Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

01. 06. 2013 o 08:37

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
2135x čítané



Máme tu nový mesiac a to je neklamný znak toho, že regionálne futbalové súťaže (nielen) na východe republiky spejú do finále. V súťažiach, ktorým je venovaná naša pravidelná rubrika Kam za futbalom zostáva do záverečného bilancovania odohrať ešte tri kolá. Štvrtoligoví a piatoligoví aktéri nastúpia na zápasy 28. kola, ich kolegovia zo šiestich líg si sily zmerajú v rámci 24. kola. Tradičný pohľad z regionálneho hľadiska hovorí o nasledovnom pomere zápasov: Prešovský kraj – Košický kraj 33:25. Tradičným sprievodným znakom záverečných kôl je jednotný začiatok všetkých zápasov, v tomto prípade nedeľa, 2. jún, o 17.00. Výnimkou je len dodatočne preložený zápas V. ligy Juh Veľké Kapušany – Rožňava, ten sa odohrá už v sobotu napoludnie, presne o 12. hodine.

Prešovský kraj

Bardejov

V. Liga Sever - 28.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

OFK SIM Raslavice - 1. MFK Kežmarok (Tramita, Zvolánek, Polomský, Borufka)

OŠK Kľušov - MŠK Spartak Medzilaborce (Ján Somoši, Bednár, Homoľa, Barvirčák)

VI. Liga Šarišská - 24.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - FK Busov Gaboltov (Čech-Špirek, Kocur, Vojtko, M. Tkáč)

TJ Poľana Šiba - OŠFK Šarišské Michaľany (Marcin, Rumančík, Mačák, Gavalier)

Humenné

V. Liga Sever - 28.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ Jasenov - FK Tatran Zámutov (Gál, Korinko, Palinský, Kotrády)

VI. Liga Vihorlatsko-dukelská - 24.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.: 

FK Kamenica nad Cirochou - FK Drustav Hrabovčík (Hrinda, Vass, Končár, Koščo)

Kežmarok

VI. Liga Podtatranská - 24.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - OŠK Teplička n/H (Jurášek, Sendek, Novák, Fencík)

Levoča

VI. Liga Podtatranská - 24.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

FK 05 Levoča - OFK Jaklovce (Slimák, Tomeček, Tabiš, Komar)

Poprad

IV. Liga - 28.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

FK Svit - TJ FK Vyšné Opátske (Cuprák, Ruščanský, Hepka, Pečarka)

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - FK Haniska (Ondrášek, Kunst, Ištoňa, Lisák)

VI. Liga Podtatranská - 24.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

FK 1931 Hranovnica - FK Slovan Helcmanovce (Havrila, Kandrač, Karaffa, Kunzo)

ŠK Štrba - AŠK Mária Huta (Pristáč, Maček, Baloga, Lacko)

Prešov

V. Liga Sever - 28.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

Sokol Ľubotice - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Bali-Jenčík, Djordjevič, Joz. Somoši, Dub)

OŠK Fintice - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Bereš, Michalík, Juhászová, Lumtzer)

FK Slovan Kendice - FO AJAX Pakostov (Džima, Džubák, Čonka, Zvolánek)

VI. Liga Šarišská - 24.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

OFK Chmiňany - TJ Javorina Malcov (Daňo, Paulišin, Knapíková, Čigáš)

FK Rozvoj Pušovce - TJ Beloveža (Kovaľ, Moroz, Tóth, Ferenc)

TJ Družstevník Župčany - TJ Sokol Jakubany (Kriak, Lenková, Barát, Dzido)

Sabinov

IV. Liga - 28.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

MFK Slovan Sabinov - MFK Snina (Šoltés, Lipták, Baksay, Čabala)

VI. Liga Šarišská - 24.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

OFK Uzovce - FK Záborské (Bíro, Mati, Kuľha, Maturkanič)

FK Šarišské Dravce - TJ Družstevník Záhradné (Vasilenko, Kočiš, Gnip, Gajdoš)

Snina

VI. Liga Vihorlatsko-dukelská - 24.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - TJ Družstevník Vyšný Žipov (Šipoš, Dankanin, D. Mano, Minaroviech)

Stará Ľubovňa

IV. Liga - 28.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - TJ Veľké Revištia (Juhás, Pika, Holp, Knut)

IV. Liga - 28.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica - MsFK Hanušovce nad Topľou (Havrila, Bucko, Hudák, Sadiv)

Stropkov

IV. Liga - 28.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - ŠK Milénium 2000 Bard.Nová Ves (Kováčová, Vaľko, Tóth, Škody)

