Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

26. 08. 2013 o 22:58

Kam za futbalom tento týždeň

autor: Daniel Dedina
1985x čítané



Netradične, už vo štvrtok, sa začína tohtotýždňové regionálne futbalové menu na východnom Slovensku. Keďže sa jedná o deň pracovného pokoja, využili túto skutočnosť v Plavnici a Tepličke nad Hornádom na to, aby si svoje víkendové zápasy proti Krompachom, resp. Hranovnici predohrali práve v tomto termíne. Ostatné duely 6. kola štvrtej a piatej ligy, ako aj 4. kola všetkých skupín šiestej najvyššej súťaže sú na programe v sobotu a nedeľu. Najväčšou porciou sa môže tentokrát popýšiť okres Poprad, kde si futbaloví priaznivci budú môcť vyberať z ponuky šiestich stretnutí.

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Sever - 6.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

OŠK Kľušov - FK Rozvoj Pušovce (Homoľa, Berta, Čonka, Čaga)

OFK SIM Raslavice - OŠK Fintice (Kováčová, Trembeckí, Šeršeň, Vaško)

VI. liga Šarišská - 4.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Sivák, Sakalík, Ivan, Barvirčák)

TJ Beloveža - TJ Javorina Malcov (Škurla, Brendza, Kuľha, Klič)

Humenné

V. liga Sever - 6.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

FO AJAX Pakostov - FK Tatran Zámutov (J. Mano, Prokopovič, Kunzo, Lumtzer)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 4.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.: 

TJ Jasenov - FK Soľ (Bochnovič, Mati, Havrila, Novysedlák)

FKO Kochanovce TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Fedák, Dankanin, Piro, Zvolánek) - o 10.30 hod.

FK Kamenica nad Cirochou - OcŠK Sečovská Polianka (Kavčák, Kovalčin, Verdžák, Kolesár)

Kežmarok

V. liga Sever - 6.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

1.MFK Kežmarok - OFK Tatran Kračúnovce (Vass, Hepka, Bajo, Eperješi)

VI. liga Podtatranská - 4.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - TJ Slovan Nálepkovo (Polomský, Židišin, Šimco, Mriglot)

Medzilaborce

V. liga Sever - 6.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - MsFK Hanušovce nad Topľou (Marko, Feckanin ml., Počurej, Krajčík)

Poprad

IV. liga - 6.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - MŠK Tesla Stropkov (Kohl, Karaffa, Lang, Bednár), hrá sa v Tatranskej Lomnici

FK Svit - FK Drustav Svidník (P. Kmec, Baldovský, Jasečko, Barna)

V. liga Sever - 6.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

ŠK Štrba - MFK Stará Ľubovňa (Tabaka, Černický, Hegeduš, Tarcala)

VI. liga Podtatranská - 4.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

FK Družstevník Spišské Bystré - ŠK Harichovce (Štefanič, Béreš, Baloga, Onofrej)

FK Poprad ´B´ - TJ Štart Hrabušice (Maček, Baloga, Marušin, Leško st.) - o 10.30 hod.

OFK Kravany - TJ Slovan Smižany (Tomeček, Kunaj, Gonos, Džubák) - 31.8.2013

Prešov

V. liga Sever - 6.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

Sokol Ľubotice - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Bančanský, Haviarik, Rási, Hajdada)

FK Slovan Kendice - OcFK Dlhé Klčovo (Havrila, Kočiš, Korečko, Vansa)

VI. liga Šarišská - 4.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

TJ Družstevník Záhradné - OŠFK Šarišské Michaľany (Slebodník, Mihalíková, Fabíny, Gavalier)

TJ Šľachtiteľ Malý Šariš - FK Busov Gaboltov (Slimák, Eperješi, Beluško, Kunzo)

TJ Družstevník Župčany - OFK Uzovce (Klokočka, Novotný, Moroz, Šafránko)

Sabinov

IV. liga - 6.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

MFK Slovan Sabinov - MŠK Spišské Podhradie (Dolhý, Lipták, Gaľa, Čabala)

VI. liga Šarišská - 4.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

FK Šarišské Dravce - OFK Chmiňany (Kandráč, Pristáč, Gorel, J. Hudák)

Snina

IV. liga - 6.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

MFK Snina - FK Haniska (Mišenčík, Michalík, Zubka, Szabó)

Stará Ľubovňa

IV. liga - 6.kolo - 29.8.2013 o 16.30 hod.:

FK Družstevník Plavnica - FK Pokrok SEZ Krompachy (Ondič, Bucko, Bali - Jenčík, Ivanov)

VI. liga Šarišská - 4.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

ŠK Nová Ľubovňa - FK Gerlachov (Kriviančin, Tomeček, Marušin, Knut)

