Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

14. 06. 2013 o 07:59

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1990x čítané



Všetko sa raz končí. Výnimkou nie je ani súťažný ročník 2012/13 regionálnych futbalových súťaží na východe Slovenska. Zápolenia o majstrovské body nateraz uzavrú zápasy 30. kola IV. i V. ligy a 26. kola VI. ligy. Porcia zápasov je ochudobnená o duel Stropkov – Barca (3:1), ktorý bol predohraný už v stredu. Zvyšné zápasy sú rozdelené nasledovne, 32 z nich má dejisko v Prešovskom kraji a 25 v Košickom. S posledným kolom súťaží dočasne končí aj náš seriál Kam za futbalom, o slovo sa opätovne prihlási so štartom ročníka 2013/14. Veríme, že bol pre vás vítanou pomôckou.

Prešovský kraj

Bardejov

V. Liga Sever - 30.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

OFK SIM Raslavice - MŠK Spartak Medzilaborce (P. Kmec, Tóth, Džubák, Kanuščák) - 15.6.2013

VI. Liga Šarišská - 26.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Javorina Malcov (Eperješi, Kuspan, Maňkoš, Lacko)

FK Busov Gaboltov - OŠFK Šarišské Michaľany (Hegedüš, Trembeckí, Prokša)

TJ Poľana Šiba - TJ Družstevník Záhradné (Tomáš, Šuba, Sedláčková, Koščák)

Humenné

V. Liga Sever - 30.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ Jasenov - FO AJAX Pakostov (Homoľa, Baksay, Friga, Krajčík)

VI. Liga Vihorlatsko-dukelská - 26.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.: 

FK Kamenica nad Cirochou - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Juhás, P. Kmec, Želizňák, Duška)

Kežmarok

VI. Liga Podtatranská - 26.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - OFK Jaklovce (Baloga, Marušin, M. Bereš, Čeľovský)

Levoča

IV. Liga - 30.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Slebodník, Lang, Gonos, Džubák)

VI. Liga Podtatranská - 26.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

FK 05 Levoča - ŠK Harichovce (Kocur, Miklošková, Hrib, Kalanin)

Poprad

IV. Liga - 30.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

FK Svit - FK Haniska (Michalík, Paulišin, Jasečko, Barvirčák) - o 11.00 hod.

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - MFK Slovan Sabinov (Bochnovič, Žofčák, Tabaka, Gábor)

VI. Liga Podtatranská - 26.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

FK 1931 Hranovnica - AŠK Mária Huta (Kandrač, Maček, Konečný, Čigáš)

ŠK Štrba - FK Poprad ´B´ (Marcin, Rumančík, Mihaliková, Čabala)

Prešov

V. Liga Sever - 30.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

Sokol Ľubotice - MsFK Hanušovce nad Topľou (Sedlák, Korečko, Godžák, Leško st.)

OŠK Fintice - FK Tatran Zámutov (J. Mano, Počurek, Džubák, Ivanov)

FK Slovan Kendice - OŠK Kľušov (Černica, Bančanský, Černický, Hudák)

VI. Liga Šarišská - 26.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

OFK Chmiňany - FK Záborské (Straka, Onofrej, Darivčák, Sadiv)

FK Rozvoj Pušovce - TJ Družstevník Župčany (Choma, Jurášek, Žulevič, Maturkanič)

Sabinov

VI. Liga Šarišská - 26.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

OFK Uzovce - TJ Beloveža (Pristáč, Havrila, Bindas, Koščo)

FK Šarišské Dravce - TJ Sokol Jakubany (Kovaľ, Brendza, Ulian, Izrael)

Snina

VI. Liga Vihorlatsko-dukelská - 26.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.: 

TJ Slovan Belá nad Cirochou - TJ Družstevník Vyšný Žipov (Stretavský, Fedák, Štefanič, Onofrej)

OFK Agrifop Stakčín - FK Drustav Hrabovčík (Alexa, Miklóš, Kavčák, Tóth)

Stará Ľubovňa

IV. Liga - 30.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - MFK Snina (Mriglot, Lešková, Kočiš, Szabó)

V. Liga Sever - 30.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica - OFK Tatran Kračúnovce (Kunzo, Baldovský, Zajac, Novysedlák)

Svidník

IV. Liga - 30.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - ŠK Milénium 2000 Bard.Nová Ves (Korinko, Jasečko, Greško, Kotrády) - 14.6.2013

