Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

24. 10. 2014 o 14:44

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1647x čítané



Víkend so sebou prináša okrem zmeny času aj poslednú októbrovú dávku futbalu. Na programe je 14. kolo III. a IV. ligy, ako aj 12. kolo V. ligy. O motiváciu bude rozhodne postarané, pre niektoré tímy pôjde o rozlúčku s vlastnými priaznivcami pre tento kalendárny rok.

Prešovský kraj privíta aktérov 32 stretnutí, 27 dvojíc snažiacich sa o súťažné body zvedie vzájomný súboj v Košickom kraji. Poľskí arbitri povedú treťoligové derby Lipany – Sabinov (delegát Knut) a stretnutie IV. ligy Juh Šaca – Veľký Horeš (Gavalier).

Na blížiace súboje sme sa opäť pozreli optikou rôznych zaujímavých bonbónikov a perličiek:

 

Prešovský kraj

Bardejov

IV. liga Sever - 14.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

OFK SIM Raslavice - FO AJAX Pakostov (Bíro, P. Havrila, Gaľa, Koščák)

V. liga Šarišská - 12.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Tomáš, Ulian, Ivan, Novický)

TJ Poľana Šiba - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Zoričák, Jančár, Vasilenko, Piruch)

OŠK Kľušov - FK Gerlachov (Ištoňa, Greško, Guba, Kunzo)

FK Busov Gaboltov - OŠFK Šarišské Michaľany (Juhás, Zajac, Ivan, Vaško) - 25.10.2014

Humenné

III. liga Východ - 14.kolo - 25.10.2014 o 14.00 hod.:

ŠK Futura Humenné - MFK Slovan Giraltovce (M. Zvolánek, Rumančík, Baksay, Mriglot)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 12.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.: 

FK Kamenica nad Cirochou - TJ Družstevník Vyšný Mirošov (Kavčák, Zajac, Fečo, Ondík)

OŠK Udavské - ŠK Sačurov (Škodi, Fedák, Nicz, Sadiv)

FK Humenné - MsFK Hanušovce nad Topľou (Tabaka, M. Marcin, Laskovský, Lacko)

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 12.kolo - 26.10.2014 o 11.00 hod.:

TJ Toporec - FK Družstevník Spišské Bystré (Zubka, Štefanič, Mačák, Feckanin st.)

MŠK Slavoj Spišská Belá - AŠK Mária Huta Gelnica (J. Sendek, Štefanič, Höger, Krajčík) - 25.10.2014 o 17.00 hod.

Levoča

IV. liga Sever - 14.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - MŠK Spartak Medzilaborce (Šeršeň, Lešková, I. Havrila, Vansa)

Poprad

III. liga Východ - 14.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - MFK Snina (Ondrášek, Klovanič, D. Béreš, Švarc)

IV. liga Sever - 14.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

ŠK Štrba - Sokol Ľubotice (Mati, Korečko, Somoši, Kovalčík)

V. liga Podtatranská - 12.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

OFK Kravany - 1. MFK Kežmarok (Bobko, Pavlovský, Jakubčo, Pecha)

Prešov

III. liga Východ - 14.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

1. FC Tatran Prešov jun. - TJ Veľké Revištia (Juhás, Bucko, Vass, Džubák)

IV. liga Sever - 14.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - OcFK Dlhé Klčovo (Bochnovič, Homoľa, Čonka, Gábor)

FK Slovan Kendice - FK Svit (Ličko, Mar. Hudák, P. Holp, Štofka)

OŠK Fintice - OFK Tatran Kračúnovce (Maliňák, Maličký, T. Bednár, R. Tóth)

V. liga Šarišská - 12.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

OFK Chmiňany - TJ Beloveža (Želizňák, Kováč, Moroz, Šafránko)

FK Demjata - TJ Javorina Malcov (J. Eperješi, Farkaš, Pristáč, Kandráč)

Sabinov

III. liga Východ - 14.kolo - 25.10.2014 o 14.00 hod.:

ŠK Odeva Lipany - MFK Slovan Sabinov

V. liga Šarišská - 12.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

OFK Uzovce - TJ Družstevník Záhradné (Šuba, Klokočka, Tirpák, Kanuščák)

Snina

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 12.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - FK Sedliská (Fortuňák, Prokša, Daňo, Počatko)

Stará Ľubovňa

III. liga Východ - 14.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica - FK Spišská Nová Ves (J. Mano, Bali-Jenčík, Jurášek, Repovský)

IV. liga Sever - 14.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - FK Tatran Zámutov (D. Mano, Mil. Hudák, Šimková, Vaľko)

