Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

23. 08. 2013 o 20:36

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
2180x čítané



Cez víkend pokračujú regionálne futbalové súťaže 5. (IV. a V. liga), resp. 3. kolom (VI. liga). V celkovej ponuke chýba duel VI. ligy Vihorlatsko-dukelskej Belá nad Cirochou – Breznica (0:2), ktorý bol predohraný už v utorok. Zvyšných 58 zápasov je rozdelených pre zmenu mierne v prospech Košického kraja, kde si fanúšikovia môžu vyberať z ponuky 30 zápasov. V Prešovskom sa ich odohrá 28. Najviac zápasov hostia okresy Vranov nad Topľou a Košice - okolie – sedem.

Prešovský kraj

Bardejov

VI. liga Šarišská - 3.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

FK Gerlachov - TJ Družstevník Župčany (Capík, Sakalík, Hríb, Gajdoš)

TJ Beloveža - FK Busov Gaboltov (Kovaľ, Židišin, Béreš, Krajčík)

TJ Javorina Malcov - TJ Družstevník Záhradné (Jančár, Mačák, Guba, Kalanin)

Humenné

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 3.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.: 

OŠK Udavské - TJ Družstevník N.Hrušov (Vasilenko, Homoľa, Bindas, Voroňák)

Levoča

IV. liga - 5.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - MFK Snina (Marcin, Michalík, Žofčák, Hajdada)

VI. liga Podtatranská - 3.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

FK 05 Levoča - TJ Slovan Nálepkovo (Feckanin st., Ivan, Roman, Koščák)

Poprad

IV. liga - 5.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

FK Svit - MFK Slovan Giraltovce (Ondič, Bednár, Tramita, Švarc)

VI. liga Podtatranská - 3.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

OFK Kravany - MŠK Slavoj Spišská Belá (Beluško, Slebodník, Klokočka, Kunzo)

FK 1931 Hranovnica - FK Poprad ´B´ (Kandráč, Pristáč, Laskovský, Lacko)

Prešov

V. liga Sever - 5.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

FK Slovan Kendice - Sokol Ľubotice (Bucko, Berta, Mišková, Tornay)

OŠK Fintice - ŠK Štrba (Rási, Želizňák, Baksay, Sadiv)

FK Rozvoj Pušovce - MŠK Spartak Medzilaborce (Šoltés, Džubák, Mihalíková, Duška)

VI. liga Šarišská - 3.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

OFK Chmiňany - ŠK Nová Ľubovňa (P. Tkáč, Godžák, Slimák, Borufka)

Sabinov

VI. liga Šarišská - 3.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

FK Šarišské Dravce - TJ Slovan Dlhá Lúka (Moroz, Dušek, Fortuňák, Šafránko)

OFK Uzovce - TJ Šľachtiteľ Malý Šariš (Kmec, Rezanka, Firda, Klič)

OŠFK Šarišské Michaľany - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Tomeček, Kunaj, Bányácsky, Š. Leško st.)

Snina

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 3.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - FK Soľ (Dankanin, Bali - Jenčík, Havrila, Zvolánek)0

Stará Ľubovňa

V. liga Sever - 5.kolo - 24.8.2013 o 16.00 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - OŠK Kľušov (Capík, Tóth, Bali - Jenčík, Vaľko)

Stropkov

IV. liga - 5.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - MFK Slovan Sabinov (Černický, Drenko, Gonos, Kotrády)

Svidník

IV. liga - 5.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

FK Drustav Svidník - FK Družstevník Plavnica (Džima, Mišenčík, Kočiš, Lisák)

V. liga Sever - 5.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Kunzo, Jasečko, Černica, Pečarka)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 5.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - OFK SIM Raslavice (Čonka, Leško, Hudák, Minaroviech)

MsFK Hanušovce nad Topľou - FO AJAX Pakostov (Ištoňa, Jurášek, Havrila, Gábor)

FK Tatran Zámutov - 1.MFK Kežmarok (Polomský, Jancura, Počurej, Čabala)

VI. liga Vihorlatsko-dukelská - 3.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.: 

FK Vechec - TJ Jasenov (Eperješi, Tabaka, Kica, Tarcala)

ŠK Sačurov - FK Kamenica nad Cirochou (Reňo, Kudelás, Kriviančin, Tóth)

