Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

05. 09. 2014 o 09:19

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1797x čítané



Väčšina najbližších treťo- a štvrtoligových zápolení sa ponesie v znamení čísla sedem. Zápasy siedmeho kola sú totižto naplánované na 7. septembra. Sedem je aj zápasov najvyššej regionálnej súťaže, ktoré sa uskutočnia v tento deň. Rande si dá aj číslica päť – V. liga má na programe piate kolo.

Miniatúrnu prevahu jedného stretnutia má tentoraz Košický kraj (30:29). Z troch desiatok súbojov sa až polovica odohrá v dvoch okresoch, Michalovce uvidia 9 zápasov a Košice-okolie 6 súbojov. V Prešovskom kraji hostia najviac stretnutí okresy Vranov nad Topľou (6) a Bardejov (5).

V Gaboltove, Spišskej Belej, Vranove nad Topľou, Krásnohorskom Podhradí a Gemerskej Hôrke privítajú súperov už v sobotu, ostatné duely odohrajú v nedeľu. Väčšina z nich má úvodný výkop naplánovaný v úradnom hracom čase, od 15.30 hod. Futbalový víkend zavŕšia v Michalovciach, kde si pri umelom osvetlení zmerajú sily futbalisti domácej rezervy so súperom zo Sniny.  

Na zdarný priebeh stretnutí budú opätovne dohliadať aj poľskí arbitri, do rúk im budú zverené opraty súbojov Vranov nad Topľou – Lipany (delegátom bude Ferenc) a Čana – Medzev (Slebodník).

 

Prešovský kraj

Bardejov

III. liga Východ - 7.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves - MFK Slovan Sabinov (Juhás, M. Zvolánek, Homoľa, Pečarka)

V. liga Šarišská - 5.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

OŠK Kľušov - OFK Chmiňany (Sakalík, Jančár, Ivan, Tkáčik)

FK Busov Gaboltov - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Konečný, Slimák, Švec, J. Gajdoš) - 6.9.2014

TJ Javorina Malcov - TJ Beloveža (Maček, Pristáč, Kostráb, Lacko)

FK Gerlachov - TJ Družstevník Záhradné (Lang, J. Eperješi, Kovaľ, Sadiv)

Humenné

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 5.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.: 

OŠK Udavské - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (V. Tóth, Gorel, Nicz, Šafránko)

FK Humenné - FKO Kochanovce (P. Holp, Švec, Kriak, Piro) – o 16.30 hod.

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 5.kolo - 6.9.2014 o 17.00 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - TJ Slovan Smižany (J. Kmec, Zubka, Končár, Kačmár)

Levoča

IV. liga Sever - 7.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - ŠK Štrba (Paulišin, Lešková, Bíro, Kostík)

V. liga Podtatranská - 5.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

FK 05 Levoča - AŠK Mária Huta Gelnica (Končár, Choma, Nosaľ, Kandráč)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 7.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - OcFK Dlhé Klčovo (Mil. Hudák, Žofčák, Tramita, Hreško)

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - FK Svit (P. Kmec, Novotný, Kunzo, Jenčo)

Poprad

V. liga Podtatranská - 5.kolo - 7.9.2014 o 10.30 hod.:

FK Poprad ´B´ - FK Družstevník Spišské Bystré (Onofrej, Choma, Mačák, Tornay)

Prešov

III. liga Východ - 7.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

1. FC Tatran Prešov jun. - ŠK Futura Humenné (Dolhý, Šoltés, Rumančík, Gavalier)

IV. liga Sever - 7.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

OŠK Fintice - FK Slovan Kendice (M. Mišenčík, D. Béreš, P. Havrila, Škody)

V. liga Šarišská - 5.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

FK Demjata - TJ Poľana Šiba (Hiľovský, Roka, Harajbič, Piruch)

Sabinov

V. liga Šarišská - 5.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

OFK Uzovce - TJ Slovan Dlhá Lúka (Škodi, V. Havrila, Pastor, Feckanin st.)

OŠFK Šarišské Michaľany - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Mich. Hrebeňár, J. Kakaščík, P. Gajdoš, Klič)

Snina

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 5.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - FK Kamenica nad Cirochou (Žulevič, Greško, Fortuňák, Pecha)

Stará Ľubovňa

IV. liga Sever - 7.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - OFK SIM Raslavice (Djordjevič, T. Bednár, Joz. Somoši, P. Bednár)

Stropkov

III. liga Východ - 7.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - FK Družstevník Plavnica (Michalík, Tabaka, Baldovský, Tarcala)

Svidník

IV. liga Sever - 7.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

FK Drustav Svidník - FK Rozvoj Pušovce (Bucko, Kunzová, Šuba, Lisák)

OFK Tatran Kračúnovce - FO AJAX Pakostov (Feckanin ml., Ištňa, Capík, R. Tóth)

