Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

17. 05. 2013 o 10:23

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
2136x čítané



Cez víkend síce vrcholí svetový šampionát v hokeji, žiaľ už bez účasti našich reprezentantov, ktorí sa napokon vzopreli nepriazni osudu a nechýbalo veľa, aby sa prebojovali až do záverečných bojov o medaily. Športový fanúšik tak bude môcť opäť viac upriamiť pozornosť na futbal, v regionálnych súťažiach ide do tuhého, začína sa pomaly záverečný finiš. V sobotu a nedeľu je na programe 26. kolo dvoch najvyšších súťaží na východnom Slovensku, IV. a V. ligy. Zároveň sa odohrá 22. kolo v VI. ligách. Z ponuky 33 zápasov si môžu vyberať fanúšikovia v Prešovskom kraji, v Košickom je na pláne 25 stretnutí.

Prešovský kraj

Bardejov

V. Liga Sever - 26.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

OFK SIM Raslavice - OFK Tatran Kračúnovce (Hudák, Lešková, Pavlovský, Duška) - 18.5.2013

OŠK Kľušov - 1. MFK Kežmarok (Bančanský, Zajac, Havrila, Gnip)

VI. Liga Šarišská - 22.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - OFK Chmiňany (Kovaľ, Micheľ, Berta, Vaško)

TJ Poľana Šiba - FK Busov Gaboltov (Havrila, Bereš, Kmec, Komar)

Humenné

V. Liga Sever - 26.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

TJ Jasenov - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Olejník, Mihaliková, Černica, Tóth)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 22.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.: 

FK Kamenica nad Cirochou - TJ Družstevník Vyšný Žipov (Rezanka, Tušek, Šimková, Popík)

Kežmarok

VI. Liga Podtatranská - 22.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - FK 05 Levoča (Béreš, Rumančík, Končár, Kostík)

Medzilaborce

V. Liga Sever - 26.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - FO AJAX Pakostov (Fabíny, Maliňák, Godžák, Štofka)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 22.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.: 

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - TJ Družstevník Breznica (Bíro, Kocur, Prokša, Vansa)

Poprad

IV. Liga - 26.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

FK Svit - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Biroš, Mišková, Zvolánek, Novysedlák)

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - TJ FK Vyšné Opátske (Bochnovič, Jancura, Homoľa, Šimko)

VI. Liga Podtatranská - 22.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

FK 1931 Hranovnica - OŠK Teplička n/H (Maček, Pristáč, Tomeček, Krajčík)

ŠK Štrba - FK Slovan Helcmanovce (Marušin, Onderišin, Jonáš, Fencík)

FK Poprad ´B´ - FK Družstevník Spišské Bystré (Klokočka, Beluško, Juhás, Gábor) - o 10.30 hod.

Prešov

V. Liga Sever - 26.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

Sokol Ľubotice - FK Družstevník Plavnica (Stretavský, Haviarik, Gaľa, Lumtzer)

OŠK Fintice - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Kmec, Ruščanský, Tóth, Minaroviech)

FK Slovan Kendice - FK Tatran Zámutov (Kováčová, Hegedüš, Korečko, Jurašek)

VI. Liga Šarišská - 22.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - FK Záborské (Firda, Gnip, Kandrač, Pečarka)

TJ Družstevník Župčany - TJ Družstevník Záhradné (Feckanin st., Choma, Capík, Izrael)

Sabinov

IV. Liga - 26.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

MFK Slovan Sabinov - TJ Veľké Revištia (Slebodník, Kočiš, Novotný, Ivanov)

VI. Liga Šarišská - 22.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

OFK Uzovce - TJ Javorina Malcov (Darivčák, Moroz, Barát, Guľko)

FK Šarišské Dravce - OŠFK Šarišské Michaľany (Šoltés, Vaľko, Jasečko, Škody)

Snina

IV. Liga - 26.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

MFK Snina - FK Haniska (Ondrášek, Kunst, Čech-Špirek, Barvirčák)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 22.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.: 

OFK Agrifop Stakčín - TJ Slovan Belá nad Cirochou (Bindas, Dušek, Jevín, Hudák)

Stará Ľubovňa

IV. Liga - 26.kolo - 18.5.2013 o 17.00 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - FK Košice - Barca (Ištoňa, Miklóš, Dolhý, Tkáč)

VI. Liga Šarišská - 22.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

TJ Sokol Jakubany - TJ Beloveža (Štefanič, Ziemba, Zubka, Kanuščák)

Svidník

IV. Liga - 26.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - MŠK Tesla Stropkov (Bucko, Drenko, Gonos, Ferenc)

FK Drustav Svidník - ŠK Milénium 2000 Bard.Nová Ves (Tabaka, Žofčák, Vojtko, Leško st.)