Stropkov

III. liga Východ - 14.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Dolhý, Jasečko, Mišková, Duška)

Svidník

IV. liga Sever - 14.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

FK Drustav Svidník - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (R. Marcin, Baldovský, Baksay, Slebodník)

Vranov nad Topľou

III. liga Východ - 14.kolo - 25.10.2014 o 14.00 hod.:

MFK Vranov nad Topľou - TJ FK Vyšné Opátske (Joz. Kakaščík, Jasečko, Kočiš, Barvirčák)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 12.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.: 

OFK Tatran Bystré - FKO Kochanovce (M. Mišenčík, F. Sendek, Novák, Sloboda)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - TJ Družstevník Breznica (J. Kmec, Marušin, Harajbič, L. Gnip)

FK Soľ - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Palinský, Onofrej, Havriško, Maturkanič)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 14.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - TJ Mladosť Kalša (Paulišin, Capík, Leferovič, Jenčo)

V. liga Podtatranská - 12.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

TJ Slovan Nálepkovo - FK 05 Levoča (Ľ. Roka, J. Roka, Höger, Korinko)

FK Slovan Helcmanovce - OŠK Teplička (Alexa, Beluško, P. Béreš, Tornay)

Košice-mesto

IV. liga Juh - 14.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

FK Šaca - Družstevník Veľký Horeš

V. liga Košicko-gemerská - 12.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

FK Košická Nová Ves - MŠK Ďurkov (Berta, Reňo, Baniková, Voroňák)

MFK Ťahanovce - TJ Družstevník Čečejovce (Kurtak, Litványi, Ševčík, Čeľovský)

Košice-okolie

III. liga Východ - 14.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

FK Haniska - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves (Michalík, Hepka, Rumančík, Čan)

IV. liga Juh - 14.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

MFK Spartak Medzev - MFK Sobrance (Feckanin ml., Leško, Drenko, Dub)

OFK Slovan Poproč - SP MFK Rožňava (Ginda, Žofčák, Dušek, Minaroviech)

FK Čaňa - ŠK Strážske (Haviarik, Černický, Kunzová, Kostík)

V. liga Košicko-gemerská - 12.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - FK Gemerská Poloma (Bali-Jenčík, Žofčák, Onderišin, K. Zvolánek) - 25.10.2014

FK Geča 73 - FK Gemerská Hôrka (Ševčík, J. Gnip, Reňo, Šimko) - o 10.45 hod.

TJ Družstevník Malá Ida - TJ Kokšov-Bakša (Šípoš, Bančanský, Gorel, Piro)

Michalovce

V. liga Zemplínska - 12.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

TJ Družstevník Čičarovce - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Puškáš, M. Drabant, Jevín, Leško st.)

ŠK Nacina Ves - TJ Družstevník Parchovany (Horochonič, Kovaľ, Djordjevič, Klič)

OFK Lastomír - TJ Tisa Trakany (Kostráb, M. Béreš, V. Tóth, J. Gajdoš)

ŠK Agro Palín - OŠK Krišovská Liesková (Pastor, Kriak, Bányácsky, Hreško)

OŠK Vinné - OŠK Zalužice (Čeklovský, P. Tkáč, Švec, Koščo)

Rožňava

V. liga Košicko-gemerská - 12.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

FK Krásnohorské Podhradie - TJ Tatran Betliar (Želizňák, J. Roka, Farkaš, Hajdada) - 25.10.2014

MFK Dobšiná - Tatra Sokoľany (Zemčák, Kočiš, Šomšák, Tkáčik)

Spišská Nová Ves

IV. liga Juh - 14.kolo - 25.10.2014 o 14.00 hod.:

OŠK Rudňany - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Šoltés, Novotný, Sedlačková, Szabó)

V. liga Podtatranská - 12.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

TJ Slovan Smižany - FK Prakovce (Kuspan, Bajo, J. Sendek, Kačmár)

TJ Štart Hrabušice - FK Poprad ´B´ (J. Kakaščík, Maček, Konečný, Borufka) - o 10.30 hod.

Trebišov

IV. liga Juh - 14.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - MFK Veľké Kapušany (Biroš, Lang, J. Mišenčík, Koščo)

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - FK Pokrok SEZ Krompachy (Cuprák, Jancura, Ruščanský, Lumtzer)

V. liga Zemplínska - 12.kolo - 26.10.2014 o 14.00 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - FK Tatran Úpor (Barát, Lenková, Hamadej, Čaga)

TJ Olympia Borša - OŠK Budkovce (Slimák, Mich. Hrebeňár, P. Gajdoš, Guľko)