Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

26. 04. 2014 o 14:07

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1643x čítané



Posledný aprílový víkend so sebou prináša ďalšiu porciu regionálneho futbalu.

Odpoveď na to, či budú výkony hráčov na ihriskách podobné súčasnému počasiu, ktoré je príznačné pre toto ročné obdobie - chvíľu prehánka, chvíľu slniečko – alebo sa budú vyznačovať väčšou stabilnosťou, poskytnú samotné stretnutia 23. kola IV. a V. ligy a 19. kola VI. ligy.

58 víkendových stretnutí je medzi Prešovský a Košický kraj rozdelených v pomere 27:31. Najviac duelov (6) sa odohrá v okresoch Vranov nad Topľou, Košice-okolie a Michalovce. Z dôvodu nepárneho počtu účastníkov VI. ligy Košicko-gemerskej bude v tomto kole pauzovať FK Gemerská Poloma. Poľským rozhodcovským trojiciam budú zverené súboje Krompachy – Svidník (delegátom bude Novysedlák) a Gerlachov – Chmiňany (Gavalier). Štvrtoligové stretnutie Vysoké Tatry – Haniska síce uvádzame v pozvánke v rámci okresu Poprad, zápas sa však napokon uskutoční v Spišskej Belej (okres Kežmarok). 

 

Prešovský kraj

Bardejov

VI. liga Šarišská - 19.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

TJ Javorina Malcov - TJ Družstevník Župčany (Alexa, D. Mano, Škodi, Klič)

FK Busov Gaboltov - ŠK Nová Ľubovňa (Tirpák, Kriviančin, Kakaščík, Tkáčik)

FK Gerlachov - OFK Chmiňany (Poľsko, Gavalier)

Humenné

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 19.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.: 

OŠK Udavské - FKO Kochanovce (Jevín, Stretavský, Brendza, Pecha) - hrá sa v Humennom, Pri Mlyne

Kežmarok

V. liga Sever - 23.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

1.MFK Kežmarok - Sokol Ľubotice (Bíro, Ondrášek, Knapíková, Tornay)

Levoča

IV. liga - 23.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - FK Družstevník Plavnica (Juhás, Želizňák, Jasečko, Ferenc)

VI. liga Podtatranská - 19.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

FK 05 Levoča - TJ FK Lokomotíva Margecany (Laskovský, Béreš, Nosaľ, A. Mišenčík)

Medzilaborce

V. liga Sever - 23.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - FO AJAX Pakostov (Filipák, Žulevič, Capík, Barvirčák)

Poprad

IV. liga - 23.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - FK Haniska (Michalík, Ruščanský, Tramita, Repovský) - hrá sa v Spišskej Belej

VI. liga Podtatranská - 19.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

FK 1931 Hranovnica - TJ Slovan Smižany (M. Mišenčík, Marušin, Zubka, Lacko)

Prešov

V. liga Sever - 23.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - OFK SIM Raslavice (Friga, Paulišin, Kunzo, J. Hudák)

OŠK Fintice - OcFK Dlhé Klčovo (Vojtko, Hepka, Djordjevič, Lumtzer)

VI. liga Šarišská - 19.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Záhradné - TJ Slovan Dlhá Lúka (J. Gnip, Antl, Litványi, Izrael)

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - TJ Beloveža (Fabíny, Beluško, Turcsanyi, Tarcala)

Sabinov

VI. liga Šarišská - 19.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (J. Kmec, J. Mišenčík, Štefanič, K. Zvolánek)

OFK Uzovce - FK Šarišské Dravce (Tomeček, Ištoňa, Leško, Šafránko)

Snina

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 19.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - OFK Tatran Bystré (Šimco, Kovalčin, M. Marcin, Lisák)

TJ Slovan Belá nad Cirochou - FK Kamenica nad Cirochou (Vasilenko, Feckanin st., Hríb, Jenčo)

Stará Ľubovňa

V. liga Sever - 23.kolo - 26.4.2014 o 16.00 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - FK Slovan Kendice (Trembeckí, Lang, Bančanský, Koščák)

Stropkov

IV. liga - 23.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - FK Svit (Cuprák, Lešková, Bucko, Duška)

Svidník

V. liga Sever - 23.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - MŠK Spartak Medzilaborce (Šeršeň, Zajac, P. Havrila, Kanuščák)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 23.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

FK Tatran Zámutov - OŠK Kľušov (J. Mano, I. Havrila, Šimková, M. Eperješi)

MsFK Hanušovce nad Topľou - ŠK Štrba (Homoľa, Ma. Hudák, Berta, Kostík)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 19.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.: 

TJ Družstevník Nižný Hrušov - TJ Jasenov (Kovaľ, Šípoš, Nicz, Čaga)

