Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

04. 04. 2014 o 16:21

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1958x čítané



Aprílový program odštartuje už kompletným futbalovým menu, ktoré tunajšie regionálne súťaže ponúkajú. To znamená už aj so stretnutiami šiestej ligy.

Pôvodný itinerár zápasov narušilo odhlásenie B tímu Vyšného Opátskeho zo VI. ligy Košicko-gemerskej, tá bude do konca sezóny pozostávať už len z 13 účastníkov. Jeden tím tak bude každý víkend nútene pauzovať, tentoraz to vyšlo na futbalistov Betliara. Všetky výsledky rezervy Opátčanov, dosiahnuté v jesennej časti, boli anulované. Z hľadiska celkového počtu zápasov to znamená redukciu na súčasných 58.

Víkendový futbalový program začína už v piatok popoludní na michalovskej umelej tráve, kde privítajú súpera z neďalekých Veľkých Revíšť. Okrem tohto súboja uvidí Košický kraj v priebehu ďalších dvoch dní ešte dohromady ďalších 27 stretnutí, v Prešovskom sa ich odohrá rovných 30.   

 

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Sever - 20.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

OFK SIM Raslavice - OcFK Dlhé Klčovo (Karaffa, Zvolánek, Gonos, Bazár)

OŠK Kľušov - MFK Stará Ľubovňa (Vojtko, Bednár, Žulevič, A. Mišenčík)

VI. liga Šarišská - 16.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - FK Šarišské Dravce (Maček, Pristáč, Beluško, Kotrády)

FK Busov Gaboltov - TJ Beloveža (Roman, Jasečko, Jančár, Tornay)

Humenné

V. liga Sever - 20.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

FO AJAX Pakostov - MsFK Hanušovce nad Topľou (Hegeduš, Baksay, Korečko, Komár)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 16.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.: 

TJ Jasenov - FK Vechec (Kriak, D. Béreš, Leferovič, Dudáš)

FK Kamenica nad Cirochou - ŠK Sačurov (Stretavský, Miklóš, Nicz, Šafranko)

FKO Kochanovce - OcŠK Sečovská Polianka (Daňo, Novák, Puškáš, Voroňák) - o 10.30 hod., hrá sa v Humennom, Pri Mlyne

OŠK Udavské - TJ Družstevník N.Hrušov (D. Mano, Kavčák, Ševčík, Koščo) - hrá sa v Humennom, Pri Mlyne

Kežmarok

V. liga Sever - 20.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

1.MFK Kežmarok - FK Tatran Zámutov (Šeršeň, Novotný, Kunzo, Kanuščák)

VI. liga Podtatranská - 16.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - OFK Kravany (J. Mišenčík, Sendek, Šimco, Tarcala)

Medzilaborce

V. liga Sever - 20.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - FK Rozvoj Pušovce (Hrinda, Bali - Jenčík, Joz. Somoši, K. Zvolánek)

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - OFK Tatran Kračúnovce (P. Kmec, Zajac, Knapíková, Ferenc)

Poprad

IV. liga - 20.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - FK Pokrok SEZ Krompachy (Homoľa, Bochnovič, Tabaka, Novysedlák) - hrá sa v Tatranskej Lomnici

V. liga Sever - 20.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

ŠK Štrba - OŠK Fintice (Mati, Drabant, Mihalíková, Kačmár)

VI. liga Podtatranská - 16.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

FK Poprad ´B´ - FK 1931 Hranovnica (Onderišin, Marušin, Končár, Tarcala) - o 10.30 hod.

FK Družstevník Spišské Bystré - FK Slovan Helcmanovce (Tirpák, Marušin, Končár, Kostík)

Prešov

V. liga Sever - 20.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

Sokol Ľubotice - FK Slovan Kendice (Ištoňa, Židišin, Feckanin ml., Onofrej)

VI. liga Šarišská - 16.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

TJ Družstevník Župčany - FK Gerlachov (Maličký, Rumančík, Kunzová, Bednár)

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - OFK Uzovce (Šuba, Klokočka, Vasilenko, Barvirčák)

TJ Družstevník Záhradné - TJ Javorina Malcov (Farkaš, Ľ. Roka, Gajdoš, Klič)

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - OŠFK Šarišské Michaľany (J. Mano, Švec, Harajbič, Dzido)

Sabinov

IV. liga - 20.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

MFK Slovan Sabinov - MŠK Tesla Stropkov (Šoltés, Baldovský, Paulišin, Gábor)

Snina

IV. liga - 20.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

MFK Snina - MŠK Spišské Podhradie (Ondrášek, Prokopovič, Hepka, Čabala)

Stará Ľubovňa

IV. liga - 20.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

FK Družstevník Plavnica - FK Drustav Svidník (Fabíny, P. Holp, Žofčák, Ondík)

