Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

10. 10. 2014 o 15:09

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1509x čítané



Napriek tomu, že súťaže pod hlavičkou VsFZ pokračujú tradičným víkendovým programom, Košický kraj bude tentoraz bez najvyššej regionálnej súťaže. Všetkých osem stretnutí sa totižto odohrá v Prešovskom kraji.

Dvanástym kolom pokračuje aj IV. liga, piata najvyššia súťaž zakončí prvú desiatku súťažných stretnutí.

Naďalej pokračuje slovensko-poľský výmenný program rozhodcov, arbitrom z krajiny severného suseda bude pridelené podtatranské derby Štrba – Svit (delegátom stretnutia bude Kotrády).

Treťoligisti z Humenného, Lipian, Vranova nad Topľou, štvrtoligista z Rudnian a piatoligové tímy Spišskej Belej, Turne nad Bodvou i Krásnohorského Podhradia hostia svojich súperov už v sobotu, zostávajúcich 52 zápasov sa odohrá v nedeľu.

 

Prešovský kraj

Bardejov

IV. liga Sever - 12.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

OFK SIM Raslavice - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Ondrášek, Bíro, D. Mano, Sadiv)

V. liga Šarišská - 10.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Konečný, Kuspan, Prokša, Jenčo)

TJ Poľana Šiba - TJ Družstevník Záhradné (Alexa, Slimák, Zemčák, Borufka)

OŠK Kľušov - OŠFK Šarišské Michaľany (Bochnovič, Kovaľ, Sedláčková, P. Bednár)

Humenné

III. liga Východ - 12.kolo - 11.10.2014 o 14.30 hod.:

ŠK Futura Humenné - TJ Veľké Revištia (Alexa, Kočiš, Homoľa, Knut)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 10.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.: 

FKO Kochanovce - TJ Družstevník Breznica (Šípoš, Reňo, Fečo, Izrael) - o 10.30 hod.

FK Kamenica nad Cirochou - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Kovalčin, Škody, Čeklovský, Popík)

OŠK Udavské - MsFK Hanušovce nad Topľou (Marušin, F. Sendek, Kavčák, Šafránko)

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 10.kolo - 12.10.2014:

TJ Toporec - FK 05 Levoča (Jakubčo, J. Kmec, Laskovský, Pecha) - o 11.30 hod.

MŠK Slavoj Spišská Belá - FK Poprad ´B´ (Pavlovský, Fabíny, Marušin, Kanuščák) - 11.10.2014 o 17.00 hod.

Poprad

III. liga Východ - 12.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - MFK Slovan Giraltovce (Joz. Kakaščík, Jasečko, Mišková, Hajdada)

IV. liga Sever - 12.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

ŠK Štrba - FK Svit

V. liga Podtatranská - 10.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

OFK Kravany - AŠK Mária Huta Gelnica (Marko, Zubka, Kostráb, Kandráč)

Prešov

III. liga Východ - 12.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

1. FC Tatran Prešov jun. - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves (M. Zvolánek, Jenčík, T. Bednár, Barvirčák)

IV. liga Sever - 12.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - Sokol Ľubotice (P. Havrila, Cuprák, Mil. Hudák, Tarcala)

FK Slovan Kendice - OFK Tatran Kračúnovce (Mati, Baldovský, Korečko, Dub)

OŠK Fintice - MŠK Spartak Medzilaborce (Šuba, Kunzo, Šimková, Škody)

V. liga Šarišská - 10.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - TJ Beloveža (Farkaš, Gonos, Zoričák, Tkáčik)

OFK Chmiňany - FK Gerlachov (Švec, Haviarik, Mich. Hrebeňár, Štofka)

FK Demjata - FK Busov Gaboltov (Šomšák, Mačák, P. Tkáč, Klič)

Sabinov

III. liga Východ - 12.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

ŠK Odeva Lipany - MFK Snina (P. Kmec, Tabaka, Ondrášek, Vansa) - 11.10.2014

MFK Slovan Sabinov - FK Spišská Nová Ves (Lipták, J. Mano, Homoľa, Ferenc)

V. liga Šarišská - 10.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

OFK Uzovce - TJ Javorina Malcov (Gorel, V. Tóth, Beluško, Tornay)

Snina

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 10.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - FK Humenné (Leško, M. Béreš, Höger, Piruch)

Stará Ľubovňa

III. liga Východ - 12.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

FK Družstevník Plavnica - TJ FK Vyšné Opátske (Greško, Dolhý, Michalík, Kačenga)

IV. liga Sever - 12.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - MŠK Spišské Podhradie (Dušek, Lang, Lešková, Gábor)