FK Soľ - TJ Družstevník Breznica (Onofrej, Hiľovský, J. Eperješi, Koščo)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - FK Vechec (Guba, P. Holp, P. Gajdoš, J. Gajdoš)

OcŠK Sečovská Polianka - ŠK Sačurov (Godžák, P. Tkáč, Baldovský, Popík)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. liga Podtatranská - 19.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

AŠK Mária Huta Gelnica - MŠK Slavoj Spišská Belá (Roka, Bednár, J. Eperješi, Krajčík) - 26.4.2014

TJ Slovan Nálepkovo - FK Družstevník Spišské Bystré (Maček, Pristáč, Kandráč, Onofrej)

FK Slovan Helcmanovce - OŠK Teplička n/H (Mačák, Šuba, Pavlovský, Mriglot)

Košice-mesto

IV. liga - 23.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - FK Spišská Nová Ves (Čech - Špirek, Černický, L. Tóth, Dub)

FK Košice-Barca - MFK Snina (Šoltés, Maličký, Žofčák, Šimko)

VI. liga Košicko-gemerská - 19.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

MFK Ťahanovce - FK Geča 73 (Kováčová, Harajbič, Trembeckí, Čabala)

Košice-okolie

V. liga Juh - 23.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

TJ Mladosť Kalša - OŠK Rudňany (Hrinda, Bali - Jenčík, Gonos, Sadiv)

MFK Spartak Medzev - MFK Veľké Kapušany (Dolhý, Marko, Baloga, Guľko)

FK Čaňa - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Čonka, Kočiš, Bančanský, Maturkanič)

Tatra Sokoľany - OFK Slovan Poproč (P. Kmec, Hegeduš, Joz. Somoši, Ondík)

VI. liga Košicko-gemerská - 19.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

TJ Kokšov-Bakša - TJ Družstevník Budimír (V. Havrila, Gaľa, Farkaš, Voroňák)

TJ Družstevník Malá Ida - FK Košická Nová Ves (Daňo, Juhászová, Roka, Sendek st.)

Michalovce

IV. liga - 23.kolo - 27.4.2014 o 10.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - MFK Slovan Sabinov (Maliňák, Baksay, Lipták, Koščo) - hrá sa na umelej tráve

V. liga Juh - 23.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

ŠK Strážske - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Micheľ, Leferovič, Mati, Labanc)

VI. liga Zemplínska - 19.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

OŠK Krišovská Liesková - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Mikloš, Kavčák, Puškáš, R. Tóth)

OŠK Zalužice - ŠK Agro Palín (Jančár, Baksay, Martinko, Dzido)

TJ Družstevník Čičarovce - OŠK Vinné (Treščák, Gorel, Čertický, Borufka)

OFK Lastomír - FK Slavoj Sečovce (Ulian, Maliňák, Lenková, L. Gnip)

Rožňava

V. liga Juh - 23.kolo - 26.4.2014 o 16.00 hod.:

SP MFK Rožňava - ŠK Slovan Veľký Folkmar (J. Mišenčík, Leško, Sedlačková, Vaško)

VI. liga Košicko-gemerská - 19.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

TJ Tatran Betliar - TJ Cementár Turňa n/B (R. Marcin, Novotný, Kunzová, Fencík)

FK Gemerská Hôrka - MŠK Ďurkov (Martinko, Baldovský, Šuba, Bednár) - 26.4.2014, hrá sa v Betliari

MFK Dobšiná - FK Krásnohorské Podhradie (Haviarik, Drenko, Béreš, Džubák)

Sobrance

IV. liga - 23.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

TJ Veľké Revištia - MFK Slovan Giraltovce (Biroš, Mišková, Gál, Knut)

V. liga Juh - 23.kolo - 26.4.2014 o 16.00 hod.:

MFK Sobrance - Družstevník Veľký Horeš (Počurek, Židišin, Feckanin ml., Štofka)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 23.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - FK Drustav Svidník (Poľsko, Novysedlák), náhradný rozhodca Bochnovič

VI. liga Podtatranská - 19.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

ŠK Harichovce - FK Poprad ´B´ (Roman, Choma, Höger, Kačmár)

TJ Štart Hrabušice - OFK Kravany (Kuspan, Roka, Marušin, Čeľovský) - o 10.30 hod.

Trebišov

V. liga Juh - 23.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - FK Šaca (Jurášek, Béreš, Palinský, Kotrády)

VI. liga Zemplínska - 19.kolo - 27.4.2014 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Parchovany - TJ Družstevník Cejkov (Dušek, Bajo, Baniková, Minaroviech)

TJ Olympia Borša - FK Žbince (Kuľha, Švec, Ginda, Škody)

FK Tatran Úpor - ŠK Naciná Ves (Korečko, Kriak, V. Tóth, Čerevka)