OcŠK Sečovská Polianka - FKO Kochanovce (Kuspan, Farkaš, Miklóš, Hreško)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - OFK Tatran Bystré (Švec, Barát, Škodi, Popík)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. liga Podtatranská - 3.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

FK Slovan Helcmanovce - FK Družstevník Spišské Bystré (Daňo, Píro, Tirpák, Onofrej)

Košice-mesto

IV. liga - 5.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

FK Košice - Barca - TJ FK Vyšné Opátske (Lipták, Kohl, Gaľa, Škody)

VI. liga Košicko-gemerská - 3.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

MFK Ťahanovce - MŠK Ďurkov (Gnip, Harajbič, Šimková, Szabó)

TJ FK Vyšné Opátske ´B´ - TJ Tatran Betliar (Sendek, Tomeček, Kovalčin, Kanuščák) - o 10.30 hod., hrá sa v Krásnej

Košice-okolie

IV. liga - 5.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

FK Haniska - FK Spišská Nová Ves (Alexa, Homoľa, Ruščanský, Ondík)

V. liga Juh - 5.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

OFK Slovan Poproč - Družstevník Veľký Horeš (Basoš, Leferovič, Micheľ, Michna)

Tatra Sokoľany - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Haviarik, Hrinda, Palinský, Dzido)

FK Čaňa - MFK Sobrance (Olejník, Rumančík, Béreš, Hudák)

MFK Spartak Medzev - TJ Mladosť Kalša (Ondrášek, Joz. Somoši, Vass, Mriglot)

VI. liga Košicko-gemerská - 3.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

FK Geča 73 - TJ Cementár Turňa n/B (Piro, Zvolánek, Kunaj, Mišenčík) - o 10.45 hod.

TJ Družstevník Malá Ida - TJ Družstevník Budimír (Drabant, Roka, Brendza, Piruch)

Michalovce

V. liga Juh - 5.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

ŠK Strážske - FK Šaca (Žulevič, Friga, Hudák, Kačmár)

VI. liga Zemplínska - 3.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

ŠK Naciná Ves - OŠK Vinné (Prokša, Kováčová, Treščák, M. Tkáč)

OFK Lastomír - FK Žbince (Kocúr, Šeršeň, Kováč, Eperješi)

TJ Družstevník Čičarovce - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Ulian, Bačanský, Gorel, Lumtzer)

OŠK Zalužice - TJ Družstevník Parchovany (Paulišin, Kuľha, Konečný, Čigáš)

Rožňava

V. liga Juh - 5.kolo - 24.8.2013 o 16.00 hod.:

SP MFK Rožňava - MFK Veľké Kapušany (Šeršeň, Kohl, Zajac, Repovský)

VI. liga Košicko-gemerská - 3.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

FK Krásnohorské Podhradie - FK Košická Nová Ves (Marušin, Béreš, Filipák, Šproch) - 24.8.2013

MFK Dobšiná - FK Gemerská Poloma (Tóth, Pavlovský, Sedláčková, Džubák)

FK Gemerská Hôrka - TJ Kokšov-Bakša (Šuba, Beluško, Baldovský, Gavalier) - 24.8.2013

Sobrance

IV. liga - 5.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

TJ Veľké Revištia - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Filipák, Zubka, Baldovský, Knut)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 5.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Gál, J. Mano, Lang, Barvirčák)

VI. liga Podtatranská - 3.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

TJ Slovan Smižany - OŠK Teplička n/H (Kriak, Zajac, Pongo, Ivanov)

TJ Štart Hrabušice - TJ FK Lokomotíva Margecany (Choma, Štefanič, Šimco, Kostík) - o 10.30 hod.

ŠK Harichovce - AŠK Mária Huta Gelnica (Onofrej, Marušin, Sivák, Vaško)

Trebišov

V. liga Juh - 5.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Mati, Drabant, Zvolánek, Guľko)

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - OŠK Rudňany (Havrila, Holp, Djordjevič, Maturkanič)

VI. liga Zemplínska - 3.kolo - 25.8.2013 o 16.00 hod.:

FK Slavoj Sečovce - TJ Družstevník Cejkov (V. Tóth, Prokopovič, Havriško, Bazár)

FK Tatran Úpor - ŠK Agro Palín (Gajdoš, Tomáš, Lenková, Izrael)

TJ Olympia Borša - OŠK Krišovská Liesková (Tušek, Knapíková, Ginda, Gnip)