Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

17. 10. 2014 o 10:07

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1656x čítané



Trinástka nie je, minimálne pre poverčivých, úplne obyčajnou číslicou. Od nepamäti je s ňou spätých mnoho historiek či príbehov, športovú oblasť nevynímajúc. Pre koho bude 13. treťoligové a štvrtoligové kolo úspešné a komu, naopak, veľa dôvodov na radosť neprinesie, na to dajú odpoveď víkendové súťažné zápolenia. Piatoligové tímy načnú druhú desiatku majstrovských zápasov tejto sezóny.

Víkendová porcia je rozdelená úplne rovnomerne medzi oba kraje. Prispel k tomu aj párny počet stretnutí, súboj michalovskej a prešovskej rezervy má totižto posunutý termín, na programe je až v utorok.

Už tradične sa na regionálnych trávnikoch ozve aj hvizd zahraničnej píšťalky, poľskí rozhodcovia sú delegovaní na susedské derby V. ligy Podtatranskej Spišské Bystré – Kravany (delegátom bude Kunzo).

 

Prešovský kraj

Bardejov

III. liga Východ - 13.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - MŠK Tesla Stropkov (J. Kakaščík, Ruščanský, Cuprák, Kotrády)

V. liga Šarišská - 11.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

FK Busov Gaboltov - TJ Slovan Dlhá Lúka (Litványi, Končár, J. Kmec, Lacko) - 18.10.2014

TJ Javorina Malcov - OŠK Kľušov (Klokočka, Kmec, Laskovský, Korinko)

FK Gerlachov - OFK Uzovce (Mačák, Novák, Litványi, Kandráč)

TJ Beloveža - TJ Poľana Šiba (Pavlovský, Marko, Ivan, Pecha)

Humenné

IV. liga Sever - 13.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

FO AJAX Pakostov - ŠK Štrba (Bucko, Baksay, Šimková, Eliáš)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 11.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.: 

FK Humenné - OFK Tatran Bystré (Židišin, Kováč, Fedák, Popík)

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 11.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

1. MFK Kežmarok - FK Prakovce (M. Béreš, Pristáč, Maček, Kanuščák)

Levoča

IV. liga Sever - 13.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - FK Rozvoj Pušovce (Kunzo, Mar. Hudák, Šeršeň, Hreško)

V. liga Podtatranská - 11.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

FK 05 Levoča - MŠK Slavoj Spišská Belá (Beluško, Gonos, P. Béreš, Kačmár)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 13.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - MFK Stará Ľubovňa (Leško, Lešková, Zajac, Jenčo)

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - FK Slovan Kendice (Kováčová, Čonka, Leferovič, Vaško)

Poprad

IV. liga Sever - 13.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

FK Svit - OFK SIM Raslavice (Šoltés, Ginda, Hríb, Borufka)

V. liga Podtatranská - 11.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

FK Poprad ´B´ - TJ Slovan Nálepkovo (Pristáč, Maček, M. Béreš, Pribula) - o 10.30 hod.

FK Družstevník Spišské Bystré - OFK Kravany

Prešov

IV. liga Sever - 13.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

Sokol Ľubotice - OcFK Dlhé Klčovo (R. Marcin, Kočiš, Šuba, Dzido)

V. liga Šarišská - 11.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

TJ Družstevník Záhradné - OFK Chmiňany (Kunaj, Ľ. Roka, Gorel, Lumtzer)

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Krivjančin, Zubka, P. Gajdoš, Maturkanič)

Sabinov

V. liga Šarišská - 11.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - FK Demjata (Biroš, J. Roka, Nicz, Feckanin st.)

Snina

III. liga Východ - 13.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

MFK Snina - MFK Slovan Sabinov (Juhás, Dolhý, Mišková, Lisák)

Stropkov

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 11.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - FK Kamenica nad Cirochou (J. Sendek, Kuspan, Konečný, Minaroviech)

Svidník

III. liga Východ - 13.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - FK Družstevník Plavnica (P. Kmec, Klovanič, Greško, Onofrej)

IV. liga Sever - 13.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - FK Drustav Svidník (Berta, Bednár, Micheľ, M. Eperješi)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 11.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.: 

TJ Družstevník Vyšný Mirošov - FKO Kochanovce (Höger, Bajo, Prokša, Kostík)

Vranov nad Topľou

IV. liga Sever - 13.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

FK Tatran Zámutov - OŠK Fintice (Korečko, Drenko, Haviarik, P. Bednár)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 11.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.: 

MsFK Hanušovce nad Topľou - OFK Agrifop Stakčín (Palinský, Kurtak, Štefanič, Čeľovský)

FK Sedliská - OŠK Udavské (Reňo, Somoši, Kostráb, A. Mišenčík)

