Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

06. 07. 2014 o 10:30

V regióne si všetci môžu pripraviť nový kalendár

autor: Eugen Magda
1271x čítané



Na aktíve športovo-technickej komisie VsFZ v Košiciach schválili žrebovacie čísla účastníkov súťaži ročníka 2014/2015 v novej podobe. Seniori od najvyššej, teda III. ligy, po najnižšiu V. ligu, si takto môžu už v predstihu, teda pred oficiálnym rozpisom zväzu pripraviť jesenný program...

III. LIGA: 1. Vysoké Tatry, 2. Plavnica, 3. FUTURA Humenné, 4. Vranov nad Topľou, 5. 1. FC Tatran Prešov B, 6. Stropkov, 7. Haniska, 8. Bardejovská Nová Ves, 9. Michalovce B, 10. Veľké Revištia, 11. Vyšné Opátske, 12. Giraltovce, 13. Spišská Nová Ves, 14. Snina, 15. Sabinov, 16. Lipany.

IV. LIGA SEVER: 1. Štrba, 2. Raslavice, 3. Kendice, 4. Svidník, 5. Fintice, 6. Stará Ľubovňa, 7. Spišské Podhradie, 8. Medzilaborce, 9. Zámutov, 10. Kračúnovce, 11. Radvaň, 12. Svit, 13. Pakostov, 14. Ľubotice, 15. Dlhé Klčovo, 16. Pušovce.

IV. LIGA JUH: 1. Medzev, 2. Veľký Folkmar, 3. Poproč, 4. Michaľany, 5. Kráľovský Chlmec, 6, Šaca, 7. Čaňa, 8. Strážske, 9. Veľký Horeš, 10. Krompachy, 11. Veľké Kapušany, 12. Rožňava, 13. Kalša, 14. Sobrance, 15. Spišské Vlachy, 16. Rudňany.

V 16-člennom pelotóne - teda v III. lige a vo IV. lige v skupinách Sever a Juh sú tieto hracie termíny: 1. kolo 3. 8. (nedeľa), 2. kolo 6. 8. (streda). Od 3. kola sú všetky ostatné v nedeľu - teda 10., 17., 24., 31. augusta, 7., 14., 21., 28. septembra, 5., 12., 19., 26. októbra , 2. novembra a s jedným jarným predohrávaným kolom 9. novembra.

V. LIGA KOŠICE-GEMER: 1. Košická Nová Ves, 2. Ťahanovce, 3. Krásnohorské Podhradie, 4. Dobšiná, 5. Geča, 6. Malá Ida, 7. Kokšov - Bakša, 8, Gemerská, Hôrka, 9. Sokoľany, 10. Betliar, 11. Čečejovce, 12. Ďurkov, 13. Gemerská Poloma, 14. Turňa.

V. LIGA ZEMPLÍNSKA: 1. Borša, 2. Čičarovce, 3. Naciná Ves, 4. Lastomír, 5. Palín, 6. Vinné, 7. Zalužice, 8. Krišovská Liesková, 9. Trakany, 10. Parchovany, 11. Petrovce, 12. Budkovce, 13. Úpor, 14. Cejkov.

V. LIGA VIHORLATSKO-DUKLIANSKA: 1. Kamenica n/C. 2. Čierne n/T, 3. Soľ, 4. Udavské, 5. Stakčín, 6. FK Humenné v Brekove, 7. Hanušovce, 8. Sedliská, 9. Sačurov, 10. Nižný Hrušov, 11. Breznica, 12. Vyšný Mirošov, 13. Kochanovce, 14. Bystré.

V. LIGA ŠARIŠSKÁ: 1. Šiba, 2. Chmiňany, 3. Uzovce, 4. Kľušov, 5. Demjata, 6. Gaboltov, 7. Šarišské Michaľany, 8. Malcov, 9. Gerlachov, 10. Záhradné, 11. Beloveža, 12. Veľký Šariš, 13. Malý Šariš, 14 BJ - Dlhá Lúka.

V. LIGA PODTATRANSKÁ: 1. Kravany, 2. Toporec, 3. Spišská Belá, 4. Nálepkovo, 5. Hrabušice, 6. Helcmanovce, 7. Teplička, 8. Poprad B, 9. Levoča, 10. Mária Huta, 11. Spišské Bystré, 12. Kežmarok, 13. Prakovce, 14. Smižany.

Zápasy V. ligy - teda skupín, ktoré sú zložené zo 14-členných účastníkov, sa začínajú o týždeň neskôr. Kolá odohrajú v nedeľňajších termínoch (s prípadnými sobotňajšími predohrávkami) takto: 10., 17., 24., 31. augusta, 7., 14., 21., 28. septembra, 4., 11., 18., 25. októbra, 2. novembra s jedným jarným predohrávaným kolom 9. novembra.