Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

31. 10. 2014 o 14:43

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1625x čítané



Začínajúce „dušičkové“ obdobie sa na regionálnej úrovni ponesie zároveň v znamení oficiálne posledného jesenného kola. V 15. kole III. a IV. ligy ako aj v 13. kole V. ligy sa stretnú posledné dvojice, ktoré do tejto chvíle ešte nemali tú česť zmerať si navzájom svoje sily. Víkendovými zápasmi sa uzavrie prvá polovica súťažného ročníka 2014/15.

V síce už chladnejšom, ale pre futbal stále priaznivom počasí sa budú hráči okrem svojich schopností spoliehať aj na podporu vlastných fanúšikov v 30 zápasoch v Prešovskom kraji, o jeden súboj menej sa uskutoční v Košickom kraji. V Michalovciach sa pokúsi tamojšia rezerva získať skalp lídra súťaže z Haniska aj za asistencie rozhodcovského tria z Poľska (delegátom stretnutia bude Ferenc).

Úradný hrací čas zostáva oproti predchádzajúcim dvom kolám nezmenený, zápasy ktoré nemajú udelené výnimku začínajú o 13.30 hod.

 

Prešovský kraj

Bardejov

III. liga Východ - 15.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - ŠK Odeva Lipany (M. Zvolánek, Kočiš, Tabaka, Kotrády)

V. liga Šarišská - 13.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

TJ Javorina Malcov - FK Busov Gaboltov (J. Sendek, Slimák, Kostráb, Krajčík)

FK Gerlachov - FK Demjata (Jasečko, Jančár, Horochonič, Barvirčák)

TJ Beloveža - OFK Uzovce (Pristáč, Kocúr, Lenková, Guľko)

Humenné

IV. liga Sever - 15.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

FO AJAX Pakostov - FK Slovan Kendice (Černický, Lešková, Berta, Jenčo)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 13.kolo - 2.11.2014 o 10.30 hod.: 

FKO Kochanovce - FK Kamenica nad Cirochou (Štefanič, Tirpák, Harajbič, Maturkanič)

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 13.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

1. MFK Kežmarok - TJ Toporec (Gonos, P. Béreš, Končár, Pecha)

Levoča

V. liga Podtatranská - 13.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

FK 05 Levoča - TJ Štart Hrabušice (Prokša, Kuspan, Litványi, Kostík)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 15.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - FK Rozvoj Pušovce (Ondrášek, Baksay, Capík, Lumtzer)

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - OŠK Fintice (Žofčák, Djordjevič, D. Mano, Štofka)

Poprad

IV. liga Sever - 15.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

FK Svit - FK Drustav Svidník (Šuba, Ištoňa, Somoši, Knut)

V. liga Podtatranská - 13.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

FK Poprad ´B´ - FK Slovan Helcmanovce (Končár, Židišin, Nosaľ, A. Mišenčík) - o 10.30 hod.

FK Družstevník Spišské Bystré - MŠK Slavoj Spišská Belá (Turcsányi, Nosaľ, Židišin, Lacko)

Prešov

IV. liga Sever - 15.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

Sokol Ľubotice - OFK SIM Raslavice (Bochnovič, Dušek, I. Havrila, Tarcala)

V. liga Šarišská - 13.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

TJ Družstevník Záhradné - OŠK Kľušov (Farkaš, J. Roka, Jevín, Izrael)

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - OFK Chmiňany (Kessel, Šomšák, Maček, Tkáčik)

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - TJ Poľana Šiba (Jakubčo, Mačák, Barát, J. Gajdoš)

Sabinov

III. liga Východ - 15.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

MFK Slovan Sabinov - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Greško, Hepka, Mišková, Hajdada)

V. liga Šarišská - 13.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - TJ Slovan Dlhá Lúka (Bucko, Ľ. Roka, V. Tóth, Čerevka)

Snina

III. liga Východ - 15.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

MFK Snina - FK Družstevník Plavnica (Michalík, Alexa, Micheľ, Olšavský)

Stropkov

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 13.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - FK Soľ (P. Gajdoš, F. Sendek, Fedák, Šimko)

Svidník

III. liga Východ - 15.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - MFK Vranov nad Topľou (Dolhý, Drenko, T. Bednár, M. Eperješi)

IV. liga Sever - 15.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - MFK Stará Ľubovňa (R. Marcin, Baldovský, Mati, Čan)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 13.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.: 

TJ Družstevník Vyšný Mirošov - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Kunaj, Zubka, Guba, Kačmár)

Vranov nad Topľou

IV. liga Sever - 15.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

FK Tatran Zámutov - MŠK Spišské Podhradie (P. Havrila, Paulišin, Gaľa, Mriglot)

