Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

07. 06. 2013 o 12:00

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1987x čítané



Napriek možnosti pripísať si na konto ešte šesť bodov, keďže do konca tohto ročníka regionálnych futbalových súťaží zostáva odohrať dve kolá, letmý pohľad do tabuliek hovorí o tom, žo vo viacerých prípadoch je už o postupujúcich či zostupujúcich rozhodnuté. Ako to však z roka na rok býva zvykom, počet tímov, ktoré sa o rok pozrú do vyššej či nižšej súťaže môže kolísať, preto netreba nechať nič na náhodu a skončiť pokiaľ možno čo najlepšie. Rozlúsknutie ďalších, doteraz nepoznaných, rébusov ohľadom poradia na oboch póloch tabuliek, vyjasnenie, prípadne ešte väčšie zamotanie situácie pred záverečným kolom – to všetko sú očakávania späté s najbližším víkendom. Počas neho sú na programe zápasy 29. kola IV. a V. ligy, ako aj 25. kola VI. ligy. Na čo sa môžu fanúšikovia futbalu tešiť? Ponúkame na výber z 27 stretnutí v Prešovskom a 31 duelov v Košickom kraji. Jednotný termín začiatku je nedeľa 9. jún o 17.00 hod. Výnimkou je len duel Poprad ´B´ - Hrabušice, ktorý sa po vzájomnej dohode klubov odohrá už predpoludním, o 10.30 hod.

Prešovský kraj

Bardejov

IV. Liga - 29.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

ŠK Milénium 2000 Bard.Nová Ves - MŠK Spišské Podhradie (Ján Somoši, Gonos, Mišková, M. Tkáč)

V. Liga Sever - 29.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

OŠK Kľušov - Sokol Ľubotice (Olejník, Rumančík, Džubák, Fencík)

VI. Liga Šarišská - 25.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ Beloveža - FK Šarišské Dravce (Darivčák, Vasilenko, Jančár, Šproch)

TJ Javorina Malcov - FK Busov Gaboltov (Žulevič, Guľko, Guba, Klič)

Humenné

V. Liga Sever - 29.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

FO AJAX Pakostov - OFK SIM Raslavice (Bančanský, J. Mano, Palinský, Vaško)

VI. Liga Vihorlatsko-dukelská - 25.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.: 

OŠK Udavské - TJ Slovan Belá nad Cirochou (Ondič, Šipoš, Švec, Dub)

Kežmarok

V. Liga Sever - 29.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

1. MFK Kežmarok - TJ Jasenov (Korečko, Laskovský, Gaľa, Mišenčík)

Medzilaborce

V. Liga Sever - 29.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - FK Slovan Kendice (Feckanin ml., Šoltés, Perát, Koščo)

VI. Liga Vihorlatsko-dukelská - 25.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.: 

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - OcŠK Sečovská Polianka (Bindas, Hrinda, Šimková, Szabó)

Poprad

VI. Liga Podtatranská - 25.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

FK Poprad ´B´ - TJ Štart Hrabušice (Černický, Rási, Feckanin st., Krajčík) – o 10.30 hod, hrá sa v Poprade-Veľkej

FK Družstevník Spišské Bystré - ŠK Štrba (Korinko, Šeršeň, Kriak, Duška)

Prešov

V. Liga Sever - 29.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - FK Družstevník Plavnica (Marcin, Želizňák, Haviarik, Michna)

VI. Liga Šarišská - 25.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Župčany - TJ Slovan Dlhá Lúka (Šuba, Slebodník, Kunzo, Tkáčik)

TJ Družstevník Záhradné - OFK Uzovce (Jacečko, Kunst, Harajbič, Kalanin)

FK Záborské - TJ Poľana Šiba (Tóth, Daňo, Hrib, Styrančák)

Sabinov

IV. Liga - 29.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

MFK Slovan Sabinov - MFK Slovan Giraltovce (Alexa, Džima, Pika, Bednár)

VI. Liga Šarišská - 25.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - OFK Chmiňany (Kmec, Havrila, Jurášek, Maturkanič)

Snina

IV. Liga - 29.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

MFK Snina - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Dolhý, Bucko, Prokopovič, Leško st.)

Stará Ľubovňa

VI. Liga Šarišská - 25.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ Sokol Jakubany - FK Rozvoj Pušovce (Chmura, Kočiš, D. Mano, Hreško)

Stropkov

VI. Liga Vihorlatsko-dukelská - 25.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - FK Kamenica nad Cirochou (Štefanič, Onofrej, Tušek, Šimko)

Svidník

V. Liga Sever - 29.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - OŠK Fintice (Bíro, Joz. Somoši, Basoš, Lumtzer)

VI. Liga Vihorlatsko-dukelská - 25.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.: 

FK Drustav Hrabovčík - FK Sedliská (Marušin, Ruščanský, Slimák, Koščo)

