Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

30. 05. 2014 o 13:39

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1905x čítané



V závere týždňa sa prehupneme do nového kalendárneho mesiaca, ktorý bude posledným v tohtosezónnom súťažnom zápolení futbalových klubov na východnom Slovensku.

Jún začne poriadne zostra, hneď v svoj prvý deň ponúkne zápasy 28. kola IV. i V. ligy, ako aj 24. kola VI. ligy. Po posúdení jednotlivých žiadostí klubov, napriek pôvodnému nariadeniu odohrať posledné tri kolá v jednotnom úradnom hracom čase, vyhovela ŠTK zmenám v dvoch prípadoch. Stretnutie Raslavice – Kežmarok sa odohrá už v sobotu v nezmenenom čase, súboj Veľký Horeš – Rožňava bude mať úvodný výkop v nedeľu hodinu pred UHČ.

Tridsaťtri súbojov hostí Prešovský kraj, dvadsaťpäť Košický. Tri duely, z toho dva lokálne derby, povedú poľskí rozhodcovia. Ide o zápasy Ľubotice – Pušovce (delegátom stretnutia bude Ivanov), Stará Ľubovňa – Hanušovce nad Topľou (Gavalier) a Hrabušice – Harichovce (Kotrády). Zápasovú pauzu absolvujú tentoraz futbalisti MFK Ťahanovce. Stretnutie Turňa nad Bodvou - Malá Ida sa odohrá na ihrisku v Čečejovciach.

 

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Sever - 28.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

OFK SIM Raslavice - 1.MFK Kežmarok (Korečko, Bíro, Hegeduš, Dudáš) – 31.5.2014

OŠK Kľušov - MŠK Spartak Medzilaborce (J. Mišenčík, Filipák, Mi. Hudák, L. Gnip)

VI. liga Šarišská - 24.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - FK Busov Gaboltov (Mačák, Onderišin, Kovaľ, Piruch)

FK Gerlachov - OŠFK Šarišské Michaľany (Moroz, Mati, Šeršeň, Kanuščák)

Humenné

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 24.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.: 

TJ Jasenov - TJ Slovan Belá nad Cirochou (Juhás, M. Marcin, Tirpák, Sadiv)

FK Kamenica nad Cirochou - TJ Družstevník Breznica (Ondrášek, Béreš, Baloga, A. Mišenčík)

FKO Kochanovce - OFK Tatran Bystré (Fortuňák, Kunaj, Fedák, Minaroviech)

Kežmarok

VI. liga Podtatranská - 24.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - FK Slovan Helcmanovce (Pristáč, Želinská, Feckanin st., J. Sendek st.)

Poprad

IV. liga - 28.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

FK Svit - TJ FK Vyšné Opátske (Greško, Rumančík, Paulišin, Tarcala)

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - FK Spišská Nová Ves (Cuprák, P. Kmec, Lešková, R. Tóth)

V. liga Sever - 28.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

ŠK Štrba - FO AJAX Pakostov (Tabaka, Zajac, Kunzo, Kostík)

VI. liga Podtatranská - 24.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

FK 1931 Hranovnica - FK 05 Levoča (I. Havrila, Maček, M. Drabant, Kunzo)

OFK Kravany - AŠK Mária Huta Gelnica (Tabiš, Tomeček, Roman, Labanc)

FK Poprad ´B´ - TJ FK Lokomotíva Margecany (Dolhý, Hrebeňár, Ginda, Ferenc)

Prešov

V. liga Sever - 28.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

Sokol Ľubotice - FK Rozvoj Pušovce 

OŠK Fintice - FK Tatran Zámutov (Ma. Hudák, Židišin, Friga, Borufka)

FK Slovan Kendice - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Bochnovič, P. Havrila, Sedlačková, J. Hudák)

VI. liga Šarišská - 24.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

OFK Chmiňany - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Choma, F. Sendek, Guba, Čerevka)

TJ Družstevník Župčany - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Stretavský, Gorel, Brendza, Šafránko)

Sabinov

IV. liga - 28.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

MFK Slovan Sabinov - MFK Snina (Černický, Hepka, Baksay, Koščo)

VI. liga Šarišská - 24.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

OFK Uzovce - TJ Javorina Malcov (Klokočka, Žulevič, Jevín, Izrael)

FK Šarišské Dravce - TJ Družstevník Záhradné (Homoľa, Vasilenko, Švec, Dub)

