Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

15. 08. 2014 o 16:21

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1751x čítané



Program 4. kola III. ligy, 4. kola IV. ligy a 2. kola V. ligy podľa miesta konania.

Prešovský kraj

Bardejov

IV. liga Sever - 4.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

OFK SIM Raslavice - FK Slovan Kendice (Hepka, Ondič, Paulišin, K. Zvolánek)

V. liga Šarišská - 2.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Javorina Malcov (Laskovský, Leško, J. Sendek, J. Gajdoš)

FK Gerlachov - OŠFK Šarišské Michaľany (Bíro, Kunzová, Maček, Vaško)

TJ Beloveža - FK Demjata (V. Havrila, Slimák, Bobko, Kunzo)

TJ Poľana Šiba - OFK Chmiňany (Guba, Reňo, Nicz, Kandráč)

Humenné

IV. liga Sever - 4.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

FO AJAX Pakostov - MŠK Spišské Podhradie (Mil. Hudák, Klovanič, Žofčák, Leško st.)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 2.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.: 

FKO Kochanovce - FK Soľ (Reňo, Zubka, Verdžák, Piruch) - o 10.30 hod., hrá sa v Humennom pri Mlyne

FK Kamenica nad Cirochou - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Fortuňák, Zubka, Verdžák, Pribula)

Kežmarok

V. liga Podtatranská - 2.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

1. MFK Kežmarok - TJ Slovan Nálepkovo (Onderišin, M. Mišenčík, Nosaľ, Dudáš)

Levoča

V. liga Podtatranská - 2.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

FK 05 Levoča - OŠK Teplička (Höger, Krivjančin, Marko, Feckanin st.)

Medzilaborce

IV. liga Sever - 4.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - FK Tatran Zámutov (Micheľ, Homoľa, J. Mano, Onofrej)

Poprad

III. liga Východ - 4.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - MFK Vranov nad Topľou (Kozák, Ištoňa, Lešková, Barvirčák)

IV. liga Sever - 4.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

FK Svit - MŠK Spartak Medzilaborce (D. Mano, Cuprák, Lang, Knut)

ŠK Štrba - FK Drustav Svidník (Biroš, Baloga, I. Havrila, Ondík)

V. liga Podtatranská - 2.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

FK Družstevník Spišské Bystré - TJ Štart Hrabušice (Pristáč, Štefanič, Kostráb, Eliáš)

OFK Kravany - TJ Toporec (P. Béreš, Gonos, Šomšák, A. Mišenčík)

Prešov

IV. liga Sever - 4.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - OFK Tatran Kračúnovce (L. Tóth, Rumančík, L. Kunzo, P. Bednár)

Sokol Ľubotice - MFK Stará Ľubovňa (Feckanin ml., Kočiš, Baldovský, Jenčo)

V. liga Šarišská - 2.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Záhradné - FK Busov Gaboltov (Bančanský, Antl, Švec, Čerevka)

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - OŠK Kľušov (P. Holp, Ruščanský, Klokočka, Tkáčik)

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - OFK Uzovce (Jasečko, Končár, Kovaľ, J. Sendek st.)

Sabinov

III. liga Východ - 4.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

ŠK Odeva Lipany - TJ Veľké Revištia (Dolhý, Tabaka, Hepka, Hajdada) - 16.8.2014

MFK Slovan Sabinov - 1.FC Tatran Prešov jun. (Bochnovič, Kováčová, Drenko, Džubák)

Snina

III. liga Východ - 4.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

MFK Snina - MŠK Tesla Stropkov (Marcin, Baksay, Mišková, Duška)

Stará Ľubovňa

III. liga Východ - 4.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica - ŠK Futura Humenné (Juhás, Alexa, D. Béreš, Kotrády)

Stropkov

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 2.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - OFK Agrifop Stakčín (Pavlovský, Židišin, Beluško, Kačmár)

Svidník

III. liga Východ - 4.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves (Maliňák, Gál, T. Bednár, M. Tkáč)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 2.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.: 

TJ Družstevník Vyšný Mirošov - OŠK Udavské (Michalík, Dolhý, Mat. Hrebeňár, Piro)

Vranov nad Topľou

IV. liga Sever - 4.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - OŠK Fintice (Gaľa, P. Havrila, Čonka, L. Gnip)

V. liga Vihorlatsko-dukelská - 2.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.: 

OFK Tatran Bystré - FK Sedliská (Mich. Hrebeňár, Kuspan, Hrinda, Šimko)

