Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

11. 04. 2014 o 14:47

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1623x čítané



O ďalšie dôležité ligové body budú družstvá v regionálnych súťažiach bojovať v rámci 21. (IV. a V. liga) a 17. kola (VI. liga).

Prevahu majú tentoraz súboje v južnej polovici východného Slovenska, v Košickom kraji sa odohrá 31 zápasov, v Prešovskom o štyri menej. Rovnaký počet duelov (zhodne po sedem) má dejisko odohratia v okresoch Vranov nad Topľou, Košice-okolie a Michalovce. Kvarteto zápasov je na programe už v sobotu, zvyšné o deň neskôr. Medzinárodný punc tomuto kolu dodá rozhodcovská trojica z Poľska, ktorá pod odborným dohľadom delegáta stretnutia Mriglota povedie štvrtoligový súboj Stropkov – Vysoké Tatry. 

 

Prešovský kraj

Bardejov

VI. liga Šarišská - 17.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

TJ Javorina Malcov - TJ Beloveža (Kovaľ, Brendza, Nosaľ, Čeľovský)

FK Busov Gaboltov - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Vasilenko, Joz. Somoši, Kriak, Čabala)

FK Gerlachov - ŠK Nová Ľubovňa (Prokša, Kuspan, Nicz, Šafránko)

Humenné

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 17.kolo - 13.4.2014 o 10.30 hod.: 

OŠK Udavské - TJ Družstevník Breznica (Ondič, Daňo, Drabant, Pecha) - hrá sa v Humennom, Pri Mlyne

Levoča

IV. liga - 21.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - MFK Slovan Sabinov (Gál, Lang, Gaľa, Šimko)

VI. liga Podtatranská - 17.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

FK 05 Levoča - AŠK Mária Huta Gelnica (Novák, Bányácsky, Hiľovský, Kačmár)

Medzilaborce

V. liga Sever - 21.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - Sokol Ľubotice (Čonka, Juhás, Leferovič, Lumtzer)

Poprad

VI. liga Podtatranská - 17.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

FK 1931 Hranovnica - OŠK Teplička n/H (Kandráč, Béreš, Tirpák, Onofrej)

Prešov

V. liga Sever - 21.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - OŠK Kľušov (P. Havrila, Biroš, Micheľ, Dudáš)

OŠK Fintice - OFK SIM Raslavice (Maličký, Korečko, Bančanský, Štofka)

VI. liga Šarišská - 17.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - TJ Slovan Dlhá Lúka (Kováčová, Bednár, Štefek, Gajdoš)

OFK Chmiňany - FK Šarišské Dravce (Slimák, V. Havrila, Kocúr, Piruch)

Sabinov

VI. liga Šarišská - 17.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - TJ Družstevník Záhradné (Jančár, Zubka, Kunaj, Pečarka)

OFK Uzovce - TJ Družstevník Župčany (Fabíny, Mačák, Turcsányi, Kunzo)

Snina

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 17.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - TJ Družstevník N. Hrušov (Kavčák, Baksay, J. Eperješi, R. Tóth)

TJ Slovan Belá nad Cirochou - OFK Tatran Bystré (Bajo, Lipták, Puškáš, Čaga)

Stará Ľubovňa

V. liga Sever - 21.kolo - 12.4.2014 o 15.30 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - ŠK Štrba (Juhás, Šeršeň, Joz. Somoši, Tornay)

Stropkov

IV. liga - 21.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry

Svidník

IV. liga - 21.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

FK Drustav Svidník - FK Svit (Karaffa, Novotný, Jasečko, Szabó)

V. liga Sever - 21.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - 1.MFK Kežmarok (Berta, Pika, Mati, Barvirčák)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 21.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

FK Tatran Zámutov - FO AJAX Pakostov (Ondrášek, Hrinda, Palinský, Vaško)

MsFK Hanušovce nad Topľou - MŠK Spartak Medzilaborce (Laskovský, Dolhý, Mi. Hudák, Koščo)

OcFK Dlhé Klčovo - FK Slovan Kendice (Friga, P. Holp, Trembeckí, Leško st.)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 17.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.: 

FK Soľ - TJ Jasenov (Šeršeň, Kovalčin, Šimco, Sendek st.)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - FKO Kochanovce (Kriviančin, Choma, Ševčík, Koščo)

OcŠK Sečovská Polianka - FK Kamenica nad Cirochou (Bochnovič, Farkaš, V. Tóth, Vizvári)