OcFK Dlhé Klčovo - ŠK Štrba (J. Mišenčík, Novotný, Kunzo, Hreško)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 13.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.: 

MsFK Hanušovce nad Topľou - OFK Tatran Bystré (Žulevič, Fečo, Stretavský, Ondík)

FK Sedliská - FK Humenné (Homoľa, Ševčík, Krivjančin, Pribula)

ŠK Sačurov - OFK Agrifop Stakčín (Kavčák, V. Havrila, Baniková, Szabó)

TJ Družstevník Nižný Hrušov - OŠK Udavské (Hrinda, Čeklovský, Šimková, Feckanin st.)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Podtatranská - 13.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

AŠK Mária Huta Gelnica - TJ Slovan Nálepkovo (Jančár, Mačák, Bobko, Kunzo) - 1.11.2014

FK Prakovce - OFK Kravany (Gorel, Kováč, Marušin, Korinko)

Košice-mesto

III. liga Východ - 15.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - 1. FC Tatran Prešov jun. (Šoltés, Ruščanský, Rumančík, Pečarka)

Košice-okolie

IV. liga Juh - 15.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

TJ Mladosť Kalša - OFK Slovan Poproč (Biroš, Zajac, Ginda, L. Gnip)

V. liga Košicko-gemerská - 13.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

TJ Kokšov-Bakša - TJ Cementár Turňa nad Bodvou (Želizňák, M. Drabant, Novák, Piruch)

Tatra Sokoľany - FK Geča 73 (Mikóš, Bányácsky, Kovaľ, Šafránko)

TJ Družstevník Čečejovce - FK Krásnohorské Podhradie (Hamadej, Tomáš, Beluško, Tornay)

MŠK Ďurkov - MFK Ťahanovce (Konečný, Vojtko, Vasilenko, Novický)

Michalovce

III. liga Východ - 15.kolo - 2.11.2014 o 10.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - FK Haniska

IV. liga Juh - 15.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

ŠK Strážske - OŠK Rudňany (Čonka, Lang, Knapíková, Sadiv)

MFK Veľké Kapušany - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Filipák, Haviarik, Leferovič, R. Tóth)

V. liga Zemplínska - 13.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

OŠK Zalužice - TJ Družstevník Cejkov (Ivan, J. Kmec, Mich. Hrebeňár, Gábor)

OŠK Krišovská Liesková - OŠK Vinné (Godžák, Kurtak, Šípoš, Koščo)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - ŠK Nacina Ves (Moroz, Havriško, M. Marcin, Dzido)

OŠK Budkovce - TJ Družstevník Čičarovce (Švec, Tušek, Čertický, Koščo)

Rožňava

IV. liga Juh - 15.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

SP MFK Rožňava - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Leško, D. Béreš, Šeršeň, Slebodník)

V. liga Košicko-gemerská - 13.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

FK Gemerská Hôrka - TJ Družstevník Malá Ida (Ondrášek, F. Sendek, Marušin, Vansa) - 1.11.2014

TJ Tatran Betliar - MFK Dobšiná (Kriak, Daňo, Pastor, Koščák)

FK Gemerská Poloma - FK Košická Nová Ves (Cuprák, M. Béreš, Klokočka, Švarc)

Sobrance

III. liga Východ - 15.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

TJ Veľké Revištia - MŠK Tesla Stropkov (J. Kakaščík, Klovanič, Vass, Labanc)

IV. liga Juh - 15.kolo - 1.11.2014 o 13.30 hod.:

MFK Sobrance - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Zajac, Bucko, Somoši, Vaško)

Spišská Nová Ves

III. liga Východ - 15.kolo - 1.11.2014 o 13.30 hod.:

FK Spišská Nová Ves - ŠK Futura Humenné (Ištoňa, P. Kmec, Hepka, Gavalier)

IV. liga Juh - 15.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - FK Šaca (Maliňák, M. Mišenčík, Mil. Hudák, Minaroviech)

MŠK Tatran Spišské Vlachy - MFK Spartak Medzev (J. Mano, Jurášek, Maličký, Čaga)

V. liga Podtatranská - 13.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

OŠK Teplička - TJ Slovan Smižany (Pavlovský, Zoričák, Zis, Piro)

Trebišov

IV. liga Juh - 15.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - FK Čaňa (Mar. Hudák, P. Holp, Feckanin ml., Eliáš)

V. liga Zemplínska - 13.kolo - 2.11.2014 o 13.30 hod.:

TJ Tisa Trakany - ŠK Agro Palín (Bančanský, J. Gnip, Mat. Hrebeňár, Sloboda)

TJ Družstevník Parchovany - OFK Lastomír (Laskovský, Onofrej, J. Eperješi, Leško st.)

FK Tatran Úpor - TJ Olympia Borša (Palinský, Puškáš, Fortuňák, Klič)