Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

24. 05. 2013 o 18:55

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1945x čítané



O dôležité ligové body sa bude bojovať aj v posledný májový víkend. Záver tohto kalendárneho mesiaca zvedie dokopy dvojičky v rámci 27. kola IV., V. ligy a 23. kola VI. ligy. Do záverečného postavenia v tabuľke môže výrazne prehovoriť aj týchto 26 stretnutí v Prešovskom a 32 v Košickom kraji.

Prešovský kraj

Bardejov

VI. Liga Šarišská - 23.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

TJ Beloveža - TJ Družstevník Župčany (Novák, Korečko, Hufnágel, Voroňák)

TJ Javorina Malcov - TJ Poľana Šiba (Končár, Feckanin st., Sendek, Čeľovský)

FK Busov Gaboltov - OFK Chmiňany (Maček, Pristáč, Harajbič, Kalanin)

Humenné

V. Liga Sever - 27.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

FO AJAX Pakostov - OŠK Kľušov (Ondrášek, Lipták, Djordjevič, Kanuščák)

VI. Liga Vihorlatsko-dukelská - 23.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.: 

OŠK Udavské - OFK Agrifop Stakčín (Gajdoš, Tkáč, Firda, Klič)

Kežmarok

V. Liga Sever - 27.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

1. MFK Kežmarok - FK Slovan Kendice (Ivan, Kunst, Džubák, Kostík)

Levoča

IV. Liga - 27.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - MŠK Tesla Stropkov (Michalík, Žofčák, Prokopovič, Čabala)

Medzilaborce

V. Liga Sever - 27.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - Sokol Ľubotice (Palinský, Leferovič, Ondič, Vaško)

VI. Liga Vihorlatsko-dukelská - 23.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.: 

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - FK Vechec (Kočiš, Kovaľ, Béreš, Lacko)

Poprad

VI. Liga Podtatranská - 23.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

FK Poprad ´B´ - MŠK Slavoj Spišská Belá (Choma, Kunaj, Štefanič, Knut)

FK Družstevník Spišské Bystré - TJ FK Lokomotíva Margecany (Maňkoš, J. Kmec, Berta, Borufka)

Prešov

V. Liga Sever - 27.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - OcFK Dlhé Klčovo (Baldovský, Novotný, Basoš, Kačmár)

VI. Liga Šarišská - 23.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Záhradné - FK Rozvoj Pušovce (Dolhý, Jancura, Šipoš, Lisák)

FK Záborské - FK Šarišské Dravce (Guľko, Švec, Sivák, Sadiv)

Sabinov

VI. Liga Šarišská - 23.kolo - 26.5.2013 o 14.30 hod.:

OŠFK Šarišské Michaľany - OFK Uzovce (Roka, Baksay, Daňo, Novysedlák)

Snina

IV. Liga - 27.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

MFK Snina - MFK Slovan Giraltovce (Stretavský, Mišková, Miklóš, Hajdada)

VI. Liga Vihorlatsko-dukelská - 23.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.: 

TJ Slovan Belá nad Cirochou - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Kavčák, Hepka, Darivčák, Šafranko)

Stará Ľubovňa

VI. Liga Šarišská - 23.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

TJ Sokol Jakubany - TJ Slovan Dlhá Lúka (Jančár, Maliňák, Štefek, Gajdoš)

Stropkov

VI. Liga Vihorlatsko-dukelská - 23.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - OFK Tatran Bystré (Žulevič, Guba, Bindas, Koščo)

Svidník

V. Liga Sever - 27.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - TJ Jasenov (Bednár, Havrila, Karaffa, Šimko)

V. Liga Sever - 27.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

FK Drustav Hrabovčík - OcŠK Sečovská Polianka (Mati, Trembeckí, Tušek, Minaroviech)

Vranov nad Topľou

V. Liga Sever - 27.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

FK Tatran Zámutov - OFK SIM Raslavice (Haviarik, Kunzo, Mihaliková, Fencík)

MsFK Hanušovce nad Topľou - OŠK Fintice (Pavlovský, Olejník, Černický, Michna)

TJ Družstevník Nižný Hrušov - FK Družstevník Plavnica (Mišenčík, Wurm, Černica, Leško st.)

