Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

13. 07. 2015 o 12:35

Prípravné zápasy humenského regiónu I.

autor: Marián Škuba
1479x čítané



Súčasťou letnej prípravy sú aj zápasy.

MFK Snina (III.) - Vranov (III.) 8:0 (4:0)

góly: Vyshnevskyi 2, Pčola 2, Bednár, Červeňák, Ferko, Skvašík (11 m).

MFK Snina: Lojka – Matús, Jankaj, Dický, Hišem – Ferko, Červeňák, Popovič, M. Pčola – Vyshnevskyi, Bednár. (E. Hanc, M. Hreha, Lelko, Skvašík).

 

MFK Snina (III.) – Veľký Horeš (IV.) 2:2 (1:2)

góly: Bednár, Ferko – Sninský, Seman.

MFK Snina: Sudimák – E. Hanc, J. Lukáč, Dický, Hišem – Ferko, Popovič, Červeňák, Drančák – Bednár, Vyshnevskyi (Jankaj, Hreha, Halagan, Lelko).

 

Pakostov (IV.) – Sedliská (V.) 5:1 (1:0)

góly domáci: Hubcej 2, Karabin 2, Slavkovský.

Ajax Pakostov: Klamár – Berdák, Dubas, Andraško, J. Fedorko – S. Ragan, Hubcej, Patrik Ragan, Durilla – Karabin, Slavkovský (Š. Tomčák, Pavol Ragan, T. Gombita).

 

Strážske (IV.) – Radvaň n/L. (IV.) 1:3 (0:2)

góly hostia: Ljubarskij, Macej, S. Karnaj.

TJ Družstevník Radvaň n/L.: Vaško (Sakalik) – M. Gadžo, R. Kudláč, G. Horvat, R. Tomčák – S. Karnaj, M. Paraska, Komjaty, Ljubarskij, J. Kuzma – Macej (Čeremeta, Harvilčák, Onderko).

 

Stakčín (V.) – Ulič (I. trieda ObFZ HE) 2:3 (1:1)

góly: Veselovskyy, Kirňák (11 m) – Kočan 2, Janko.

OFK Agrifop Stakčín: Kozák (Harvan) – Steco, Hučko, Harmaňoš, V. Kuznecov, R. Iskajc, Mandzák, I. Kuznecov, Telvák, Kirňák, Veselovskyy (Keleman, Magura, Gubik, Piteľ).

 

Vinné (V.) – Ptičie (V.) 1:0 (1:0)

TJ Ptava NV Ptičie: Dudič – Džubák, Lancoš, Patarák, Jalč, P. Meričko, V. Melník, Bešák, Suchanič, Kolník, J. Kolesár (T. Hajdučko, P. Rada, L. Metiľ).

 

Kochanovce (V.) – Jasenov (V.) 4:4 (1:3)

 góly: J. Jurov, Kirvej, Murinčák, T. Sima – L. Kuzma 2, T. Kuzma, Jankaj.

FKO Kochanovce: Bumbera – Gaľo, Brindzák, M. Rada, V. Rada – J. Jurov, P. Šimai, Murinčák, Piskay – Kirvej, T. Sima (Kimák).

TJ Jasenov: L. Behun (Bača) – Labik, Goga, T. Čerhit, I. Čerhit, T. Kuzma, Callegari, Beták, Shevchenko, L. Kuzma, Jankaj (2 Ukrajinci).

 

FK Kamenica n/Cir. (V.) - Ubľa (I. trieda ObFZ HE) 0:1 (0:1)