Stropkov

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 4.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - OŠK Udavské (Jacečko, Feckanin st., Choma, Lacko)

Svidník

IV. liga - 6.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - TJ FK Vyšné Opátske (Ištoňa, Čech - Špirek, Rumančík, M. Tkáč)

Vranov nad Topľou

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 4.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.: 

TJ Družstevník Nižný Hrušov - OFK Agrifop Stakčín (Kudelás, Škodi, Kovaľ, Sadiv)

OFK Tatran Bystré - TJ Slovan Belá nad Cirochou (Stretavský, Šimková, Tirpák, Kanuščák)

FK Vechec - ŠK Sačurov (Treščák, Gajdoš, Čertický, Voroňák)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Juh - 6.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - ŠK Strážske (Leferovič, Jancura, Baksay, Duška)

VI. liga Podtatranská - 4.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

AŠK Mária Huta Gelnica - FK 05 Levoča (Piro, Kocúr, Drabant, Minaroviech) - 31.8.2013, o 16.00 hod.

TJ FK Lokomotíva Margecany - FK Slovan Helcmanovce (Pongo, Djordjevič, Vasilenko, Piruch)

Košice-mesto

V. liga Juh - 6.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

FK Šaca - Tatra Sokoľany (Drabant, Pika, Zajac, Lisák)

VI. liga Košicko-gemerská - 4.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

FK Košická Nová Ves - MFK Dobšiná (Harajbič, Ginda, Jevín, Repovský)

Košice-okolie

V. liga Juh - 6.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

OFK Slovan Poproč - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Pavlovský, Džubák, Olejník, Kostík)

VI. liga Košicko-gemerská - 4.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

TJ Cementár Turňa n/B - TJ Kokšov-Bakša (Béreš, J. Kmec, Černica, Šproch) - 31.8.2013, o 16.00 hod.

TJ Družstevník Budimír - TJ FK Vyšné Opátske ´B´ (V. Tóth, Daňo, J. Kmec, Čeľovský)

MŠK Ďurkov - TJ Družstevník Malá Ida (Hufnágel, Bindas, P. Tkáč, Gajdoš)

FK Geča 73 - FK Krásnohorské Podhradie (Šípoš, Rezanka, Fortuňák, Koščo) - o 10.45 hod.

Michalovce

V. liga Juh - 6.kolo - 31.8.2013 o 16.00 hod.:

MFK Veľké Kapušany - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Vojtko, Greško, Polomský, Borufka)

VI. liga Zemplínska - 4.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - OŠK Zalužice (Barát, Gnip, Reňo, Popík)

FK Žbince - TJ Družstevník Čičarovce (Tomáš, Capík, Švec, Gnip)

ŠK Agro Palín - OFK Lastomír (Farkaš, Prokša, Dušek, Hreško)

OŠK Vinné - FK Tatran Úpor (Roka, Kriak, Darivčák, Dudáš)

Rožňava

VI. liga Košicko-gemerská - 4.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

TJ Tatran Betliar - FK Gemerská Hôrka (Antl, Kuspan, Jančár, Kotrády)

FK Gemerská Poloma - MFK Ťahanovce (Marcin, Sedlačková, Mačák, Vaľko)

Sobrance

IV. liga - 6.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

TJ Veľké Revištia - FK Košice - Barca (Džima, Alexa, Paulišin, Ferenc)

V. liga Juh - 6.kolo - 31.8.2013 o 16.00 hod.:

MFK Sobrance - MFK Spartak Medzev (Slebodník, Novotný, Mihalíková, Mišenčík)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 6.kolo - 31.8.2013 o 16.00 hod.:

FK Spišská Nová Ves - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Gál, Zvolánek, Mišková, Škody)

V. liga Juh - 6.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

OŠK Rudňany - FK Čaňa (Jurášek, Mi. Hudák, Laskovský, Labanc)

MŠK Tatran Spišské Vlachy - SP MFK Rožňava (Djordjevič, Havrila, Lešková, Kačmár), 29.8.2013, o 10.30 hod.

VI. liga Podtatranská - 4.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

OŠK Teplička n/H - FK 1931 Hranovnica (Kunaj, Končár, Kica, Komár)

Trebišov

V. liga Juh - 6.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - TJ Mladosť Kalša (Žulevič, Ma. Hudák, Hrinda, Ondík), hrá sa v Čiernej nad Tisou

VI. liga Zemplínska - 4.kolo - 1.9.2013 o 15.30 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - OŠK Krišovská Liesková (Firda, Ulian, Šuba, Tornay)

TJ Družstevník Parchovany - TJ Olympia Borša (Štefek, Guba, Lenková, Izrael)

FK Slavoj Sečovce - ŠK Naciná Ves (Hríb, Friga, Kováč, Gábor)