Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

26. 09. 2014 o 22:22

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1417x čítané



Víkendová porcia stretnutí bude tentoraz bez treťoligových zápasov. Kvôli UEFA Region´s Cupu je 10. kolo najvyššej regionálnej súťaže posunuté. Odohrá sa až v utorok, v jednotnom čase od 16.00 hod.

´Stopercentne´ víkendové zápasy sú tak v tomto prípade len tie štvrtoligové a piatoligové. Prešovský kraj hostí o deväť stretnutí viac ako Košický (34:25), okres Prešov ako najpočetnejší zástupca Prešovského kraja o tri viac než Trebišov, košický líder (8:5).

Piatoligové stretnutie podtatranskej skupiny Prakovce – Levoča povedú poľskí arbitri, pod vedením delegáta Gavaliera.

 

Prešovský kraj

Bardejov

IV. liga Sever - 10.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.:

OFK SIM Raslavice - FK Tatran Zámutov (Maliňák, Novotný, Šuba, Szabó)

V. liga Šarišská - 8.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Beloveža (F. Sendek, Pristáč, Končár, Kandráč)

TJ Poľana Šiba - TJ Javorina Malcov (Höger, M. Béreš, Šomšák, Kunzo)

OŠK Kľušov - FK Demjata (Alexa, Jancura, Bochnovič, Borufka)

Humenné

III. liga Východ - 10.kolo - 30.9.2014 o 16.00 hod.:

ŠK Futura Humenné - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves (Ondrášek, Šoltés, T. Bednár, Barvirčák)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 8.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.: 

FKO Kochanovce - ŠK Sačurov (Hrinda, Laskovský, Novák, Počatko) - o 10.30 hod.

FK Kamenica nad Cirochou - FK Sedliská (J. Kmec, Marko, Fedák, Šimko)

OŠK Udavské - OFK Agrifop Stakčín (Šípoš, M. Marcin, Moroz, Novický)

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 8.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.:

1. MFK Kežmarok - AŠK Mária Huta Gelnica (Ivan, J. Sendek, Kessel, Feckanin st.)

TJ Toporec - OŠK Teplička (Ulian, Jevín, Židišin, Kačmár) - o 12.00 hod.

MŠK Slavoj Spišská Belá - FK Slovan Helcmanovce (Drenko, Gonos, Kostráb, Pribula) - 27.9.2014 o 17.00 hod.

Poprad

III. liga Východ - 10.kolo - 30.9.2014 o 16.00 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - TJ Veľké Revištia (Ištoňa, Klovanič, D. Béreš, Kačenga)

IV. liga Sever - 10.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.:

ŠK Štrba - OFK Tatran Kračúnovce (Tabaka, Bali-Jenčík, Zajac, K. Zvolánek)

V. liga Podtatranská - 8.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.:

OFK Kravany - FK Poprad ´B´ (Martinko, Klokočka, Jasečko, Lacko)

Prešov

III. liga Východ - 10.kolo - 30.9.2014 o 16.00 hod.:

1. FC Tatran Prešov jun. - MŠK Tesla Stropkov (J. Mano, Bucko, Karaffa, Duška)

IV. liga Sever - 10.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - FO AJAX Pakostov (Šoltés, Maličký, Gaľa, Minaroviech)

Sokol Ľubotice - FK Svit (Greško, Berta, Paulišin, P. Bednár)

FK Slovan Kendice - MŠK Spartak Medzilaborce (Dušek, Haviarik, Černický, Kostík)

OŠK Fintice - MFK Stará Ľubovňa (Bíro, Korečko, Drenko, Lumtzer)

V. liga Šarišská - 8.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.:

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - TJ Družstevník Záhradné (Nosaľ, Kunaj, Barát, J. Gajdoš)

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - FK Gerlachov (P. Kmec, Juhás, Pika, Vaško)

OFK Chmiňany - OŠFK Šarišské Michaľany (J. Kakaščík, Fabíny, Bobko, Tkáčik)

Sabinov

III. liga Východ - 10.kolo - 30.9.2014 o 16.00 hod.:

ŠK Odeva Lipany - FK Spišská Nová Ves (Juhás, Homoľa, Tabaka, Lisák)

MFK Slovan Sabinov - TJ FK Vyšné Opátske (Maliňák, Alexa, Baldovský, Repovský)

V. liga Šarišská - 8.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.:

OFK Uzovce - FK Busov Gaboltov (M. Drabant, Slimák, Horochonič, Piruch)

Snina

III. liga Východ - 10.kolo - 30.9.2014 o 16.00 hod.:

MFK Snina - MFK Slovan Giraltovce (M. Zvolánek, P. Kmec, Mišková, Knut)

