Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

16. 11. 2013 o 00:49

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
2171x čítané



Druhé predohrávané jarné kolo, naplánované na tento víkend, dá v regionálnych futbalových súťažiach na východe Slovenska bodku za aktuálnym kalendárnym rokom. Myšlienku predohratia možno, vzhľadom na prijateľné počasie a najmä stále solídne terény, hodnotiť len a len pozitívne. Na programe ja tak posledná 59 - členná porcia štvrto-, piato- a šiestoligových zápasov, po nej sa brány futbalových štadiónov pre majstrovské zápasy na štyri mesiace zatvoria.

Akoby aj tento fakt prispel k tomu, že podľa územnej príslušnosti sú zápasy rozdelené vzácne vyrovnané, v pomere 30:29 pre Prešovský kraj. Z okresov uvidí najviac zápasov vranovský – sedem, o jeden menej sa ich odohrá v okrese Košice-okolie a Michalovce.

 

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Sever - 17.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

OFK SIM Raslavice - ŠK Štrba (Cuprák, P. Havrila, Čonka, K. Zvolánek)

VI. liga Šarišská - 15.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

TJ Javorina Malcov - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Stretavský, Maličký, Harajbič, Škody)

FK Busov Gaboltov - TJ Družstevník Záhradné (Kunzo, Mačák, Roka, Repovský)

FK Gerlachov - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Darivčák, Dankanin, Ginda, Gajdoš)

Humenné

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 15.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.: 

OŠK Udavské - FK Soľ (Moroz, Brendza, Kunaj, Tarcala) – hrá sa v Humennom,  štadión Pri Mlyne

Levoča

IV. liga - 17.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - TJ FK Vyšné Opátske (Slebodník, M. Mišenčík, Zubka, Džubák)

VI. liga Podtatranská - 15.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

FK 05 Levoča - MŠK Slavoj Spišská Belá (Želizňák, Bajo, Beluško, Mriglot)

Poprad

IV. liga - 17.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

FK Svit - MFK Slovan Sabinov (Tabaka, Lang, Gonos, Švarc)

VI. liga Podtatranská - 15.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

FK 1931 Hranovnica - TJ FK Lokomotíva Margecany (Marušin, Drabant, Prokša, R. Tóth)

OFK Kravany - OŠK Teplička n/H (Choma, J. Mišenčík, Tomeček, Čeľovský)

Prešov

V. liga Sever - 17.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Marko, Baldovský, Korečko, Gábor)

OŠK Fintice - FO AJAX Pakostov (Džima, Šoltés, Sedlačková, Lumtzer)

FK Slovan Kendice - OŠK Kľušov (Gál, Juhás, Chnupa, Guľko)

VI. liga Šarišská - 15.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

OFK Chmiňany - TJ Družstevník Župčany (J. Eperješi, Kuspan, Kovaľ, Dudáš)

Sabinov

VI. liga Šarišská - 15.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - TJ Slovan Dlhá Lúka (Hufnágel, Pristač, Černica, Pečarka)

OFK Uzovce - TJ Beloveža (Slimák, Berta, Lenková, Koščák)

FK Šarišské Dravce - ŠK Nová Ľubovňa (Rezanka, Židišin, Guba, Klič)

Snina

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 15.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - TJ Jasenov (Treščák, V. Havrila, Škodi, Ferenc)

TJ Slovan Belá nad Cirochou - TJ Družstevník N.Hrušov (Tušek, Fedák, Vasilenko, Sadiv)

Stará Ľubovňa

IV. liga - 17.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Kohl, Marcin, Mišková, Ondík)

V. liga Sever - 17.kolo - 16.11.2013 o 13.00 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - 1.MFK Kežmarok (Korečko, Maličký, Mati, Komár)

Stropkov

IV. liga - 17.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - TJ Veľké Revištia (Dolhý, Lešková, Pika, Gavalier)

Svidník

IV. liga - 17.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

FK Drustav Svidník - MFK Snina (Fabíny, Michalík, Novotný, Hajdada)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 17.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

FK Tatran Zámutov - Sokol Ľubotice (Zajac, Mati, Haviarik, Čaga)

MsFK Hanušovce nad Topľou - OFK Tatran Kračúnovce (Jurášek, Ištoňa, Čech-Špirek, Fencík)

OcFK Dlhé Klčovo - MŠK Spartak Medzilaborce (Šeršeň, Zvolánek, Hegeduš, A. Mišenčík)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 15.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.: 

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - TJ Družstevník Breznica (Hegeduš, Drabant, P. Holp, Dub) – 16.11.2013

OcŠK Sečovská Polianka - OFK Tatran Bystré (Bindas, Fortuňák, D. Mano, Popík)

ŠK Sačurov - FKO Kochanovce (Gorel, Kocúr, Jančár, Kunzo)

FK Vechec - FK Kamenica nad Cirochou (Sakalík, Leferovič, Čertický, Hreško)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Juh - 17.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - FK Šaca (Ondrášek, Alexa, Bíro, Szabó)

VI. liga Podtatranská - 15.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

FK Slovan Helcmanovce - AŠK Mária Huta Gelnica (Klokočka, Laskovský, Roman, Sendek st.)

