Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

08. 11. 2013 o 13:55

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
2046x čítané



Oficiálna jesenná časť je za nami, ale s futbalom pre tento rok ešte nekončíme. Po minuločných skúsenostiach s nekončiacou zimou uzrelo svetlo sveta rozhodnutie o predohratí prvých jarných kôl ešte v rámci aktuálneho kalendárneho roku, bezprostredne po odohratí prvej polovice súťažného ročníka.

V chladnom, ale pre futbal stále prijateľnom novembrovom počasí tak  v 59 miestach východného Slovenska vybehnú aktéri na zápasy 16. štvrtoligového i piatoligového a 14. šiestoligového kola. Prevahu jedného zápasu má Košický kraj, ten bude dejiskom tridsiatich zápasov, v prešovskom sa ich odohrá dvadsaťdeväť.

 

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Sever - 16.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

OŠK Kľušov - OFK SIM Raslavice (Homoľa, Židišin, Marko, Bazár)

VI. liga Šarišská - 14.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - ŠK Nová Ľubovňa (Prokša, Kocúr, Choma, Čeľovský)

TJ Beloveža - FK Gerlachov (Prokopovič, Fortuňák, Čonka, Tornay)

Humenné

V. liga Sever - 16.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

FO AJAX Pakostov - OcFK Dlhé Klčovo (Mi. Hudák, Béreš, Zajac, Čabala)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 14.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.: 

TJ Jasenov - FK Kamenica nad Cirochou (Drabant, Slimák, Šípoš, Onofrej)

FKO Kochanovce - FK Vechec (Brendza, Kovaľ, Šípoš, Popík) - o 10.30 hod.

Kežmarok

V. liga Sever - 16.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

1.MFK Kežmarok - OŠK Fintice (Tabaka, Sakalík, Djordjevič, Duška)

VI. liga Podtatranská - 14.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - OŠK Teplička n/H (Končár, P. Leško, V. Havrila, Borufka)

Levoča

VI. liga Podtatranská - 14.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

FK 05 Levoča - ŠK Harichovce (J. Kmec, Béreš, Tomeček, Krajčík)

Medzilaborce

V. liga Sever - 16.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - FK Slovan Kendice (Fabíny, I. Havrila, Chnupa, Štofka)

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - MFK Stará Ľubovňa (P. Kmec, Baksay, Trembeckí, Koščo)

Poprad

VI. liga Podtatranská - 14.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

FK Poprad ´B´ - OFK Kravany (Jurášek, Maňkoš, Onderišin, M. Eperješi), o 10.30 hod., hrá sa v Poprade-Veľkej

FK Družstevník Spišské Bystré - FK 1931 Hranovnica (Bajo, Klokočka, Beluško, Lumtzer)

Prešov

V. liga Sever - 16.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

Sokol Ľubotice - ŠK Štrba (Šoltés, Jasečko, Mihalíková, Ferenc)

VI. liga Šarišská - 14.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

TJ Družstevník Župčany - FK Šarišské Dravce (Moroz, Kandráč, Antl, Čigáš)

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - OFK Chmiňany (Jančár, Treščák, Hríb, Guľko)

TJ Družstevník Záhradné - OFK Uzovce (Bančanský, Lang, Gorel, Hajdada)

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - FK Busov Gaboltov (Štefek, J. Švec, Darivčák, Šafránko)

Sabinov

IV. liga - 16.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

MFK Slovan Sabinov - FK Družstevník Plavnica (Lipták, Ondrášek, Hepka, R. Tóth)

VI. liga Šarišská - 14.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - TJ Javorina Malcov (Farkaš, Pavlovský, Šuba, Koščák)

Snina

IV. liga - 16.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

MFK Snina - FK Svit (Gál, Bucko, Černica, Repovský)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 14.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - OŠK Udavské (Fedák, Verdžák, Vasilenko, Dzido)

Stropkov

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 14.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - OcŠK Sečovská Polianka (Štefanič, Tirpák, Tabiš, Korinko)

Svidník

IV. liga - 16.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Juhás, Slebodník, Lešková, Knut)

V. liga Sever - 16.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - FK Rozvoj Pušovce (Palinský, Kunzo, Mati, Gnip)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 16.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

FK Tatran Zámutov - MsFK Hanušovce nad Topľou (J. Mano, Bíro, Šeršeň, Kačmár)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 14.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.: 

OFK Tatran Bystré - ŠK Sačurov (Ma. Hudák, Reňo, Jevín, Kolesár)