Vranov nad Topľou

V. Liga Sever - 26.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - MsFK Hanušovce nad Topľou (Maličký, Kunzo, Piro, Zvolánek)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 22.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.: 

FK Vechec - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Sendek, Mano, Vass, Voroňák) Miroslav

FK Sedliská - OŠK Udavské (Baloga, Krivjančin, Brendza, Piruch)

OcŠK Sečovská Polianka - FK Soľ (Michalík, Kunaj, Kriak, Hajdada)

OFK Tatran Bystré - FK Drustav Hrabovčík (Basoš, Štefek, Friga, Eliáš)

 

Košický kraj

Gelnica

V. Liga Juh - 26.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - MFK Spartak Medzev (Filipák, Bali-Jenčík, Palinský, Hreško)

VI. Liga Podtatranská - 22.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

TJ FK Lokomotíva Margecany - AŠK Mária Huta (Slimák, Antl, Kočiš, Pecha)

Košice-mesto

VI. Liga Košicko-gemerská - 22.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

FK Košická Nová Ves - TJ Maratón Seňa (Tóth, Knapíková, Bednár, Kunzo)

Košice-okolie

V. Liga Juh - 26.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - SP MFK Rožňava (Džubák, Baldovský, Leferovič, Bazár)

OFK Slovan Poproč - MFK Sobrance (Čonka, Židišin, Černický, Tornay)

VI. Liga Košicko-gemerská - 22.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Malá Ida - FK Gemerská Hôrka (Kuľha, Gajdoš, Kavčák, Koščo)

TJ Mladosť Kalša - MFK Dobšiná (Počurek, Hrib, Leško, Lacko)

TJ Družstevník Budimír - TJ Kokšov-Bakša (Trembeckí, Rási, Maňkoš, Knut)

TJ Lokomotíva Ruskov - FK Geča 73 (Mriglot, Mati, Eperješi, Kotrády)

Michalovce

V. Liga Juh - 26.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

MFK Veľké Kapušany - Tatra Sokoľany (Bajo, Korinko, Polomský, Sadiv)

ŠK Strážske - OŠK Rudňany (Gál, Lang, Wurm, Tarcala)

VI. Liga Zemplínska - 22.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Družstevník Čičarovce (Mišenčík, Jurášek, Kovalčin, Repovský)

ŠK Agro Palín - TJ Olympia Borša (Daňo, Farkaš, Švec, Maturkanič)

OFK Lastomír - ŠK Naciná Ves (Fedák, Šipoš, Holp, Styrančák)

Rožňava

VI. Liga Košicko-gemerská - 22.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

FK Krásnohorské Podhradie - TJ FK Vyšné Opátske ´B´ (Laskovský, Béreš, Klokočka, Koščák) - 18.5.2013

FK Gemerská Poloma - MFK Ťahanovce (Šuba, Jančár, Mačák, Tkáčik)

Spišská Nová Ves

V. Liga Juh - 26.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - FK Čaňa (Karaffa, Tramita, Feckanin ml., Knut)

MŠK Tatran Spišské Vlachy - FK Šaca (Hudák, Cuprák, Ivan, Čaga)

VI. Liga Podtatranská - 22.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

TJ Slovan Smižany - OFK Jaklovce (Tomko, Somoši J., Drabant, Čigáš)

TJ Štart Hrabušice - ŠK Harichovce (Firkaľ, Konečný, Onofrej, Čeľovský) - o 10.30 hod.

Trebišov

V. Liga Juh - 26.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Juhás, Pika, Lešková, Kačmár)

VI. Liga Zemplínska - 22.kolo - 19.5.2013 o 17.00 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - Družstevník Veľký Horeš (Lipták, Baksay, Roka, Čabala)

TJ Družstevník Plechotice - OŠK Tušice Tušická Nová Ves (Ulian, Lenková, Guba, Gajdoš)

FK Slavoj Sečovce - OŠK Krišovská Liesková (Tkáč, Sivak, Paulišin, Dudáš)

TJ Družstevník Parchovany - OŠK Vinné (Jacečko, Dolhý, Žulevič, Kalanin)