Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

29. 07. 2013 o 12:23

Prípravný futbal - III. (generálky)

autor: Marián Škuba
2146x čítané



Najbližší víkend sa otvoria brány štadiónov III., IV. i V. ligy. Z prípravných stretnutí humenského "regiónu" mali teda účastníci týchto súťaží na programe generálky. Vyhrala iba Snina, trio Humenné, Pakostov a Radvaň n/L. prehralo, Medzilaborce nehrali.

ŠK Futura Humenné - Prešov B 0:1 (0:0)

ŠK Futura: Bálint (Vohár) - Pe. Šuľák, Pa. Šuľák, Hreško, Dysko - Legdan, Ljubarskij, Harvila, Demčák - Macej, S. Karnaj (J. Babin, M. Babin)

 

Snina - Sobrance 3:1 (1:1)

góly: M. Pčola, P. Hišem, Bednár

MFK: Pe. Diňa (M. Lojka) - Jankaj, J. Lukáč, S. Lojka, M. Hreha - Štofík, P. Hišem, Červeňák, M. Pčola - Popovič, Bednár (Budi, M. Lukáč).

 

Kamenica n/Cir. - Pakostov 2:1

góly: Mihalič 2 - Paraska.

 

Lastomír - Radvaň n/L. 1:0 (1:0)

TJ Družstevník: M. Vasilenko (V. Vasilenko) - Horvat, A. Šalata, Burda, Rabajda - Ma. Svičin, A. Lojan, R. Tomčák, D. Valkučák, Tabaka - Hirjak (T. Kuzma, Čeremeta, Salák, Gaľ).

 

Udavské - Snina (dorast) 4:3 (2:1)

góly domáci: J. Greško, L. Kuzma, Koromház, Krivák.

OŠK: Hvižďak - Varchola, Chalupka, Naster, Olexa - Proč, Koromház, Krivák, V. Vološin - J. Greško, L. Kuzma (Vajs, J. Vološin).

 

Hencovce - Udavské 1:5 (1:2)

góly hostia: Ondica 2, Krivák, Kuzma, Proč.

 

Belá n/Cir. - Stakčín 3:1 (2:0)

góly: L. Hreha, T. Haburaj, P. Dzurovej - Matiko.

TJ Slovan: Ma. Diňa - V. Diňa, P. Šimon, D. Vajda - D. Brečka, J. Vajda - J. Marinič, T. Haburaj, M. Prislupčák - J. Kudravý, L. Hreha (P. Dzurovej, D. Gnip, Hans). Tréner: J. Ondík.

 

Belá n/Cir. - Jasenov 5:2 (2:1)

góly domáci: P. Dzurovej 2, D. Brečka, D. Gnip, J. Kudravý.

TJ Slovan: M. Diňa - Prislupčák, V. Diňa, Šimon, D. Vajda, J. Kudravý, Marinič, D. Brečka, D. Gnip, M. Haburaj, Pavlina (D. Haburaj, D. Lojan, P. Dzurovej, Gnip).

 

Parchovany - Kochanovce 3:5

góly hostia: Sima 3, Murinčák 2 

FKO: Bumbura (J. Sopko) - Brindzák, Gaľo, J. Karnaj, Kolesár, M. Rada, Jelinek, P. Šimai, Kimák, Murinčák, T. Sima (Čerevka, Striženec).