Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

07. 11. 2014 o 14:00

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1462x čítané



Aj keď je jeseň stále v plnom prúde, tá futbalová už patrí minulosti. Napriek tomu súťažný adrenalín nevyprchá ani najbližší víkend, na programe je totižto predohrávka prvého jarného kola.

Po nej sa už tímy odoberú na zimnú prestávku, preto v tejto chvíli nie je dôvod na akékoľvek šetrenie sa, je potrebné to naplno "rozbaliť" a zabojovať o ďalšie tri body, ktoré môžu byť v konečnom účtovaní veľmi dôležité. Stretávajú sa tímy z úvodného kola ročníka, akurát si vymenia domáce prostredie. Na poslednú kompletnú porciu zápasov v tomto kalendárnom ročníku (budúcu sobotu, t.j. 15. novembra o 13.00 hod., svieti v rozpise ešte dohrávka 14. kola III. ligy Východ medzi Vranovom nad Topľou a Vyšným Opátskym) sme sa opäť pozreli optikou rôznych zaujímavých leitmotívov, ktoré slúžia zároveň ako pozvánka na 16. kolo III. i IV. ligy a 14. kolo V. ligy.

 

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Šarišská - 14.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Poľana Šiba (Ševčík, Lenková, Horochonič, Piruch)

TJ Beloveža - OŠK Kľušov (Nicz, Vasilenko, Židišin, Feckanin st.)

FK Gerlachov - FK Busov Gaboltov (Maček, Zubka, Pristáč, Kanuščák)

TJ Javorina Malcov - OŠFK Šarišské Michaľany (Lipták, Somoši, Švec, Šafránko)

Humenné

IV. liga Sever - 16.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

FO AJAX Pakostov - FK Drustav Svidník (I. Havrila, Mišková, Počurek, Hreško)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 14.kolo - 9.11.2014 o 10.30 hod.: 

FKO Kochanovce - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (J. Eperješi, M. Drabant, J. Kmec, Vaško)

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 14.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

1. MFK Kežmarok - MŠK Slavoj Spišská Belá (Turcsanyi, Laskovský, Zemčák, A. Mišenčík)

Levoča

V. liga Podtatranská - 14.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

FK 05 Levoča - FK Slovan Helcmanovce (Daňo, Gorel, Moroz, Novický)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 16.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - MFK Stará Ľubovňa (Biroš, Tabaka, Zajac, Sadiv)

Poprad

IV. liga Sever - 16.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

FK Svit - OŠK Fintice (Feckanin ml., Baldovský, Paulišin, Dzido)

V. liga Podtatranská - 14.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

FK Družstevník Spišské Bystré - TJ Slovan Nálepkovo (Nosaľ, Onderišin, Ivan, Kostík)

FK Poprad ´B´ - OŠK Teplička (P. Béreš, Gonos, Onofrej, Pečarka) - o 10.30 hod.

Prešov

IV. liga Sever - 16.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - ŠK Štrba (Gaľa, Lešková, Korečko, Slebodník)

Sokol Ľubotice - FK Slovan Kendice (Berta, Bucko, Mar. Hudák, Lisák)

V. liga Šarišská - 14.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - OFK Chmiňany (Guba, Žulevič, J. Sendek, Pecha)

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - OFK Uzovce (F. Sendek, Marušin, Štefanič, L. Gnip)

TJ Družstevník Záhradné - FK Demjata (Dušek, Želizňák, Bobko, Tornay)

Sabinov

III. liga Východ - 16.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

ŠK Odeva Lipany - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (P. Kmec, Ruščanský, Baldovský, Duška) - 8.11.2014

MFK Slovan Sabinov - FK Družstevník Plavnica (M. Zvolánek, Rumančík, Capík, Vaľko)

Snina

III. liga Východ - 16.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

MFK Snina - ŠK Futura Humenné (J. Kakaščík, Jasečko, Kočiš, Barvirčák)

Stropkov

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 14.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - OŠK Udavské (Jevín, Kuspan, Slimák, Počatko)

Svidník

III. liga Východ - 16.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - 1. FC Tatran Prešov jun. (Karaffa, Hepka, Maličký, Tarcala)

IV. liga Sever - 16.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - MŠK Spišské Podhradie (Žofčák, Vass, Šimková, Leško st.)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 14.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.: 

TJ Družstevník Vyšný Mirošov - FK Soľ (Marko, Končár, Höger, Pribula)

Vranov nad Topľou

IV. liga Sever - 16.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - OFK SIM Raslavice (Haviarik, Drenko, Černický, R. Tóth)

FK Tatran Zámutov - MŠK Spartak Medzilaborce (Kunzo, T. Bednár, Šuba, Štofka)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 14.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.: 