TJ Družstevník N.Hrušov - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Stretavský, Godžák, Bányácsky, Škody)

FK Soľ - TJ Slovan Belá nad Cirochou (Dušek, Hufnágel, Roman, Sendek st.)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. liga Podtatranská - 14.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

TJ FK Lokomotíva Margecany - TJ Slovan Smižany (Roka, Novák, Ginda, Kalanin)

AŠK Mária Huta Gelnica - TJ Štart Hrabušice (Marušin, Kriviančin, Fortuňák, Voroňák) - 9.11.2013

TJ Slovan Nálepkovo - FK Slovan Helcmanovce (Filipák, Kunaj, Marušin, Tarcala)

Košice-mesto

IV. liga - 16.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - MŠK Tesla Stropkov (Mišenčík, Novotný, Baldovský, Kotrády)

FK Košice-Barca - MŠK Spišské Podhradie (Ištoňa, Cuprák, Bali-Jenčík, Lisák)

Košice-okolie

V. liga Juh - 16.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

TJ Mladosť Kalša - Tatra Sokoľany (Želizňák, Mišková, Berta, Mriglot)

MFK Spartak Medzev - SP MFK Rožňava (Alexa, Laskovský, Friga, Szabo)

FK Čaňa - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Michalík, Jancura, Rumančík, Bednár)

VI. liga Košicko-gemerská - 14.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

TJ Cementár Turňa n/B - FK Košická Nová Ves (Černica, Kuspan, Tabiš, Mišenčík) - 9.11.2013

MŠK Ďurkov - FK Krásnohorské Podhradie (Marcin, Tušek, Šimco, Kostík)

TJ Družstevník Budimír - MFK Dobšiná (Jacečko, Vojtko, Gnip, Maturkanič)

TJ Kokšov-Bakša - TJ Družstevník Malá Ida (V. Tóth, Kriak, Škodi, Čaga)

Michalovce

IV. liga - 16.kolo - 10.11.2013 o 10.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - FK Haniska (Džima, Karaffa, Paulišin, Dub), hrá sa na umelej tráve

V. liga Juh - 16.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

MFK Veľké Kapušany - OFK Slovan Poproč (Olejník, Marcin, Capík, Dudáš)

VI. liga Zemplínska - 14.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

ŠK Agro Palín - FK Slavoj Sečovce (Barát, Kováčová, J. Eperješi, K. Zvolánek)

FK Žbince - ŠK Naciná Ves (Čertický, Kavčák, Kriviančin, Lacko)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - FK Tatran Úpor (Tomáš, Karaffa, Džima, Klič)

OŠK Krišovská Liesková - TJ Družstevník Čičarovce (Miklóš, Pika, Gaľa, Olšavský)

Rožňava

VI. liga Košicko-gemerská - 14.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

FK Gemerská Poloma - FK Geča 73 (Kočiš, Žofčák, Šimková, Gavalier)

TJ Tatran Betliar - MFK Ťahanovce (Kovalčin, Bindas, Sedláčková, Šproch)

FK Gemerská Hôrka - TJ FK Vyšné Opátske ´B´ (Pavlovský, Jasečko, Beluško, Kunzo) - 9.11.2013

Sobrance

IV. liga - 16.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

TJ Veľké Revištia - FK Pokrok SEZ Krompachy (Maličký, Gonos, Černický, Ivanov)

V. liga Juh - 16.kolo - 9.11.2013 o 13.30 hod.:

MFK Sobrance - ŠK Strážske (Hegeduš, Drenko, Haviarik, Tornay)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 16.kolo - 9.11.2013 o 13.30 hod.:

FK Spišská Nová Ves - FK Drustav Svidník (M. Zvolánek, Kohl, Lang, Pečarka)

V. liga Juh - 16.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

MŠK Tatran Spišské Vlachy - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Bochnovič, Leferovič, Hegeduš, Hreško)

OŠK Rudňany - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Hrinda, P. Holp, Korečko, Sadiv)

Trebišov

V. liga Juh - 16.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - FK Šaca (Čech-Špirek, Zubka, Greško, Čan)

VI. liga Zemplínska - 14.kolo - 10.11.2013 o 13.30 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - OŠK Vinné (Guba, Gajdoš, Rezanka, Jenčo)

TJ Družstevník Parchovany - OFK Lastomír (Harajbič, P. Tkáč, M. Holp, Čerevka)

TJ Olympia Borša - OŠK Zalužice (Lenková, M. Zvolánek, Kuspan, Gábor)