Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

18. 04. 2014 o 19:07

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1713x čítané



Veľkonočné sviatky, to nie je len stôl plný chutných dobrôt, či návšteva známych, ale aj – futbal. K nasmerovaniu krokov futbalového fanúšika od priehrštia jedál na štadión by mal napomôcť aj náš pravidelný predvíkendový servis. Pred nami je 22. kolo (v VI. lige 18. kolo) regionálnych súťaží.

Po minulotýždňovom experimente pokračuje model s arbitrami z Poľska aj tento víkend, rozhodcovské píšťalky a zástavky im tentoraz budú zverené v súbojoch Štrba – Pušovce (delegátom stretnutia bude Ivanov) a Spišská Belá – Smižany (Labanc).

Prešovský kraj hostí 32 stretnutí, 26 sa odohrá v Košickom. Na úrovní okresov hrá v tomto prípade prím Poprad (6 zápasov), nasledujú Prešov a Michalovce (5 zápasov). Štyri súboje sa uskutočnia už na Bielu Sobotu, rovnaký počet v nedeľu predpoludním, ostatné v nedeľnom úradnom hracom čase. 

 

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Sever - 22.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

OFK SIM Raslavice - MFK Stará Ľubovňa (M. Zvolánek, P. Havrila, Knapíková, Ondík)

OŠK Kľušov - MsFK Hanušovce nad Topľou (Korečko, Gaľa, Micheľ, Minaroviech)

VI. liga Šarišská - 18.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - OFK Chmiňany (Bančanský, Jevín, Treščák, Sadiv)

TJ Beloveža - OŠFK Šarišské Michaľany (Švec, Havriško, Kuľha, Dub)

Humenné

V. liga Sever - 22.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

FO AJAX Pakostov - OFK Tatran Kračúnovce (Mi. Hudák, Laskovský, Počurek, Szabó)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 18.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.: 

TJ Jasenov - ŠK Sačurov (Tomeček, Tirpák, Brendza, Vaško)

FK Kamenica nad Cirochou - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Tušek, Bali - Jenčík, Tabiš, Krajčík)

FKO Kochanovce - TJ Slovan Belá nad Cirochou (Šimco, P. Holp, Nosaľ, Lacko) - o 10.30 hod., hrá sa v Humennom, Pri Mlyne

Kežmarok

V. liga Sever - 22.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

1.MFK Kežmarok - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Leško, Lešková, Baloga, Škody)

VI. liga Podtatranská - 18.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - TJ Slovan Smižany

Medzilaborce

V. liga Sever - 22.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - FK Tatran Zámutov (Feckanin ml., Hegeduš, Berta, Čabala)

Poprad

IV. liga - 22.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

FK Svit - FK Pokrok SEZ Krompachy (Želizňák, Lang, Pika, Pečarka)

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - MŠK Spišské Podhradie (J. Mano, Šoltés, Hepka, R. Tóth)

V. liga Sever - 22.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

ŠK Štrba - FK Rozvoj Pušovce

VI. liga Podtatranská - 18.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

OFK Kravany - FK 1931 Hranovnica (Šuba, Pristáč, Kunzová, Koščák)

FK Poprad ´B´ - FK Slovan Helcmanovce (Sendek, Kriviančin, Maček, Kostík) - o 10.30 hod.

FK Družstevník Spišské Bystré - FK 05 Levoča (Pavlovský, Kandráč, Maček, Sendek st.)

Prešov

V. liga Sever - 22.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

Sokol Ľubotice - OcFK Dlhé Klčovo (I. Havrila, Juhászová, P. Drabant, Borufka)

FK Slovan Kendice - OŠK Fintice (Palinský, Tramita, Bíro, Fencík)

VI. liga Šarišská - 18.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Župčany - FK Busov Gaboltov (Šeršeň, Roka, Nicz, Piruch)

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - TJ Javorina Malcov (Stretavský, M. Marcin, Hríb, Gajdoš)

TJ Družstevník Záhradné - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Gorel, J. Eperješi, Kovaľ, Šafránko)

Sabinov

IV. liga - 22.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

MFK Slovan Sabinov - FK Haniska (Greško, Jasečko, Drenko, Bednár)

VI. liga Šarišská - 18.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

FK Šarišské Dravce - FK Gerlachov (Karaffa, Novotný, Tomáš, Čeľovský)

Snina

IV. liga - 22.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

MFK Snina - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Ištoňa, Bucko, Bednár, Hajdada)

Stará Ľubovňa

IV. liga - 22.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica - MŠK Tesla Stropkov (Maličký, R. Marcin, Rumančík, Leško st.)

