o 16.30 hod.:

MFK Čierna nad Tisou - OŠK Krišovská Liesková (Ulian, Ruščanský, P. Gajdoš, Piruch)