OFK Tatran Bystré - FK Kamenica nad Cirochou (Čertický, Kocúr, Kováč, Piro)

TJ Družstevník Nižný Hrušov - OFK Agrifop Stakčín (J. Mano, Palinský, Krivjančin, Popík)

ŠK Sačurov - FK Humenné (D. Béreš, Kriak, Kostráb, Hajdada)

FK Sedliská - MsFK Hanušovce nad Topľou (Pavlovský, Fabíny, Fedák, Šimko)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Podtatranská - 14.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

FK Prakovce - TJ Toporec (Novák, Prokša, Litványi, Čeľovský)

AŠK Mária Huta Gelnica - TJ Štart Hrabušice (V. Tóth, Slimák, Farkaš, Krajčík) - 8.11.2014

Košice-mesto

III. liga Východ - 16.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - MŠK Tesla Stropkov (Michalík, Filipák, P. Holp, Džubák)

Košice-okolie

IV. liga Juh - 16.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

TJ Mladosť Kalša - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Bochnovič, Bíro, D. Mano, Ondík)

V. liga Košicko-gemerská - 14.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - FK Košická Nová Ves (M. Marcin, Onofrej, Tušek, Korinko) - 8.11.2014

MŠK Ďurkov - FK Krásnohorské Podhradie (Klokočka, Stretavský, Mačák, J. Gajdoš)

TJ Družstevník Čečejovce - MFK Dobšiná (Tirpák, M. Béreš, Jančár, Tkáčik)

Tatra Sokoľany - TJ Družstevník Malá Ida (J. Roka, Kriak, Ľ. Roka, Lacko) - 8.11.2014

Michalovce

III. liga Východ - 16.kolo - 9.11.2014 o 10.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves (Greško, Baksay, Lang, Mriglot)

IV. liga Juh - 16.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

MFK Veľké Kapušany - FK Šaca (Šoltés, Jurášek, J. Mišenčík, Dub)

V. liga Zemplínska - 14.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

OŠK Budkovce - ŠK Nacina Ves (J. Gnip, Šípoš, J. Roka, Minaroviech)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - OFK Lastomír (Kavčák, Bančanský, Fortuňák, Izrael)

OŠK Krišovská Liesková - OŠK Zalužice (Miklóš, Vojtko, Baniková, Čerevka)

Rožňava

IV. liga Juh - 16.kolo - 8.11.2014 o 13.30 hod.:

SP MFK Rožňava - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Leferovič, Mil. Hudák, Somoši, Koščák)

V. liga Košicko-gemerská - 14.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

FK Gemerská Poloma - MFK Ťahanovce (Ondrášek, Bányácsky, Puškáš, M. Eperješi)

TJ Tatran Betliar - FK Geča 73 (Ruščanský, Godžák, Beluško, Kunzo)

FK Gemerská Hôrka - TJ Kokšov-Bakša (Mačák, Jančár, Šuba, Čan) - 8.11.2014

Sobrance

III. liga Východ - 16.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

TJ Veľké Revištia - FK Haniska (Alexa, Ištoňa, Micheľ, Komár)

IV. liga Juh - 16.kolo - 8.11.2014 o 13.30 hod.:

MFK Sobrance - OFK Slovan Poproč (Capík, J. Mišenčík, Dušek, Onofrej)

Spišská Nová Ves

III. liga Východ - 16.kolo - 8.11.2014 o 13.30 hod.:

FK Spišská Nová Ves - MFK Vranov nad Topľou (Filipák, Cuprák, D. Béreš, Škody)

IV. liga Juh - 16.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

OŠK Rudňany - MFK Spartak Medzev (Micheľ, Homoľa, Žofčák, Repovský) - 8.11.2014

MŠK Tatran Spišské Vlachy - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Cuprák, Novotný, Sedlačková, Borufka)

FK Pokrok SEZ Krompachy - FK Čaňa (Mil. Hudák, Klovanič, Čonka, Szabó)

V. liga Podtatranská - 14.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

TJ Slovan Smižany - OFK Kravany (V. Havrila, Farkaš, Kunaj, Voroňák)

Trebišov

IV. liga Juh - 16.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - ŠK Strážske (Homoľa, Ginda, Šeršeň, Gábor)

V. liga Zemplínska - 14.kolo - 9.11.2014 o 13.30 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - TJ Olympia Borša (R. Marcin, Kunzová, Ľ. Roka, Koščo)

FK Tatran Úpor - TJ Družstevník Čičarovce (Ulian, Tomáš, Barát, Maturkanič)

TJ Družstevník Parchovany - ŠK Agro Palín (Harajbič, P. Gajdoš, Pastor, Sloboda)

TJ Tisa Trakany - OŠK Vinné (Mati, Fečo, Mich. Hrebeňár, Guľko)