VI. liga Šarišská - 18.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

ŠK Nová Ľubovňa - OFK Uzovce (Klokočka, Beluško, Martinko, Kunzo)

Stropkov

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 18.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - OFK Agrifop Stakčín (Končár, Choma, Höger, Kanuščák)

Svidník

IV. liga - 22.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - FK Drustav Svidník (Filipák, Džima, Béreš, Gábor)

Vranov nad Topľou

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 18.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.: 

FK Vechec - OcŠK Sečovská Polianka (Čonka, Lenková, Harajbič, Guľko)

OFK Tatran Bystré - OŠK Udavské (Fedák, Vasilenko, Ševčík, Dudáš)

TJ Družstevník Nižný Hrušov - FK Soľ (Marušin, J. Kmec, Guba, Maturkanič)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Juh - 22.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - Tatra Sokoľany (Leferovič, Haviarik, Jurášek, Onofrej)

VI. liga Podtatranská - 18.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

TJ FK Lokomotíva Margecany - ŠK Harichovce (Lipták, Roka, Štefek, Čerevka)

AŠK Mária Huta Gelnica - TJ Slovan Nálepkovo (M. Drabant, V. Tóth, Martinko, Tornay) - 19.4.2014

Košice-mesto

V. liga Juh - 22.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

FK Šaca - SP MFK Rožňava (Marko, Vojtko, Židišin, L. Gnip)

VI. liga Košicko-gemerská - 18.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

FK Košická Nová Ves - MFK Ťahanovce (D. Mano, Hiľovský, Béreš, Štofka)

Košice-okolie

V. liga Juh - 22.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

OFK Slovan Poproč - ŠK Strážske (Kunzo, L. Tóth, Friga, Repovský)

VI. liga Košicko-gemerská - 18.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

TJ Cementár Turňa n/B - FK Krásnohorské Podhradie (Choma, Kriviančin, Baniková, Koščo) - 19.4.2014

FK Geča 73 - MFK Dobšiná (Onderišin, Béreš, Škodi, Popík) - o 10.45 hod.

TJ Družstevník Budimír - FK Gemerská Hôrka (Homoľa, Kavčák, Feckanin st., Lisák)

Michalovce

V. liga Juh - 22.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

MFK Veľké Kapušany - FK Čaňa (Čech - Špirek, Capík, Vass, A. Mišenčík)

VI. liga Zemplínska - 18.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

OŠK Vinné - OFK Lastomír (Godžák, J. Gnip, Litványi, M. Eperješi)

ŠK Agro Palín - TJ Družstevník Čičarovce (Juhás, Prokša, Kakaščík, Hreško)

FK Žbince - OŠK Zalužice (Hrinda, Čertický, Antl, Jenčo)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Olympia Borša (Štefanič, Kunaj, Hrebeňár, Hudák)

Rožňava

VI. liga Košicko-gemerská - 18.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

FK Gemerská Poloma - TJ Družstevník Malá Ida (Ondrášek, Mačák, Maliňák, Koščo)

TJ Tatran Betliar - TJ Kokšov-Bakša (Dušek, Žofčák, Jančár, Tkáčik)

Sobrance

IV. liga - 22.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

TJ Veľké Revištia - TJ FK Vyšné Opátske (Michalík, Zubka, Baldovský, Kotrády)

V. liga Juh - 22.kolo - 19.4.2014 o 16.00 hod.:

MFK Sobrance - TJ Mladosť Kalša (Žulevič, Cuprák, Ruščanský, Kačmár)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 22.kolo - 19.4.2014 o 16.00 hod.:

FK Spišská Nová Ves - FK Košice-Barca (Bochnovič, Paulišin, P. Holp, Mriglot)

V. liga Juh - 22.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

MŠK Tatran Spišské Vlachy - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Mati, Mišková, J. Mišenčík, Komár)

OŠK Rudňany - MFK Spartak Medzev (Ma. Hudák, Ruščanský, Žulevič, Čaga)

VI. liga Podtatranská - 18.kolo - 20.4.2014 o 10.30 hod.:

TJ Štart Hrabušice - OŠK Teplička n/H (Konečný, Slimák, Beluško, Mriglot)

Trebišov

V. liga Juh - 22.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Fabíny, Somoši, Sedlačková, Dzido)

VI. liga Zemplínska - 18.kolo - 20.4.2014 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - ŠK Naciná Ves (P. Tkáč, Gajdoš, Farkaš, Lumtzer)

FK Slavoj Sečovce - FK Tatran Úpor (Trembeckí, Novák, Šípoš, K. Zvolánek)

TJ Družstevník Parchovany - OŠK Krišovská Liesková (Ginda, Daňo, Kocúr, Izrael)