Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

21. 04. 2012 o 16:23

Prvoligoví žiaci SP MFK Rožňava rozhodli po štandardke

autor: Karol Csobadi
1021x čítanéRVziaciKým starší žiaci SP MFK Rožňava v predchádzajúcom kole podľahli v Poprade domácim gólom po štandardke v ostatnom kole sa situácia zopakovala.Tentoraz však gól Köteleša zo štandardky znamenal trojbodový zápis pre rožňavských prvoligistov, ktorí tak zdolali štvrtý celok tabuľky z Trebišova. Mladším žiakom sa nedarilo proti vekovo starším i fyzicky zdatnejším hosťom a podľahli rozdielom triedy i napriek tomu, že do polčasu nedovolili súperovi poistiť vedenie.

Peter Džačár, tréner mládeže: "Súper bol kvalitný, ale nám sa podarilo v prvom polčase vyťažiť z jednej štandardky vedúci gól. Následne sme sa viac zamerali na obrannú činnosť s prechodom do rýchlych protiútokov, nakoľko sme dnes mali k dispozícii behavých útočníkov. Poistiť tesné vedenie sa nám už nepodarilo a ako sa neskôr ukázalo gól z úvodu bol prakticky víťazný, čo som veľmi rád."

Tréner Trebišova Miroslav Michalec: "V priemernom zápase sme podali slabší výkon a domáci boli aktívnejší. Dokázali sa lepšie prispôsobiť klzkému terénu a zaslúžene zvíťazili. Jedinému gólu, ktorý v zápase padol predchádzala situácia, keď náš hráč vyrobil pred šestnástkou zbytočný faul. Následne domáci hráč z priameho kopu dosiahol gól, keď mieril presne k žrdi našej brány. Po prestávke sa hralo prevažne medzi šestnástkami iba s náznakom šancí na oboch stranách".

U15 - st. žiaci

SP MFK Rožňava - Slavoj Trebišov 1:0 (1:0)

Góly: 8. Köteleš, rozhodca Drenko

Rožňava: Rákai - F. Vaško, Mihálik, M. Zatroch, Seman, Köteleš, Tomašík, Leskovjanský, Gyurék, Kardoš, Repel, striedali: Revúcky, R. Hajduk.

Trebišov: Perháč - P. Kolesár, Veréb, Melinčák, Dalidi, Hvasta, Plávka, Mihók, Paľovčík, P. Kolesár, Tkáčik, striedali: Pužer, Olejár.

U14 - ml. žiaci

SP MFK Rožňava - Slavoj Trebišov 0:3 (0:1)

Góly: Mroč 2, Szucs, rozhodca Černický

Rožňava: Džačár - Németh, Krak, T. Gecelovský, Sýkora, Šagúl, Dávid, Kelemen, Korfanta, Harabín, Krempaský, striedali: Ogurčák, Štefan.

Trebišov: Timko - Vodilka, Barna, Otrošina, Tutko, Urban, Gibilov, Mroč, Michalko, Szucs, Mihalčík, striedali: Varga, Balog, Lopatník.