ŠK Sačurov - FK Soľ (Bányácsky, V. Tóth, Hamadej, Šimko)

TJ Družstevník Nižný Hrušov - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Bíro, Šípoš, Barát, J. Gajdoš)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Podtatranská - 11.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

FK Slovan Helcmanovce - TJ Slovan Smižany (Turcsanyi, Kessel, Mat. Hrebeňár, Piro)

AŠK Mária Huta Gelnica - TJ Toporec (F. Sendek, Marušin, Kováč, Sloboda) - 18.10.2014

Košice-mesto

III. liga Východ - 13.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - ŠK Futura Humenné (Anguš, Bali-Jenčík, Jurášek, Kačenga)

Košice-okolie

III. liga Východ - 13.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

FK Haniska - ŠK Odeva Lipany (Ondrášek, Homoľa, J. Mano, M. Tkáč)

IV. liga Juh - 13.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

FK Čaňa - OŠK Rudňany (Žofčák, D. Mano, Vass, Ondík)

TJ Mladosť Kalša - MFK Spartak Medzev (Maliňák, Gaľa, M. Mišenčík, Koščo)

V. liga Košicko-gemerská - 11.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

TJ Družstevník Malá Ida - TJ Cementár Turňa nad Bodvou (Mich. Hrebeňár, Kocúr, Farkaš, Hajdada)

TJ Kokšov-Bakša - FK Geča 73 (Onderišin, Čeklovský, Fortuňák, Voroňák)

Tatra Sokoľany - FK Krásnohorské Podhradie (M. Marcin, Fabíny, Baniková, Koščo)

TJ Družstevník Čečejovce - FK Košická Nová Ves (Kovalčin, Čertický, J. Gnip, Čerevka)

MŠK Ďurkov - FK Gemerská Poloma (Jevín, Puškáš, Onofrej, Krajčík)

Michalovce

III. liga Východ - 13.kolo - 21.10.2014 o 14.00 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - 1. FC Tatran Prešov jun. (Lipták, Lang, M. Zvolánek, Gavalier)

IV. liga Juh - 13.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

ŠK Strážske - FK Šaca (Capík, Dušek, J. Mišenčík, Labanc)

MFK Veľké Kapušany - OFK Slovan Poproč (Mil. Hudák, Paulišin, Černický, Sadiv)

V. liga Zemplínska - 11.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

OŠK Vinné - TJ Družstevník Cejkov (Guba, Harajbič, J. Eperješi, Štofka)

OŠK Zalužice - ŠK Agro Palín (M. Drabant, Slimák, Škodi, Szabó)

OŠK Krišovská Liesková - OFK Lastomír (Ševčík, Kavčák, Daňo, Fencík)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Olympia Borša (Lipták, Jasečko, Lang, Slebodník)

OŠK Budkovce - FK Tatran Úpor (Želizňák, Kriak, Godžák, Guľko)

Rožňava

IV. liga Juh - 13.kolo - 18.10.2014 o 14.00 hod.:

SP MFK Rožňava - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Gaľa, Djordjevič, Somoši, L. Gnip)

V. liga Košicko-gemerská - 11.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

FK Gemerská Hôrka - MFK Dobšiná (V. Havrila, Slimák, Maček, Olšavský) - 18.10.2014

TJ Tatran Betliar - MFK Ťahanovce (Zemčák, Maličký, Sedláčková, Tornay)

Sobrance

III. liga Východ - 13.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

TJ Veľké Revištia - MFK Vranov nad Topľou (Michalík, Tabaka, D. Béreš, Škody)

IV. liga Juh - 13.kolo - 18.10.2014 o 14.00 hod.:

MFK Sobrance - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Bochnovič, Jancura, Mati, Leško st.)

Spišská Nová Ves

III. liga Východ - 13.kolo - 18.10.2014 o 14.00 hod.:

FK Spišská Nová Ves - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (P. Kmec, Tabaka, T. Bednár, Komár)

IV. liga Juh - 13.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (L. Tóth, Mati, P. Havrila, K. Zvolánek)

V. liga Podtatranská - 11.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

OŠK Teplička - TJ Štart Hrabušice (Nosaľ, Rumančík, Šomšák, Tkáčik)

Trebišov

IV. liga Juh - 13.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (I. Havrila, Feckanin ml., Djordjevič, R. Tóth)

V. liga Zemplínska - 11.kolo - 19.10.2014 o 14.00 hod.:

TJ Tisa Trakany - ŠK Nacina Ves (Žulevič, Švec, Pastor, Izrael)

TJ Družstevník Parchovany - TJ Družstevník Čičarovce (Vasilenko, Kovaľ, Zis, Gábor)