Košice-mesto

VI. liga Košicko-gemerská - 15.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske ´B´ - TJ Kokšov-Bakša (Jevín, Bančanský, J. Kmec, Krajčík) - o 10.30 hod.

MFK Ťahanovce - TJ Družstevník Budimír (M. Holp, Gajdoš, Dušek, Koščo)

Košice-okolie

IV. liga - 17.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

FK Haniska - FK Košice-Barca (Homoľa, Bochnovič, Baksay, Š. Leško st.)

V. liga Juh - 17.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

FK Čaňa - Družstevník Veľký Horeš (Ziemba, Vojtko, Jasečko, Barna)

Tatra Sokoľany - MFK Sobrance (Filipák, P. Leško, Micheľ, Vaško)

OFK Slovan Poproč - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Čiernik, Mi. Hudák, Černický, Maturkanič)

VI. liga Košicko-gemerská - 15.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

TJ Družstevník Malá Ida - TJ Tatran Betliar (Béreš, Kriviančin, Onofrej, Tkáčik)

FK Geča 73 - FK Košická Nová Ves (Feckanin st., Končár, Tomáš, Izrael) - o 10.45 hod.

Michalovce

IV. liga - 17.kolo - 17.11.2013 o 10.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - MFK Slovan Giraltovce (Kováčová, Hepka, Gaľa, M. Tkáč), hrá sa na umelej tráve

V. liga Juh - 17.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

ŠK Strážske - OŠK Rudňany (Prokopovič, P. Holp, Žulevič, Borufka)

VI. liga Zemplínska - 15.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

OŠK Zalužice - OŠK Krišovská Liesková (Godžák, Hepka, Onderišin, Onofrej)

TJ Družstevník Čičarovce - TJ Družstevník Parchovany (P. Tkáč, Švec, Friga, L. Gnip)

OFK Lastomír - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Greško, Štefek, Kováč, Čabala)

ŠK Naciná Ves - ŠK Agro Palín (Šípoš, Gaľa, Kováčová, Ivanov)

Rožňava

V. liga Juh - 17.kolo - 16.11.2013 o 13.00 hod.:

SP MFK Rožňava - TJ Mladosť Kalša (M. Mišenčík, I. Havrila, Olejník, Kostík)

VI. liga Košicko-gemerská - 15.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

FK Gemerská Hôrka - TJ Cementár Turňa n/B (Mačák, Slebodník, Onofrej, Štofka) - 16.11.2013

MFK Dobšiná - MŠK Ďurkov (Pavlovský, Kandráč, Šuba, Kotrády)

FK Krásnohorské Podhradie - FK Gemerská Poloma (Šoltés, Džima, Drabant, M. Eperješi) - 16.11.2013

Spišská Nová Ves

IV. liga - 17.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - FK Spišská Nová Ves (P. Kmec, Tramita, Béreš, Vaľko)

VI. liga Podtatranská - 15.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

ŠK Harichovce - TJ Slovan Nálepkovo (Novák, Knapíková, Tirpák, Komár)

TJ Štart Hrabušice - FK Družstevník Spišské Bystré (Maňkoš, Štefanič, Ulian, Jenčo) - o 10.30 hod.

TJ Slovan Smižany - FK Poprad ´B´ (Bányácsky, V. Tóth, Jacečko, Kačmár)

Trebišov

V. liga Juh - 17.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - MFK Spartak Medzev (J. Mano, Hrinda, Drenko, Eliáš)

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - MFK Veľké Kapušany (Lipták, Djordjevič, Trembeckí, Dzido)

VI. liga Zemplínska - 15.kolo - 17.11.2013 o 13.00 hod.:

TJ Olympia Borša - TJ Družstevník Cejkov (J. Gnip, Paulišin, Ma. Hudák, Duška)

FK Tatran Úpor - FK Žbince (Bucko, Antl, Barát, Bazár)

FK Slavoj Sečovce - OŠK Vinné (Kriak, Roka, Hríb, Kalanin)