VI. Liga Vihorlatsko-dukelská - 23.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.: 

FK Soľ - FK Kamenica nad Cirochou (Krivjančin, Marušin, Bali-Jenčík, Szabó)

TJ Družstevník Vyšný Žipov - FK Sedliská (Eperješi, Gál, Dušek, Krajčík)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. Liga Podtatranská - 23.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

AŠK Mária Huta - TJ Štart Hrabušice (Hegedüš, Juhászová, Klokočka, Bednár) - 25.5.2013

FK Slovan Helcmanovce - TJ Slovan Smižany (Martinko, Šuba, Jurášek, Komar)

OFK Jaklovce - FK 1931 Hranovnica (Chnupa, Gaľa, Brendza, Vizvári)

Košice-mesto

IV. Liga - 27.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - MFK Stará Ľubovňa (Mriglot, Slebodník, Rumančík, Hreško)

FK Košice - Barca - FK Svit (Vojtko, Paulišin, Bochnovič, Ondík)

V. Liga Juh - 27.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

FK Šaca - FK Pokrok SEZ Krompachy (Ziemba, Židišin, Filipák, Pečarka)

VI. Liga Košicko-gemerská - 23.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

MFK Ťahanovce - FK Košická Nová Ves (Šoltés, Juhás, Sedláčková, Šproch)

TJ FK Vyšné Opátske ´B´ - MFK Dobšiná (Mačák, Džima, Šoltés, Tornay) - o 10.30 hod., hrá sa v Krásnej

Košice-okolie

IV. Liga - 27.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

FK Haniska - MFK Slovan Sabinov (Marcin, Vaľko, Tóth, Ferenc)

V. Liga Juh - 27.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

FK Čaňa - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Korinko, Bereš, Počurek, Tarcala)

MFK Spartak Medzev - OFK Slovan Poproč (Ján Somoši, Jasečko, Tramita, M. Tkáč)

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Polomský, Hudák, Zubka, Guľko)

VI. Liga Košicko-gemerská - 23.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

TJ Lokomotíva Ruskov - TJ Družstevník Malá Ida (Pongo, Kuspan, Fabíny, Koščák)

FK Geča 73 - FK Gemerská Poloma (Cuprák, Tabiš, Fabíny, Gavalier) - o 10.45 hod.

TJ Maratón Seňa - TJ Družstevník Budimír (Vass, Bajo, Fedák, Čaga)

TJ Kokšov-Bakša - FK Krásnohorské Podhradie (Leško, Onofrej, Beluško, Kunzo)

TJ Mladosť Kalša - FK Gemerská Hôrka (Dankanin, Šimková, Micheľ, Dudáš)

Michalovce

IV. Liga - 27.kolo - 26.5.2013 o 10.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - FK Drustav Svidník (Maličký, Zubka, Kočiš, Tóth)

V. Liga Juh - 27.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

ŠK Strážske - MFK Veľké Kapušany (Kováčová, Holp, Friga, Mišenčík)

VI. Liga Zemplínska - 23.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

OŠK Vinné - OFK Lastomír (Moroz, Bíro, Kriak, Lumtzer)

ŠK Naciná Ves - ŠK Agro Palín (Gnip, Lenková, Šeršeň, Gábor)

OŠK Krišovská Liesková - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Tomáš, Jevín, Baloga, Onofrej)

TJ Družstevník Čičarovce - TJ Družstevník Plechotice (Kocur, Prokša, Kuľha, Styrančák)

OŠK Tušice Tušická Nová Ves - Družstevník Veľký Horeš (Zvolánek, Farkaš, V. Tóth, Vansa)

Rožňava

V. Liga Juh - 27.kolo - 25.5.2013 o 17.00 hod.:

SP MFK Rožňava - Tatra Sokoľany (Alexa, Ruščanský, Bali-Jenčík, Šimko)

Spišská Nová Ves

V. Liga Juh - 27.kolo - 25.5.2013 o 17.00 hod.:

OŠK Rudňany - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Kohl, Zajac, Joz. Somoši, Labanc)

VI. Liga Podtatranská - 23.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

ŠK Harichovce - ŠK Štrba (Tabaka, Pika, Rási, Džubák)

OŠK Teplička n/H - FK 05 Levoča (Kandrač, Havrila, Drabant, Zvolánek)

Sobrance

IV. Liga - 27.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

TJ Veľké Revištia - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Čech-Špirek, Lešková, Lang, Kotrády)

V. Liga Juh - 27.kolo - 25.5.2013 o 17.00 hod.:

MFK Sobrance - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Laskovský, P. Kmec, Hegedüš, Duška)

Trebišov

VI. Liga Zemplínska - 23.kolo - 26.5.2013 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Parchovany - TJ Družstevník Cejkov (Bucko, Firkaľ, Capík, Hudák)

TJ Olympia Borša - FK Slavoj Sečovce (Barát, Slimár, Bányacsky, Škody)