Vranov nad Topľou

V. Liga Sever - 29.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

FK Tatran Zámutov - OcFK Dlhé Klčovo (Čonka, Hudák, Židišin, Čabala)

MsFK Hanušovce nad Topľou - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Lipták, Stretavský, Gál, Barvirčák)

VI. Liga Vihorlatsko-dukelská - 25.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.: 

OFK Tatran Bystré - FK Vechec (Kuspan, Drabant, Onderišin, Ondík)

FK Soľ - OFK Agrifop Stakčín (Firkaľ, Roka, Micheľ, Dudáš)

TJ Družstevník Vyšný Žipov - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Chnupa, Jevín, Kovaľ, Kačmár)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. Liga Podtatranská - 25.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ FK Lokomotíva Margecany - MŠK Slavoj Spišská Belá (R. Weiss, E. Weiss, Pristáč, Kanuščák)

AŠK Mária Huta - TJ Slovan Smižany (Novák, Raši, Capík, Izrael)

FK Slovan Helcmanovce - FK 05 Levoča (Sendek, Kandrač, Moroz, Šafranko)

OFK Jaklovce - OŠK Teplička n/H (Mriglot, Bányacsky, Eperješi, Čigáš)

Košice-mesto

IV. Liga - 29.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - FK Drustav Svidník(Mišenčík, Vojtko, Drenko, Gavalier)

V. Liga Juh - 29.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

FK Šaca - OFK Slovan Poproč (Friga, Hegedüš, Zajac, Minaroviech)

VI. Liga Košicko-gemerská - 25.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

MFK Ťahanovce - FK Krásnohorské Podhradie (Krivjančin, Baldovský, Beluško, Čaga)

Košice-okolie

IV. Liga - 29.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

FK Haniska - MFK Stará Ľubovňa (Ištoňa, Maličký, Ondrášek, Eliáš)

V. Liga Juh - 29.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

FK Čaňa - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Polomský, Ivan, Bali-Jenčík, Kostík)

MFK Spartak Medzev - TJ Cementár Turňa nad Bodvou (Fabíny, Djordjevič, Kmec, Gnip)

VI. Liga Košicko-gemerská - 25.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ Lokomotíva Ruskov - FK Košická Nová Ves (P. Tkáč, Holp, Baloga, Čeľovský)

FK Geča 73 - TJ Družstevník Budimír (Lenková, Štefek, Leško, Knut)

TJ Maratón Seňa - MFK Dobšiná (Ulian, Tomáš, Kavčák, Kunzo)

TJ Kokšov-Bakša - FK Gemerská Hôrka (Kovalčin, Mačák, Končár, Komár)

TJ Mladosť Kalša - TJ FK Vyšné Opátske ´B´ (Farkaš, Lang, Dušek, Škody)

Michalovce

IV. Liga - 29.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - MŠK Tesla Stropkov (Zvolánek, Baksay, Hepka, Vansa)

V. Liga Juh - 29.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

ŠK Strážske - FK Pokrok SEZ Krompachy (Sedlák, Leferovič, Čech-Špirek, Štofka)

VI. Liga Zemplínska - 25.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

OFK Lastomír - TJ Družstevník Cejkov (Kočiš, Brendza, Černica, Tóth)

OŠK Vinné - FK Slavoj Sečovce (Kuľha, Firda, Tabiš, Lacko)

ŠK Naciná Ves - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Barát, Gajdoš, Vass, Repovský)

OŠK Krišovská Liesková - Družstevník Veľký Horeš (Michalík, Gnip, Jenčura, Ferenc)

TJ Družstevník Čičarovce - OŠK Tušice Tušická Nová Ves (Antl, Trembeckí, Fedák, Popík)

Rožňava

VI. Liga Košicko-gemerská - 25.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

FK Gemerská Poloma - TJ Družstevník Malá Ida (Martinko, Klokočka, Sedláčková, Koščák)

Spišská Nová Ves

V. Liga Juh - 29.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

MŠK Tatran Spišské Vlachy - MFK Veľké Kapušany (Bochnovič, Paulišin, Lešková, Hajdada)

OŠK Rudňany - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Bednár, Karaffa, Tramita, Džubák)

VI. Liga Podtatranská - 25.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

ŠK Harichovce - FK 1931 Hranovnica (M. Béreš, Černický, Sivak, Piruch)

Sobrance

IV. Liga - 29.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ Veľké Revištia - FK Svit (Homoľa, Zubka, Novotný, Ivanov)

V. Liga Juh - 29.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

MFK Sobrance - Tatra Sokoľany (Počurek, Godžák, Hudák, Guľko)

Trebišov

V. Liga Juh - 29.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - SP MFK Rožňava (Filipák, D. Bereš, Havrila, Borufka)

VI. Liga Zemplínska - 25.kolo - 9.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Parchovany - ŠK Agro Palín (Tomeček, Jonáš, Berta, Gajdoš)

TJ Olympia Borša - TJ Družstevník Plechotice (Rezanka, Dankanin, Knapíková, Gábor)