ŠK Sačurov - FK Vechec (Jacečko, Tramita, Litványi, Fencík)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. liga Podtatranská - 17.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

TJ Slovan Nálepkovo - MŠK Slavoj Spišská Belá (Antl, Gorel, Höger, Onofrej)

FK Slovan Helcmanovce - TJ FK Lokomotíva Margecany (J. Kmec, Tomeček, Hrebeňár, Ivanov)

Košice-mesto

IV. liga - 21.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - MFK Slovan Giraltovce (Cuprák, Bali - Jenčík, Ruščanský, Hreško)

FK Košice-Barca - TJ Veľké Revištia (Ištoňa, Černický, Čech - Špirek, Bazár)

VI. liga Košicko-gemerská - 17.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

MFK Ťahanovce - FK Gemerská Poloma (I. Havrila, Ulian, Klokočka, Tkáčik)

Košice-okolie

IV. liga - 21.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

FK Haniska - MFK Snina (Džima, Homoľa, L. Tóth, Tarcala)

V. liga Juh - 21.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

TJ Mladosť Kalša - Družstevník Veľký Horeš (Greško, Ma. Hudák, Baloga, Eliáš)

MFK Spartak Medzev - MFK Sobrance (J. Mišenčík, Rumančík, Sedlačková, Koščák)

FK Čaňa - OŠK Rudňany (Haviarik, Drenko, Marko, Krajčík)

Tatra Sokoľany - FK Šaca (Marcin, Želinská, Kunzo, Škody)

VI. liga Košicko-gemerská - 17.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

TJ Kokšov-Bakša - TJ Cementár Turňa n/B (Šípoš, Marušin, Jevín, Novysedlák)

TJ Družstevník Malá Ida - MŠK Ďurkov (Marcin, D. Mano, Treščák, Čerevka)

Michalovce

IV. liga - 21.kolo - 13.4.2014 o 10.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - FK Spišská Nová Ves (P. Kmec, Mišková, Gonos, Džubák) - hrá sa v Topoľanoch

V. liga Juh - 21.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

ŠK Strážske - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Zajac, Drabant, Knapíková, Kostík)

VI. liga Zemplínska - 17.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

OŠK Krišovská Liesková - TJ Družstevník Cejkov (Harajbič, M. Holp, Juhászová, Duška)

OŠK Zalužice - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Bucko, Mišková, P. Kmec, Repovský)

TJ Družstevník Čičarovce - FK Žbince (Želizňák, Roka, P. Tkáč, Hajdada)

OFK Lastomír - ŠK Agro Palín (Dušek, Fortuňák, Švec, Klič)

ŠK Naciná Ves - FK Slavoj Sečovce (Lenková, Filipák, Guba, L. Gnip)

Rožňava

V. liga Juh - 21.kolo - 12.4.2014 o 15.30 hod.:

SP MFK Rožňava - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Capík, Zubka, Bíro, Knut)

VI. liga Košicko-gemerská - 17.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

FK Gemerská Hôrka - TJ Tatran Betliar (Biroš, Gonos, Konečný, Voroňák) - 12.4.2014

MFK Dobšiná - FK Košická Nová Ves (Beluško, Pavlovský, Maliňák, Borufka)

FK Krásnohorské Podhradie - FK Geča 73 (Šoltés, Mačák, D. Mano, Popík) - 12.4.2014

Spišská Nová Ves

IV. liga - 21.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - FK Družstevník Plavnica (Alexa, Lešková, Michalík, M. Eperješi)

VI. liga Podtatranská - 17.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

ŠK Harichovce - FK Družstevník Spišské Bystré (Počurek, Feckanin st., Končár, A. Mišenčík)

TJ Štart Hrabušice - FK Poprad ´B´ (Pristáč, Maček, Leško, Komár) - o 10.30 hod.

TJ Slovan Smižany - OFK Kravany (Béreš, Štefanič, Ľ. Roka, K. Zvolánek)

Trebišov

V. liga Juh - 21.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - MFK Veľké Kapušany (Tabaka, Hegeduš, Žulevič, Maturkanič)

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - OFK Slovan Poproč (Židišin, Feckanin ml., Jurášek, Guľko)

VI. liga Zemplínska - 17.kolo - 13.4.2014 o 15.30 hod.:

TJ Olympia Borša - TJ Družstevník Parchovany (J. Gnip, Kováč, Onofrej, Lacko)

FK Tatran Úpor - OŠK Vinné (Gajdoš, Konečný, Capík, Izrael)