Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

02. 08. 2013 o 13:31

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
2051x čítané



Máme tu štart nového súťažného ročníka regionálnych futbalových súťaží! S prvým kolom štvrtej ligy a dvoch piatoligových súťaží (šieste ligy začínajú z dôvodu menšieho počtu účastníkov až budúci víkend) opätovne spúštame aj náš osvedčený a už etablovaný servis – Kam za futbalom. Ide o príručku futbalového fanúšika, ktorá poskytuje ucelený prehľad jednotlivých zápasov v danom kole podľa regionálnej príslušnosti. Z nej je možné dozvedieť sa, kde sa aké zápasy v konkrétnom súťažnom kole odohrajú.

Šancu na úvodný výkop, prvý gól celého ročníka, príp. prvé čisté konto brankára budú mať už v piatok v Stropkove, kde tamojší futbalisti hostia v predohrávanom stretnutí celok Vyšného Opátskeho.

 

Prešovský kraj

Bardejov

V. liga Sever - 1.kolo - 4.8.2013 o 16.30 hod.:

OFK SIM Raslavice - OŠK Kľušov (Kohl, Baksay, Polomský, Borufka)

Levoča

IV. liga - 1.kolo - 4.8.2013 o 16.30 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - FK Košice-Barca (Ondrášek, Hepka, Bali - Jenčík, Knut)

Poprad

IV. liga - 1.kolo - 4.8.2013 o 16.30 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - MFK Slovan Giraltovce (Lipták, Pika, Bednár, Kotrády)

FK Svit - MFK Snina (Bucko, Lang, Gaľa, Pečarka)

V. liga Sever - 1.kolo - 4.8.2013 o 16.30 hod.:

ŠK Štrba - Sokol Ľubotice (Džubák, Baldovský, Mihalíková, Kostík)

Prešov

V. liga Sever - 1.kolo - 4.8.2013 o 16.30 hod.:

FK Slovan Kendice - MŠK Spartak Medzilaborce (Džima, Bíro, Alexa, Hajdada)

OŠK Fintice - 1.MFK Kežmarok (Drabant, Lešková, Zajac, Čaga)

FK Rozvoj Pušovce - OFK Tatran Kračúnovce (Černický, Gonos, Rási, Minaroviech)

Stará Ľubovňa

IV. liga - 1.kolo - 4.8.2013 o 16.30 hod.:

FK Družstevník Plavnica - MFK Slovan Sabinov (J. Mano, Paulišin, Juhás, Novysedlák)

V. liga Sever - 1.kolo - 3.8.2013 o 16.30 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Hudák, Čonka, Jurášek, Michna)

Stropkov

IV. liga - 1.kolo - 2.8.2013 o 17.00 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - TJ FK Vyšné Opátske-Krásna (Michalík, Rumančík, Marcin, Bazár)

Svidník

IV. liga - 1.kolo - 4.8.2013 o 16.30 hod.:

FK Drustav Svidník - FK Spišská Nová Ves (Ištoňa, Zubka, Filipák, Leško st.)

Vranov nad Topľou

V. liga Sever - 1.kolo - 4.8.2013 o 16.30 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - FO AJAX Pakostov (Kmec, Havrila, Berta, Eliáš)

MsFK Hanušovce nad Topľou - FK Tatran Zámutov (Palinský, Tramita, Capík, Guľko)

 

Košický kraj

Gelnica

V. liga Juh - 1.kolo - 4.8.2013 o 16.30 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Želizňák, Mišková, Mati, Bednár)

Košice-mesto

V. liga Juh - 1.kolo - 4.8.2013 o 16.30 hod.:

FK Šaca - Družstevník Veľký Horeš (Feckanin ml., Počurek, Baloga, M. Tkáč)

Košice-okolie

IV. liga - 1.kolo - 4.8.2013 o 16.30 hod.:

FK Haniska - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Maličký, Vaľko, Kočiš, Tarcala)

V. liga Juh - 1.kolo - 4.8.2013 o 16.30 hod.:

OFK Slovan Poproč - MFK Veľké Kapušany (Mišenčík, Holp, Havrila, Sadiv)

Tatra Sokoľany - TJ Mladosť Kalša (Greško, Friga, Djordjevič, Tóth)

Michalovce

V. liga Juh - 1.kolo - 4.8.2013 o 16.30 hod.:

ŠK Strážske - MFK Sobrance (Kunzo, Jasečko, Leško, Lumtzer)

Rožňava

V. liga Juh - 1.kolo - 3.8.2013 o 16.30 hod.:

SP MFK Rožňava - MFK Spartak Medzev (Hudák, Basoš, Hrinda, Krajčík)

Spišská Nová Ves

IV. liga - 1.kolo - 4.8.2013 o 16.30 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - TJ Veľké Revištia (Homoľa, Čech - Špirek, L. Tóth, Ondík)

Trebišov

V. liga Juh - 1.kolo - 4.8.2013 o 16.30 hod.:

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - OŠK Rudňany (Haviarik, Drenko, Trembeckí, Hudák)

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - FK Čaňa (Leferovič, Béreš, Micheľ, Dzido)