Stará Ľubovňa

IV. liga - 28.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica - TJ Veľké Revištia (Gál, Biroš, Mišková, Bednár)

V. liga Sever - 28.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - MsFK Hanušovce nad Topľou 

VI. liga Šarišská - 24.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

ŠK Nová Ľubovňa - TJ Beloveža (Onofrej, Nosaľ, Turcsanyi, Koščák)

Stropkov

IV. liga - 28.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - FK Haniska (Michalík, Drenko, Tramita, Lisák)

Svidník

IV. liga - 28.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - MŠK Spišské Podhradie (Lipták, M. Mišenčík, Gonos, Čabala)

FK Drustav Svidník - FK Košice - Barca (Džima, Jasečko, Baldovský, Škody)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 28.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - OFK Tatran Kračúnovce (Ištoňa, Palinský, Šimková, Dzido)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 24.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.: 

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - OŠK Udavské (Šuba, Novák, Bajo, Maturkanič)

OcŠK Sečovská Polianka - OFK Agrifop Stakčín (Fabíny, Kandráč, Trembeckí, Hajdada)

ŠK Sačurov - FK Soľ (P. Gajdoš, Treščák, Ševčík, Repovský)

FK Vechec - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Ondič, Ulian, Capík, Štofka)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Juh - 28.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - MFK Sobrance (Marko, Jancura, Joz. Somoši, Lumtzer)

Košice-mesto

V. liga Juh - 28.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

FK Šaca - OŠK Rudňany (Vass, Prokopovič, Micheľ, Knut)

VI. liga Košicko-gemerská - 24.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

FK Košická Nová Ves - TJ Družstevník Budimír (V. Tóth, Juhászová, D. Mano, Popík)

Košice-okolie

V. liga Juh - 28.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

Tatra Sokoľany - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (J. Mano, Hrinda, Haviarik, Onofrej)

OFK Slovan Poproč - TJ Mladosť Kalša (M. Zvolánek, Sakalík, Djordjevič, Fencík)

VI. liga Košicko-gemerská - 24.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

TJ Cementár Turňa n/B - TJ Družstevník Malá Ida (Tomáš, Kuspan, Kováč, Novysedlák), hrá sa v Čečejovciach

FK Geča 73 - TJ Tatran Betliar (Tušek, Šípoš, Baniková, Koščo)

Michalovce

V. liga Juh - 28.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

ŠK Strážske - FK Čaňa (R. Marcin, Šoltés, Mihalíková, Komár)

VI. liga Zemplínska - 24.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

OFK Lastomír - OŠK Zalužice (Bányácsky, Hiľovský, Havriško, J. Gajdoš)

ŠK Naciná Ves - OŠK Krišovská Liesková (V. Havrila, Kriak, Kavčák, Voroňák)

OŠK Vinné - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Kovalčin, Puškáš, Harajbič, Klič)

ŠK Agro Palín - FK Žbince (Vojtko, Dušek, Kuľha, Jenčo)

Rožňava

VI. liga Košicko-gemerská - 24.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

MFK Dobšiná - FK Gemerská Hôrka (Alexa, Novotný, Jančár, Džubák)

FK Krásnohorské Podhradie - TJ Kokšov-Bakša (Maliňák, Krivjančin, Martinko, Tkáčik)

FK Gemerská Poloma - MŠK Ďurkov (Štefanič, Pavlovský, Kunzová, Tornay)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 28.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Bucko, Pika, Lang, P. Mriglot)

V. liga Juh - 28.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

MŠK Tatran Spišské Vlachy - MFK Veľké Kapušany (Maličký, Kočiš, P. Drabant, K. Zvolánek)

VI. liga Podtatranská - 24.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

TJ Štart Hrabušice - ŠK Harichovce 

TJ Slovan Smižany - TJ Slovan Nálepkovo (Marušin, Kakaščík, Jacečko, Pecha)

OŠK Teplička n/H - FK Družstevník Spišské Bystré (Čech - Špirek, Končár, Konečný, M. Eperješi)

Trebišov

V. liga Juh - 28.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - SP MFK Rožňava (Laskovský, Zubka, Jurášek, Kačmár) – o 16.00 hod.

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - MFK Spartak Medzev (Godžák, J. Sendek, Bančanský, Krajčík)

VI. liga Zemplínska - 24.kolo - 1.6.2014 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - TJ Družstevník Čičarovce (Farkaš, Ľ. Roka, Béreš, Čeľovský)

FK Tatran Úpor - TJ Olympia Borša (Lenková, Škodi, Kocúr, Guľko)

FK Slavoj Sečovce - TJ Družstevník Parchovany (P. Tkáč, Hríb, J. Kmec, Lacko)