Stropkov

III. liga Východ - 12.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - FK Haniska (Anguš, Klovanič, D. Béreš, Gavalier)

Svidník

IV. liga Sever - 12.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

FK Drustav Svidník - FK Tatran Zámutov (Djordjevič, Somoši, Gaľa, Szabó)

Vranov nad Topľou

III. liga Východ - 12.kolo - 11.10.2014 o 14.30 hod.:

MFK Vranov nad Topľou - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Šoltés, Ruščanský, Baldovský, Kovalčík)

IV. liga Sever - 12.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - FO AJAX Pakostov (Juhás, Vass, Zajac, Novysedlák)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 10.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.: 

OFK Tatran Bystré - TJ Družstevník Vyšný Mirošov (Miklóš, Puškáš, J. Sendek, Feckanin st.)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - ŠK Sačurov (J. Gnip, Ľ. Roka, Moroz, Koščo)

FK Soľ - FK Sedliská (Harajbič, Godžák, Guba, Kačmár)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 12.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - MFK Veľké Kapušany (Biroš, Bucko, Berta, Mriglot)

V. liga Podtatranská - 10.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

FK Prakovce - FK Družstevník Spišské Bystré (Maček, Pristáč, Krivjančin, Pribula)

TJ Slovan Nálepkovo - OŠK Teplička (Kessel, Turcsanyi, Daňo, Fencík)

Košice-mesto

V. liga Košicko-gemerská - 10.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

FK Košická Nová Ves - TJ Tatran Betliar (Končár, Ivan, Havriško, Čerevka)

MFK Ťahanovce - Tatra Sokoľany (Štefanič, Kunaj, P. Gajdoš, J. Gajdoš)

Košice-okolie

IV. liga Juh - 12.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

MFK Spartak Medzev - SP MFK Rožňava (Ištoňa, Ruščanský, Hríb, Čaga)

OFK Slovan Poproč - FK Pokrok SEZ Krompachy (Micheľ, Jancura, Černický, Komár)

FK Čaňa - FK Šaca (Tabaka, Paulišin, Kunzová, Lumtzer)

V. liga Košicko-gemerská - 10.kolo - 12.10.2014:

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - MŠK Ďurkov (Bucko, Ľ. Roka, Zis, Sloboda) - 11.10.2014

FK Geča 73 - TJ Družstevník Malá Ida (Bajo, Bányácsky, Ulian, Mikita) - o 10.45 hod.

Michalovce

V. liga Zemplínska - 10.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

TJ Družstevník Čičarovce - TJ Tisa Trakany (Lenková, Tomáš, Litványi, R. Tóth)

ŠK Nacina Ves - OŠK Krišovská Liesková (Hamadej, Fedák, Barát, Maturkanič)

OFK Lastomír - OŠK Zalužice (J. Roka, M. Marcin, J. Eperješi, Voroňák)

ŠK Agro Palín - OŠK Vinné (P. Kmec, Kováč, Žulevič, Guľko)

Rožňava

V. liga Košicko-gemerská - 10.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

FK Gemerská Poloma - TJ Družstevník Čečejovce (Maliňák, Fabíny, Kriak, Olšavský)

FK Krásnohorské Podhradie - FK Gemerská Hôrka (Anguš, Drenko, V. Tóth, Čan) - 11.10.2014

MFK Dobšiná - TJ Kokšov-Bakša (Kočiš, Jančár, Onderišin, Krajčík)

Spišská Nová Ves

IV. liga Juh - 12.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

OŠK Rudňany - MFK Sobrance (Korečko, Leško, Klovanič, Kostík) - 11.10.2014

MŠK Tatran Spišské Vlachy - TJ Mladosť Kalša (Leferovič, Žofčák, Čonka, Minaroviech)

V. liga Podtatranská - 10.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

TJ Slovan Smižany - 1. MFK Kežmarok (Tirpák, J. Mišenčík, Nosaľ, Novický)

TJ Štart Hrabušice - FK Slovan Helcmanovce (P. Béreš, Pavlovský, Horochonič, Vaško) - o 10.30 hod.

Trebišov

IV. liga Juh - 12.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - Družstevník Veľký Horeš (Šoltés, Šeršeň, Prokopovič, Slebodník)

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - ŠK Strážske (I. Havrila, L. Tóth, Ginda, K. Zvolánek)

V. liga Zemplínska - 10.kolo - 12.10.2014 o 14.30 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - OŠK Budkovce (Bančanský, Jevín, Antl, Piro)

FK Tatran Úpor - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Novák, Kocúr, Pastor, Čeľovský)

TJ Olympia Borša - TJ Družstevník Parchovany (Mat. Hrebeňár, Želizňák, Palinský, Šimko)