FK Drustav Svidník - TJ Veľké Revištia (Šoltés, Vaľko, Baksay, Hajdada) - 15. 6. 2013 o 15.00

Vranov nad Topľou

V. Liga Sever - 30.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Nižný Hrušov - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Gál, Blichárová, Čonka, Kačmár)

OcFK Dlhé Klčovo - 1. MFK Kežmarok (Greško, Feckanin ml., Basoš, Borufka)

VI. Liga Vihorlatsko-dukelská - 26.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.: 

FK Vechec - OŠK Udavské (Lipták, Michalík, Mati, Popík)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - FK Soľ (Čech-Špirek, Zubka, Polomský, Tarcala)

FK Sedliská - TJ Družstevník Breznica (Dankanin, D. Mano, Barát, Styrančák)

OcŠK Sečovská Polianka - OFK Tatran Bystré (Biroš, Havrila, Dušek, Hreško)

 

Košický kraj

Gelnica

V. Liga Juh - 30.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - ŠK Strážske (Hudák, Mišenčík, Laskovský, Zvolánek)

Košice-mesto

VI. Liga Košicko-gemerská - 26.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

FK Košická Nová Ves - FK Gemerská Poloma (Korinko, Sendek, Tabiš, Ondík)

Košice-okolie

V. Liga Juh - 30.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

Tatra Sokoľany - MFK Spartak Medzev (Džima, Drenko, Olejník, Lumtzer) - o 14.00 hod.

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - FK Čaňa (Djordjevič, Mišková, Filipák, Labanc)

OFK Slovan Poproč - OŠK Rudňany (Maličký, Ondrášek, Palinský, Knut)

VI. Liga Košicko-gemerská - 26.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Malá Ida - TJ FK Vyšné Opátske ´B´ (Kriak, Daňo, Kovalčin, Voroňák)

TJ Mladosť Kalša - TJ Kokšov-Bakša (Pika, Šimková, Gnip, Minaroviech)

TJ Družstevník Budimír - TJ Lokomotíva Ruskov (Drabant, Novák, Harajbič, Dub)

Michalovce

V. Liga Juh - 30.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

MFK Veľké Kapušany - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Ziemba, Gaľa, Bereš, Dzido)

VI. Liga Zemplínska - 26.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

OŠK Tušice Tušická Nová Ves - OŠK Krišovská Liesková (Šeršeň, Končár, Kuľha, Gajdoš)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - OŠK Vinné (Gajdoš, Kunaj, Micheľ, Piruch)

ŠK Agro Palín - OFK Lastomír (Vass, Bali-Jenčík, Štefek, Ferenc)

Rožňava

V. Liga Juh - 30.kolo - 15.6.2013 o 16.00 hod.:

SP MFK Rožňava - MFK Sobrance (Želizňák, Bednár, Olejník, Tornay)

VI. Liga Košicko-gemerská - 26.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

FK Gemerská Hôrka - TJ Maratón Seňa (Jančár, Martinko, V. Tóth, Tkáčik)

MFK Dobšiná - MFK Ťahanovce (Šoltés, Mačák, Beluško, Kunzo)

FK Krásnohorské Podhradie - FK Geča 73 (Hrinda, Bíro, Bajo, Bednár) - o 13.00 hod.

Spišská Nová Ves

V. Liga Juh - 30.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Bucko, Bednár, Pavlovský, Eliáš)

VI. Liga Podtatranská - 26.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

OŠK Teplička n/H - FK Slovan Helcmanovce (Leško, Krivjančin, Hufnágel, Koščo)

TJ Slovan Smižany - FK Družstevník Spišské Bystré (Moroz, Kunst, Feckanin st., Štofka)

TJ Štart Hrabušice - TJ FK Lokomotíva Margecany (Berta, Chnupa, Tomeček, Komar)

Trebišov

V. Liga Juh - 30.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - FK Šaca (Karaffa, Tramita, Švec, Dudáš)

VI. Liga Zemplínska - 26.kolo - 16.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - TJ Družstevník Čičarovce (Roka, P. Tkáč, Farkaš, M. Tkáč)

Družstevník Veľký Horeš - TJ Olympia Borša (Firda, Rezanka, Šipoš, Lisák)

TJ Družstevník Plechotice - ŠK Naciná Ves (Bányacsky, Slimák, Hudák, Klič)

FK Slavoj Sečovce - TJ Družstevník Parchovany (Vojtko, Guba, Tušek, Čaga)