ŠK Sačurov - MsFK Hanušovce nad Topľou (Miklóš, Kavčák, Horochonič, Kanuščák)

TJ Družstevník Nižný Hrušov - FK Humenné (Kovalčin, Vasilenko, Škodi, Šafránko)

 

Košický kraj

Gelnica

IV. liga Juh - 4.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - OFK Slovan Poproč (Mar. Hudák, Ginda, Hríb, Koščák)

V. liga Podtatranská - 2.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

AŠK Mária Huta Gelnica - FK Slovan Helcmanovce (Gorel, J. Roka, Šomšák, Tornay) - 16.8.2014

FK Prakovce - MŠK Slavoj Spišská Belá (Novák, V. Tóth, J. Eperješi, Voroňák)

Košice-mesto

III. liga Východ - 4.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Ondrášek, Filipák, Jurášek, Ferenc)

V. liga Košicko-gemerská - 2.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

FK Košická Nová Ves - MFK Ťahanovce (M. Drabant, J. Roka, Berta, Novický)

Košice-okolie

IV. liga Juh - 4.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

TJ Mladosť Kalša - FK Čaňa (J. Mišenčík, Šuba, Šimková, Škody)

MFK Spartak Medzev - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Haviarik, Černický, Sedlačková, Szabó)

V. liga Košicko-gemerská - 2.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - FK Gemerská Hôrka (Puškáš, Dušek, Kurtak, Popík)

Tatra Sokoľany - TJ Kokšov-Bakša (Bányácsky, Bajo, Semančík, Čeľovský)

TJ Družstevník Čečejovce - FK Geča 73 (Kocúr, Daňo, Tirpák, Krajčík)

MŠK Ďurkov - MFK Dobšiná (Tabiš, Tomeček, Čertický, Počatko)

Michalovce

IV. liga Juh - 4.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

MFK Veľké Kapušany - Družstevník Veľký Horeš (Greško, Mati, Zajac, Novysedlák)

V. liga Zemplínska - 2.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - ŠK Agro Palín (Tabaka, J. Kakaščík, Tramita, Ivanov)

OŠK Budkovce - OFK Lastomír (Lenková, Tomáš, Godžák, Maturkanič)

Rožňava

IV. liga Juh - 4.kolo - 16.8.2014 o 16.00 hod.:

SP MFK Rožňava - ŠK Strážske (L. Kunzo, Maličký, L. Tóth, P. Koščo)

V. liga Košicko-gemerská - 2.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

TJ Tatran Betliar - TJ Družstevník Malá Ida (Choma, Marušin, Ševčík, Koščo)

FK Gemerská Poloma - FK Krásnohorské Podhradie (Maličký, Turcsanyi, Zemčák, Lumtzer)

Sobrance

IV. liga Juh - 4.kolo - 16.8.2014 o 16.00 hod.:

MFK Sobrance - FK Šaca (Jurášek, Tramita, Dušek, Dzido)

Spišská Nová Ves

III. liga Východ - 4.kolo - 16.8.2014 o 16.00 hod.:

FK Spišská Nová Ves - FK Haniska (J. Mano, Homoľa, P. Holp, Ivanov)

IV. liga Juh - 4.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

OŠK Rudňany - FK Pokrok SEZ Krompachy (Želizňák, Šeršeň, Ginda, Pečarka) - 16.8.2014

MŠK Tatran Spišské Vlachy - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Djordjevič, Joz. Somoši, Knapíková, Gavalier)

V. liga Podtatranská - 2.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

TJ Slovan Smižany - FK Poprad ´B´ (Počurek, Želizňák, Šeršeň, Pecha)

Trebišov

V. liga Zemplínska - 2.kolo - 17.8.2014 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - OŠK Krišovská Liesková (P. Gajdoš, Gorel, Fečo, Izrael)

TJ Tisa Trakany - OŠK Zalužice (Bucko, Ulian, Pastor, Dub)

TJ Družstevník Parchovany - OŠK Vinné (Harajbič, M. Béreš, K. Kakaščík, Píro)

FK Tatran Úpor - ŠK Naciná Ves (Konečný, Hiľovský, Friga, Guľko)

TJ Olympia Borša - TJ Družstevník Čičarovce (P. Tkáč, Kriak, Kováč, Fencík)