VI. liga Šarišská - 16.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

ŠK Nová Ľubovňa - OFK Chmiňany (Pavlovský, Mačák, Kovaľ, Vaško)

Stropkov

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 16.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - TJ Slovan Belá nad Cirochou (Feckanin st., Tomeček, Prokša, Štofka)

Svidník

IV. liga - 20.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - FK Svit (Lipták, Drenko, Biroš, Repovský)

Vranov nad Topľou

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 16.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.: 

OFK Tatran Bystré - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Bančanský, Marcin, Fedák, Popík)

FK Soľ - OFK Agrifop Stakčín (Škodi, Fortuňák, Sakalík, Piruch)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Juh - 20.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Mar. Hudák, Greško, Laskovský, Borufka)

VI. liga Podtatranská - 16.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

TJ FK Lokomotíva Margecany - TJ Štart Hrabušice (Filipák, Choma, Gorel, M. Eperješi)

AŠK Mária Huta Gelnica - ŠK Harichovce (Kriak, J. Roka, Klokočka, Kotrády) - 5.4.2014

TJ Slovan Nálepkovo - FK 05 Levoča (Kuspan, Kováč, L. Tóth, Koščák)

Košice-mesto

IV. liga - 20.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - FK Košice-Barca (Bucko, Pika, Juhás, Hajdada)

V. liga Juh - 20.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

FK Šaca - ŠK Strážske (Baloga, Michalík, Leško, J. Hudák)

VI. liga Košicko-gemerská - 16.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

FK Košická Nová Ves - FK Krásnohorské Podhradie (Brendza, Štefanič, Jacečko, Sendek st.)

Košice-okolie

V. liga Juh - 20.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

TJ Mladosť Kalša - MFK Spartak Medzev (Marko, Čech - Špirek, Čonka, Čaga)

VI. liga Košicko-gemerská - 16.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

TJ Cementár Turňa n/B - FK Geča 73 (Bajo, J. Gnip, Beluško, Tkáčik) - 5.4.2014

MŠK Ďurkov - MFK Ťahanovce (Godžák, Guba, Lenková, Izrael)

TJ Družstevník Budimír - TJ Družstevník Malá Ida (Kovalčin, Dušek, Štefek, Guľko)

TJ Kokšov-Bakša - FK Gemerská Hôrka (Šípoš, Onofrej, P. Tkáč, Gajdoš)

Michalovce

IV. liga - 20.kolo - 4.4.2014 o 17.00 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - TJ Veľké Revištia (Cuprák, Tramita, Ruščanský, Barvirčák), hrá sa na umelej tráve

V. liga Juh - 20.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

MFK Veľké Kapušany - SP MFK Rožňava (Jurášek, Mil. Hudák, Friga, R. Tóth)

VI. liga Zemplínska - 16.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

OŠK Vinné - ŠK Naciná Ves (J. Roka, V. Havrila, Treščák, Maturkanič)

ŠK Agro Palín - FK Tatran Úpor (Capík, J. Gnip, Drabant, Lumtzer)

FK Žbince - OFK Lastomír (Gál, Tramita, Cuprák, Minaroviech)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Družstevník Čičarovce (Hríb, Ruščanský, M. Béreš, Čeľovský)

OŠK Krišovská Liesková - TJ Olympia Borša (Ulian, Jevín, Tabiš, Lacko)

Rožňava

VI. liga Košicko-gemerská - 16.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

FK Gemerská Poloma - MFK Dobšiná (V. Tóth, Antl, Martinko, Kunzo)

Sobrance

V. liga Juh - 20.kolo - 5.4.2014 o 15.30 hod.:

MFK Sobrance - FK Čaňa (Filipák, I. Havrila, Želinská, L. Gnip)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 20.kolo - 5.4.2014 o 15.30 hod.:

FK Spišská Nová Ves - FK Haniska (M. Mišenčík, Zubka, Ondič, Duška)

V. liga Juh - 20.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

MŠK Tatran Spišské Vlachy - Tatra Sokoľany (Vass, Palinský, Šimková, Gavalier)

OŠK Rudňany - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Alexa, P. Havrila, Berta, Fencík)

VI. liga Podtatranská - 16.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

OŠK Teplička n/H - TJ Slovan Smižany (Kunaj, Kriviančin, Dolhý, Pecha)

Trebišov

V. liga Juh - 20.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - OFK Slovan Poproč (Micheľ, Černický, Haviarik, Ivanov)

VI. liga Zemplínska - 16.kolo - 6.4.2014 o 15.30 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - FK Slavoj Sečovce (Bányácsky, Pongo, Nosaľ, Korinko)

TJ Družstevník Parchovany - OŠK Zalužice (J. Eperješi, Slimák, Höger, Krajčík)