06. 10. 2014 o 13:37

Starší žiaci Rožňavy body napokon udržali

autor: Karol Csobadi
1291x čítané

V 9. kole chceli starší žiaci SP MFK Rožňava odčiniť prvú prehru, ktorú utŕžili v predošlom kole na pôde KAC Košice. Súpera z Čiernej trochu podcenili, ale nakoniec predsa len zápas dotiahli do víťazného konca. Naďalej vedú druholigovú tabuľku s jednobodovým náskokom pred KAC Košice.

9. kolo II. liga skupina A

SŽ: Rožňava - Čierna 3:2 (2:1), G: 18. a 19. Kelemen, 55. T. Doboš - 33. Berta, 42. Vojtko.

Rožňava: Džačár - Tomášik, Dovik, Gecelovský, Petergáč, Lipták, Harabín, Kelemen, T. Doboš, Horvát, Bakoš, striedal: Bodnár

Chýbali nám hráči, ktorí sú ešte po zraneniach a to sa odzrkadlilo v zápase. I napriek tomu sme dali dva góly a mysleli si, že sa súper sám zdolá. Stal sa však opak. Minútu pred polčasom dali hostia kontaktný gól a po prestávke po štandardnej situácii dokonca vyrovnali. Moji zverenci však dokázali zmobilizovať sily a streliť víťazný gól. Žiaľ, prevláda maródka, chýbajú nám traja hráči zo základu a tak som musel presúvať jednotlivé posty a dokonca dvaja chlapci v tejto sezóne nastúpili po prvý raz,“ uviedol tréner st. žiakov SP MFK Rožňava Peter Džačár.

9.kolo II. liga sk.A

MŽ: Rožňava - Čierna 1:2 (0:0), G: 38. Varga - 40. a 53.  Ľ. Godarský.

Rožňava: Leštách - Vápeník, Benedik, Mihók, Miklóš, Havrilla, Vidinský, Topľanský, F. Varga, Fusek, Slavkay

Mladší chlapci sa síce po bezgólovom polčase ujali vedenia, ale následne hostia skóre otočili vo svoj prospech a body si odviezli.