Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

12. 12. 2013 o 22:51

Trio Pčola – Fröhlich – Hricko najvyššie

autor: Eugen Magda
2110x čítané



Vlani bol obranca MFK Snina Marián Pčola tiež v Jedenástke roka, ale podľa hlasov trénerov sa delil o 8. - 10. miesto. Teraz však bol oveľa úspešnejší, lebo nazbieral 12 bodov a s nimi velí pelotónu hráčov, ktorí sa ocitli medzi 56. vyvolenými, teda aj tými, čo sa dostali do 16. regionálnej jedenástky. V tohtoročnej Jedenástke majú Plavnica, Giraltovce a Veľké Revištia po dvoch hráčov, naopak Snina, Sabinov, Vyšné Opátske, Spišská Nová Ves a Svit po jednom. Celkové poradie vyznieva teda takto:

1. Marián Pčola (MFK Snina) 12 hlasov

2. Ján Fröhlich (FK Družstevník Plavnica) 11 hlasov

3. Stanislav Hricko (FK Družstevník Plavnica)

    Róbert Lapoš (MFK Slovan Sabinov) obaja po 10 hlasov

5.  Radovan Bandžuch (TJ FK Vyšné Opátske)

     Peter Štefánik (MFK Slovan Giraltovce) obaja po 8 hlasov

7. Karol Sedláček (FK Spišská Nová Ves)

    Ján Kotľar (TJ Veľké Revištia) obaja po 7 hlasov

9. Lukáš Vojta MFK Slovan Giraltovce)

    Miloš Adam (TJ Veľké Revištia) obaja po 6 hlasov

11. Milan Jambor (FK Svit) 5 hlasov

12. Kamil Pavlík (Tesla Stropkov)

     Ľubomír Ontko (FK Pokrok SEZ Krompachy)

     Erik Maliňák (MŠK Spišské Podhradie) všetci po 4 hlasy

15.Vladimír Buc (FK Starý Smokovec – Vysoké Tatry)

     Ján Vachaľ (MFK Tesla Stropkov)

     Martin Kupec (FK Družstevník Plavnica)

     Marián Andraščík (MFK Slovan Sabinov)

     Pavol Karpinský (FK Pokrok SEZ Krompachy)

     Radovan Novák (FK Starý Smokovec – Vysoké Tatry)

     Jakub Verčimák (MFK Slovan Giraltovce)

     Tomáš Steininger (TJ FK Vyšné Opátske)

     Jozef Lukáč (MFK Snina)

     Lukáš Janič (MFK Zemplín Michalovce B)

     Pavol Turczyk (TJ FK Vyšné Opátske) všetci po 3 hlasy

26. Igor Hájovský (FK Starý Smokovec – Vysoké Tatry)

     Ján Dlugoš (MFK Slovan Sabinov)

     Michal Šproch (FK Starý Smokovec – Vysoké Tatry)

     Maroš Beňo (FK Družstevník Plavnica)

     Lukáš Jurč (MFK Tesla Stropkov)

     Lukáš Vandžura (FK Družstevník Plavnica)

     Michal Košč (FK Pokrok SEZ Krompachy)

     Matúš Dulovič FK Starý Smokovec – Vysoké Tatry)

     Tomáš Jenčo (MFK Zemplín Michalovce B)

     Jaroslav Darbaj (TJ Veľké Revištia) všetci po 2 hlasy

36. Marek Matkobiš (FK Drustav Svidník)

      Ľubomír Andraščík (MFK Slovan Sabinov)

      Peter Cauner (MFK Slovan Giraltovce)

      Pavol Papcun (MFK Spišské Podhradie)

      Radoslav Sirko (FK Starý Smokovec – Vysoké Tatry)

      Adrián Šipoš (FK Haniska)

      Róbert Hagara (FK Pokrok SEZ Krompachy)

      Peter Diňa (MFK Snina)

      Michal Verešpej (MFK Slovan Sabinov)

      Matúš Digoň (MFK Slovan Giraltovce)

      Peter Vilčko (TJ FK Vyšné Opátske)

      Pavol Kirňák (MFK Snina)

     Jaroslav Gorej (FK Haniska)

      Matúš Pekár (FK Haniska)

      Tomáš Ilinjo (MFK Zemplín Michalovce B)

      Stanislav Danko (MFK Zemplín Michalovce B)

      Georgii Gamkrelidze (MFK Zemplín Michalovce)

      Martin Regáli (MFK Zemplín Michalovce B)

      Milan Šefc (FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry)

      Ján Wiener (MFK Snina)

      Marián Veselý (MFK Tesla Stropkov) všetci po 1 hlase.

 

Do Jedenástky roka sa prebojovali aj Jambor zo Svitu a Hricko z Plavnice, ktorí sú hrajúcimi trénermi svojich mužstiev.