Svidník

IV. Liga - 28.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - MŠK Spišské Podhradie (Ziemba, Jasečko, Zubka, Bazár)

FK Drustav Svidník - FK Košice - Barca (Maliňák, Alexa, Fabíny, Šimko)

Vranov nad Topľou

V. Liga Sever - 28.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - OFK Tatran Kračúnovce (Kmec, Lang, Olejník, Szabó)

VI. Liga Vihorlatsko-dukelská - 24.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.: 

FK Vechec - TJ Slovan Belá nad Cirochou (Bányacsky, Chnupa, Ondič, Popík)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - OŠK Udavské (Feckanin st., Ivan, Sivak, Dudáš)

FK Sedliská - FK Soľ (Dušek, Zajac, Stretavský, Tóth)

OcŠK Sečovská Polianka - TJ Družstevník Breznica (Štefek, Firda, Konečný, Duška)

OFK Tatran Bystré - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (J. Mano, Fedák, Kovalčin, Repovský)

 

Košický kraj

Gelnica

V. Liga Juh - 28.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - FK Šaca (Haviarik, Friga, Bajo, Kanuščák)

VI. Liga Podtatranská - 24.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ FK Lokomotíva Margecany - FK Poprad ´B´ (Šeršeň, Farkaš, Krivjančin, Kostík)

Košice-mesto

VI. Liga Košicko-gemerská - 24.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

FK Košická Nová Ves - FK Geča 73 (Švec, Prokopovič, Kavčák, Hreško)

Košice-okolie

V. Liga Juh - 28.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

Tatra Sokoľany - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Leferovič, Bochnovič, Bančanský, Tornay)

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - MFK Sobrance (Basoš, Gonos, Hudák, Krajčík)

OFK Slovan Poproč - FK Čaňa (Mriglot, Biroš, Pavlovský, Hajdada)

VI. Liga Košicko-gemerská - 24.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ Mladosť Kalša - TJ Družstevník Malá Ida (Dolhý, Mišková, Bindas, Džubák)

TJ Družstevník Budimír - MFK Ťahanovce (Guba, Treščák, Pongo, Tarcala)

Michalovce

V. Liga Juh - 28.kolo - 1.6.2013 o 12.00 hod.:

MFK Veľké Kapušany - SP MFK Rožňava (Židišin, Počurek, Miklóš, Ivanov)

VI. Liga Zemplínska - 24.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Olympia Borša (Brendza, Darivčák, Tomáš, Gnip)

ŠK Agro Palín - OŠK Vinné (Béreš, Štefanič, Šimková, Voroňák)

OFK Lastomír - TJ Družstevník Parchovany (Drabant, Trembeckí, P. Tkáč, Guľko)

Rožňava

VI. Liga Košicko-gemerská - 24.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

FK Gemerská Hôrka - TJ FK Vyšné Opátske ´B´ (Klokočka, Šuba, Beluško, Tkáčik)

MFK Dobšiná - TJ Kokšov-Bakša (Maličký, Novotný, Jančár, Bednár)

FK Krásnohorské Podhradie - TJ Maratón Seňa (Kunaj, Marušin, Sedláčková, Michna)

FK Gemerská Poloma - TJ Lokomotíva Ruskov (Onofrej, Choma, Maňkoš, Šproch)

Spišská Nová Ves

V. Liga Juh - 28.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - OŠK Rudňany (Slebodník, Kočiš, Mihaliková, Gábor)

MŠK Tatran Spišské Vlachy - ŠK Strážske (Hegedüš, Drenko, Blichárová, Hudák)

VI. Liga Podtatranská - 24.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ Slovan Smižany - ŠK Harichovce (Jonáš, Lešková, Jacečko, Čeľovský)

TJ Štart Hrabušice - FK Družstevník Spišské Bystré (Roka, Kuspan, Leško, Ondík)

Trebišov

V. Liga Juh - 28.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - MFK Spartak Medzev (Černický, Kunzo, Baldovský, Čaga)

VI. Liga Zemplínska - 24.kolo - 2.6.2013 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - OŠK Tušice Tušická Nová Ves (Harajbič, Guľko, Gajdoš, Izrael)

Družstevník Veľký Horeš - TJ Družstevník Čičarovce (Glova, Kohl, Greško, Jurašek)

TJ Družstevník Plechotice - OŠK Krišovská Liesková (Capík, Kmec, Onderišin, Mišenčík)

FK Slavoj Sečovce - ŠK Naciná Ves (Černica, Žulevič, Micheľ, Šafranko)