Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

08. 02. 2015 o 15:59

Krompachy ich potrápili

autor: Mikuláš Novický
1618x čítanéPočasie zaskočilo domácich natoľko, že pätnásť centimetrov ťažkého snehu dokázali odpratať až po víkende. Plánované zápasy, aj domáceho Slovana Sabinov s Tatran Prešov, sa tak nehrali. Domáci fanúšikovia sa dočkali až túto sobotu. V príjemnom zimnom počasí privítali súpera zo štvrtej ligy juh, hráčov Pokrok SEZ Kropachy.

V domácom mužstve chýbali nielen Ukrajinci, ktorí ako sa zjavili, tak sa aj stratili za východnou hranicou, ale aj zranení či chorí hráči základnej zostavy. Preto dostali príležitosť ostatní hráči. V bráne sa po pol hodine vystriedali traja brankári, no najviac si zachytal Zlatohlavý, ktorého hostia ohrozovali najčastejšie. Niekedy aj so šťastím však uhájil aj on čisté konto. Lepšie začali domáci, ktorí po sérii rohových kopov sa v pätnástej minúte ujali vedenia. Bašista rozohral z pravej strany rohový kop, na ktorý hosťujúci Burkuš nedočiahol a Popovec hlavou dorazil loptu do siete. Pritom sa však zrazil s obrancom a musel odstúpiť z hry. Ako sa neskôr ukázalo, bola to jediná šanca na oboch stranách, ktorá sa skončila gólom. Ďalšie z domácej strany, ale aj z hosťujúcej, hlavne v poslednej polhodine stretnutia, likvidovali buď brankári, alebo obrancovia oboch mužstiev.

 

MFK Slovan Sabinov - FK Pokrok SEZ Krompachy 1:0 (1:0)

Gól:  15.  Popovec.

Pred 50 divákmi rozhodoval Klovanič.

Sabinov: Huba (30. Drahus, 60. Zlatohlavý) - Sochovič, Popovec (17. Bortňák), Michal Dedina, Futej - Janiga, Dlugoš, - Vranko, Bašista, Čekan - Lapoš.

Krompachy: Burkuš - Košč, Ľ.  Ontko, M. Ontko, F. Rychnavský, Cmorej, Peták, Biľ (60. Rodzik), Mnich, Vojtek, Sekáč (D. Rychnavský).

Galéria
Krompachy ich potrápiliKrompachy ich potrápiliKrompachy ich potrápiliKrompachy ich potrápiliKrompachy ich potrápili
Krompachy ich potrápiliKrompachy ich potrápiliKrompachy ich potrápiliKrompachy ich potrápili