Vranov nad Topľou

III. liga Východ - 7.kolo - 6.9.2014 o 15.30 hod.:

MFK Vranov nad Topľou - ŠK Odeva Lipany

IV. liga Sever - 7.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

FK Tatran Zámutov - Sokol Ľubotice (Hríb, I. Havrila, Micheľ, Gábor)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 5.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.: 

FK Soľ - OFK Tatran Bystré (Anguš, Bochnovič, M. Marcin, Dudáš)

MsFK Hanušovce nad Topľou - TJ Družstevník Vyšný Mirošov (Zubka, J. Kmec, Farkaš, Štofka)

FK Sedliská - TJ Družstevník Breznica (Hrinda, Židišin, K. Kakaščík, Guľko)

ŠK Sačurov - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Jurášek, Cuprák, Fedák, Popík)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Podtatranská - 5.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

TJ Slovan Nálepkovo - TJ Toporec (Bányácsky, Antl, Vasilenko, Čaga)

FK Slovan Helcmanovce - FK Prakovce (R. Marcin, Pavlovský, Zis, Fencík)

Košice-mesto

III. liga Východ - 7.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - MFK Slovan Giraltovce (Maliňák, Klovanič, Bali-Jenčík, Knut)

IV. liga Juh - 7.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

FK Šaca - ŠK Slovan Veľký Folkmar (L. Tóth, Ginda, Leško, Szabó)

Košice-okolie

III. liga Východ - 7.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

FK Haniska - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Filipák, Ondrášek, Drenko, Džubák)

IV. liga Juh - 7.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

FK Čaňa - MFK Spartak Medzev

V. liga Košicko-gemerská - 5.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

FK Geča 73 - FK Košická Nová Ves (Pika, Konečný, Baníková, Voroňák)

TJ Družstevník Malá Ida - FK Gemerská Poloma (Hepka, Kovalčin, Tabiš, Pribula)

MŠK Ďurkov - TJ Kokšov-Bakša (Miklóš, Palinský, Štefanič, Kanuščák)

Tatra Sokoľany - TJ Tatran Betliar (Laskovský, Krivjančin, Fečo, Izrael)

Michalovce

III. liga Východ - 7.kolo - 7.9.2014 o 19.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - MFK Snina (Alexa, Jasečko, Kočiš, Komár)

IV. liga Juh - 7.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

ŠK Strážske - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Karaffa, Gál, J. Mišenčík, Hajdada)

MFK Veľké Kapušany - SP MFK Rožňava (Čonka, Jancura, Mati, Leško st.)

V. liga Zemplínska - 5.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

ŠK Nacina Ves - TJ Družstevník Cejkov (Beluško, Kuspan, Kováč, Borufka)

OFK Lastomír - TJ Družstevník Čičarovce (Čertický, Kocúr, Ševčík, Koščo)

ŠK Agro Palín - TJ Olympia Borša (Lenková, J. Gnip, Havriško, Maturkanič)

OŠK Vinné - FK Tatran Úpor (Jevín, Marušin, Heger, Krajčík)

OŠK Zalužice - OŠK Budkovce (Guba, Vass, Čeklovský, Šimko)

OŠK Krišovská Liesková - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Ulian, Tomáš, Mat. Hrebeňár, K. Zvolánek)

Rožňava

V. liga Košicko-gemerská - 5.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

FK Krásnohorské Podhradie - TJ Cementár Turňa nad Bodvou (J. Gnip, Mil. Hudák, K. Kakaščík, Čeľovský) - 6.9.2014

MFK Dobšiná - MFK Ťahanovce (Martinko, Klokočka, Kessel, Koščák)

FK Gemerská Hôrka - TJ Družstevník Čečejovce (Höger, Onofrej, Beluško, Labanc) - 6.9.2014

Sobrance

III. liga Východ - 7.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

TJ Veľké Revištia - FK Spišská Nová Ves (Lipták, Baksay, Ruščanský, Onofrej)

Spišská Nová Ves

IV. liga Juh - 7.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - TJ Mladosť Kalša (Dušek, Prokopovič, Haviarik, Eliáš)

V. liga Podtatranská - 5.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

TJ Štart Hrabušice - OFK Kravany (Tomeček, Onderišin, Marko, J. Sendek st.) - o 10.30 hod.

OŠK Teplička - 1. MFK Kežmarok (M. Drabant, Daňo, Tirpák, Vaško)

Trebišov

IV. liga Juh - 7.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - OŠK Rudňany (Korečko, Mišková, Gaľa, L. Gnip)

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - OFK Slovan Poproč (D. Mano, Mar. Hudák, Šimková, M. Tkáč)

Družstevník Veľký Horeš - MFK Sobrance (Šeršeň, Želizňák, Knapíková, Dzido)

V. liga Zemplínska - 5.kolo - 7.9.2014 o 15.30 hod.:

TJ Tisa Trakany - TJ Družstevník Parchovany (Puškáš, Kavčák, Godžák, Čerevka)