Stará Ľubovňa

III. liga Východ - 10.kolo - 30.9.2014 o 16.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Lipták, Ruščanský, Drenko, Škody)

Svidník

IV. liga Sever - 10.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.:

FK Drustav Svidník - MŠK Spišské Podhradie (Leško, Jurášek, Mati, Dub)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 8.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.: 

TJ Družstevník Vyšný Mirošov - TJ Družstevník Nižný Hrušov (V. Tóth, Antl, Litványi, Klič)

Vranov nad Topľou

III. liga Východ - 10.kolo - 30.9.2014 o 16.00 hod.:

MFK Vranov nad Topľou - FK Haniska (Anguš, Michalík, P. Holp, Ferenc)

IV. liga Sever - 10.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Kunzo, Mišková, Homoľa, Leško st.)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 8.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.: 

OFK Tatran Bystré - TJ Družstevník Breznica (Guba, Godžák, Kováč, Voroňák)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - MsFK Hanušovce nad Topľou (M. Zvolánek, Mat. Hrebeňár, Kovaľ, Dudáš)

FK Soľ - FK Humenné (Želizňák, Lipták, Kurtak, Sloboda)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 10.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - Družstevník Veľký Horeš (Mil. Hudák, Cuprák, I. Havrila, Sadiv)

V. liga Podtatranská - 8.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.:

FK Prakovce - FK 05 Levoča

TJ Slovan Nálepkovo - TJ Štart Hrabušice (Mich. Hrebeňár, Jakubčo, Zubka, Čeľovský)

Košice-mesto

V. liga Košicko-gemerská - 8.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.:

FK Košická Nová Ves - FK Gemerská Hôrka (Krivjančin, Štefanič, Švec, Guľko)

MFK Ťahanovce - TJ Kokšov-Bakša (Puškáš, Kovalčin, Tirpák, Kanuščák)

Košice-okolie

IV. liga Juh - 10.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.:

MFK Spartak Medzev - FK Pokrok SEZ Krompachy (Anguš, Žofčák, D. Mano, Dzido)

OFK Slovan Poproč - ŠK Strážske (Feckanin ml., M. Mišenčík, J. Mišenčík, Koščák)

V. liga Košicko-gemerská - 8.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.:

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - TJ Družstevník Čečejovce (Hiľovský, J. Roka, Bányácsky, Štofka)

MŠK Ďurkov - TJ Tatran Betliar (Palinský, Škodi, Baniková, Koščo)

Michalovce

V. liga Zemplínska - 8.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.:

OŠK Budkovce - TJ Družstevník Parchovany (Ľ. Roka, Kuspan, P. Gajdoš, Maturkanič)

TJ Družstevník Čičarovce - OŠK Zalužice (Fortuňák, Miklóš, Gorel, Hajdada)

ŠK Nacina Ves - OŠK Vinné (Bucko, Bajo, Bančanský, Popík)

OFK Lastomír - ŠK Agro Palín (P. Tkáč, J. Mano, Reňo, Hreško)

Rožňava

V. liga Košicko-gemerská - 8.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.:

FK Gemerská Poloma - Tatra Sokoľany (Michalík, Pavlovský, Maček, Kovalčík)

FK Krásnohorské Podhradie - TJ Družstevník Malá Ida (Michalík, Onofrej, Klokočka, Tornay) - 27.9.2014

MFK Dobšiná - FK Geča 73 (Beluško, Mačák, Zemčák, A. Mišenčík)

Sobrance

IV. liga Juh - 10.kolo - 27.9.2014 o 15.00 hod.:

MFK Sobrance - SP MFK Rožňava (R. Marcin, Zajac, Hríb, Olšavský)

Spišská Nová Ves

IV. liga Juh - 10.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.:

OŠK Rudňany - TJ Mladosť Kalša (Bochnovič, Jancura, L. Tóth, Švarc) - 27.9.2014

MŠK Tatran Spišské Vlachy - MFK Veľké Kapušany (P. Havrila, Somoši, Šeršeň, Čaga)

V. liga Podtatranská - 8.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.:

TJ Slovan Smižany - FK Družstevník Spišské Bystré (Marušin, T. Bednár, V. Havrila, Fencík)

Trebišov

IV. liga Juh - 10.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.:

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - FK Čaňa (Ginda, Filipák, Čonka, Ondík)

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - FK Šaca (Ištoňa, Leferovič, Micheľ, Eliáš)

V. liga Zemplínska - 8.kolo - 28.9.2014 o 15.00 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Prokša, J. Gnip, Fečo, Čerevka)

FK Tatran Úpor - TJ Tisa Trakany (Hepka, Vass, Kavčák, Izrael)

TJ Olympia Borša - OŠK Krišovská Liesková (Tomáš, Capík, J. Eperješi, R. Tóth)