Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

24. 03. 2012 o 13:14

Body brali Vranovčania

autor: Karol Csobadi
944x čítanémzJEDPätnástym kolom pokračovala jarná odvetná časť I. ligy žiakov skupiny Východ. Mládežníci SP MFK Rožňava hostili rovesníkov z Vranova nad Topľou. V stretnutí starších žiakov bola hra prakticky vyrovnaná, ale po nešťastnom vlastencovi Vaška išli do vedenia hostia, ktorí tento jednogólový náskok po prestávke poistili gólom Čurlíka po štandardke. Domáci na jeseň uhrali na pôde Vranova nerozhodný výsledok, preto poškuľovali po plnom bodovom zisku.

" Z výsledku som sklamaný. Súper bol zdolateľný a našim cieľom bolo bodovať naplno. Po turnaji v Krakove, ktorý sa uskutočnil v rámci zimnej prírave sme sa už prakticky týždeň nezišli na tréningu. Skamali ma prístupom nielen hráči, ale aj niektorí rodičia, ktorí chlapcov ani len neospravedlnili. Táto súťaž je pre nás ťažká, ale budeme sa snažiť zachrániť sa. Hrať budeme s pendlujúcimi chlapcami z mladších žiakov, ktorí chcú hrať. Dnešný zápas sme štvrťhodinu hrali dobre a mali dve šance v podaní Revúckeho a Reppela. Vedúci gól by nám po psychickej stránke veľmi pomohol. Následne sme však po hlavičke Vaška inkasovali a po prestávke po ďalšej chybe inkasovali druhý gól," hodnotil stretnutie tréner mládeže SP MFK Rožňava Dušan Pollák.

Tréner hostí bol čo do výsledku oveľa spokojnejší. "Pri mužstve som iba tri týždne, nakoľko došlo k zmene na trénerskom poste.  Podľa postavenia v tabuľke domáci boli mojim zverencom vyrovnaným súperom a tomu som aj podriadil taktiku. Šance sme nedokázali využiť, ale k vedeniu nám prakticky pomohli domáci. Po prestávke bola ešte hra otvorená a každý zo súperov mohol otočiť víťazstvo vo svoj prospech. Opäť sme skórovali po štandardke a preto musíme do budúcna popracovať na premieňaní šancí, ktoré boli dnes najväšou slabinou," konštatoval tréner starších žiakov Vranova Rastislav Homoľa.

V kategórii mladších žiakov domáci inkasovali sedmičku a tak všetky body potovali na pôdu súperov do Vranova.