Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

07. 05. 2013 o 10:37

Kam za futbalom - 8. máj, dohrávky

autor: Daniel Dedina
2185x čítané



Nachádzame sa uprostred dôležitej fázy sezóny, v ktorej sa začína lámať chlieb. Práve na tieto kolá v rámci tzv. ´anglických´ týždňov upozorňovali mnohí činovníci už tesne po tom, ako bol zverejnený upravený kalendár jarnej časti. V stredu, 8. marca, sa odohrajú ďalšie zápasy regionálnych súťaží, na programe sú dohrávky 18. kola IV. ligy, V. ligy Sever, V. ligy Juh a 16. kola VI. líg. Celkovo je v pláne 51 stretnutí, 24 v Prešovskom a 27 v Košickom kraji. Porcia zápasov je zredukovaná o sedem šiestoligových stretnutí, ktoré boli odohrané v pôvodnom termíne, 7. apríla. Ide o stretnutia: Gemerská Poloma – Dobšiná 3:1, Seňa – Kokšov-Bakša 1:2 (obe skupina Košicko-gemerská), Lastomír – Plechotice 5:0 (Zemplínska), Breznica – Belá n/C. 4:2, Čierne n/T. – Radvaň n/L. 2:2, Hrabovčík – Udavské 1:0 (všetky Vihorlatsko-dukelská), Sp. Belá – Štrba 0:2 (Podtatranská).

Prešovský kraj

Bardejov

V. Liga Sever - 18.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

OŠK Kľušov - OcFK Dlhé Klčovo (Filipák, Gál, Gaľa, Lumtzer)

VI. Liga Šarišská - 16.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - FK Šarišské Dravce (Darivčák, Kovaľ, Bíro, Čigáš)

FK Busov Gaboltov - TJ Beloveža (Hrinda, Berta, Onofrej, Čeľovský)

Humenné

V. Liga Sever - 18.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

FO AJAX Pakostov - FK Družstevník Plavnica (Čech-Špirek, Hepka, Palinský, Szabó)

Kežmarok

V. Liga Sever - 18.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

1. MFK Kežmarok - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Kunzo, Želizňák, Zajac, Knut)

Medzilaborce

V. Liga Sever - 18.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - OŠK Fintice (Leferovič, Jancura, Čonka, Zvolánek)

Poprad

IV. Liga - 18.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - FK Svit (Dolhý, Vaľko, Homoľa, Vansa)

VI. Liga Podtatranská - 16.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Poprad ´B´ - FK 05 Levoča (Baloga, Trembeckí, Maňkoš, Ondík)

FK Družstevník Spišské Bystré - OŠK Teplička n/H (Havrila, Gonos, Drenko, Koščák)

Prešov

V. Liga Sever - 18.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

Sokol Ľubotice - OFK SIM Raslavice (Kováčová, Wurm, Somoši Joz., Dzido)

FK Slovan Kendice - TJ Jasenov (Židišin, Karaffa, Feckanin, Škody)

VI. Liga Šarišská - 16.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - OFK Uzovce (Kočiš, Kmec, Bányacsky, Popík)

TJ Družstevník Župčany - TJ Poľana Šiba (Šeršeň, Juhas P., Djordjevič, Vaško)

TJ Družstevník Záhradné - TJ Javorina Malcov (Ivan, Tomko, Firda, Styrančák)

FK Záborské - OŠK Šarišské Michaľany (Somoši Ján, Ondič, Martinko, Antl, Čabala)

Sabinov

IV. Liga - 18.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

MFK Slovan Sabinov - FK Drustav Svidník (Zvolánek, Biroš, Lang, Hreško)

Stará Ľubovňa

VI. Liga Šarišská - 16.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ Sokol Jakubany - OFK Chmiňany (Vasilenko, Moroz, Micheľ, Mišenčík)

Svidník

IV. Liga - 18.kolo - 8.5.2013 o 17.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - MFK Stará Ľubovňa (Marcin, Bucko, Mišková, Hajdada)

V. Liga Sever - 18.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Korečko, Drabant, Havrila, Bednár)

Vranov nad Topľou

V. Liga Sever - 18.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Tatran Zámutov - MsFK Hanušovce nad Topľou (Mriglot, Džubák, Mihaliková, Gábor)

VI. Liga Vihorlatsko-dukelská - 16.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.: 

FK Vechec - FK Kamenica nad Cirochou (Leško, Tomeček, Jacečko, Pecha)

OcŠK Sečovská Polianka - FK Sedliská (Kuľha, Švec, Drabant, Šafranko)

OFK Tatran Bystré - OFK Agrifop Stakčín (Mano D., Šipoš, Tóth, Lacko)

FK Soľ - TJ Družstevník Vyšný Žipov (Daňo, Haviarik, Knapíková, Fencík)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. Liga Podtatranská - 16.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ FK Lokomotíva Margecany - FK 1931 Hranovnica (Černica, Prokša, Kunst, Vizvári)

AŠK Mária Huta - OFK Jaklovce (Mati, Kocur, Jurášek, Michna)

Košice-mesto

IV. Liga - 18.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - ŠK Milénium 2000 Bard.Nová Ves (Alexa, Jasečko, Michalík, Barvirčák)

FK Košice - Barca - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Slebodník, Ištoňa, Ruščanský, Bazár)

V. Liga Juh - 18.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Šaca - SP MFK Rožňava (Bali-Jenčík, Paulišin, Počurek, Sadiv)

VI. Liga Košicko-gemerská - 16.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Košická Nová Ves - FK Krásnohorské Podhradie (Vass, Šimková, Gnip, Kalanin)

MFK Ťahanovce - TJ FK Vyšné Opátske ´B´ (Lenková, Tomáš, Štefek, Dub)

Košice-okolie

IV. Liga - 18.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Haniska - MŠK Tesla Stropkov (Šoltés, Rumančík, Mišenčík, Pečarka)

V. Liga Juh - 18.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Čaňa - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Basoš, Ziemba, Černický, Lisák)

MFK Spartak Medzev - MFK Sobrance (Bančanský, Tramita, Laskovský, Tornay)

VI. Liga Košicko-gemerská - 16.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Malá Ida - TJ Družstevník Budimír (Miklošková, Choma, Beluško, Tkáčik)

TJ Lokomotíva Ruskov - FK Gemerská Hôrka (Sendek, Béreš, Bindas, Voroňák)

TJ Mladosť Kalša - FK Geča 73 (Mano J., Fedák, Jančár, Kunzo)

Michalovce

V. Liga Juh - 18.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

MFK Veľké Kapušany - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Lipták, Tabaka, Kmec, Ondík)

ŠK Strážske - TJ Cementár Turňa nad Bodvou (Baldovský, Fabíny, Hudák, Guľko)

VI. Liga Zemplínska - 16.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

ŠK Agro Palín - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Novák, Firkaľ, Treščák, Gajdoš)

OŠK Vinné - OŠK Tušice Tušická Nová Ves (Barát, Žulevič, Tušek, Koščo)

ŠK Naciná Ves - TJ Družstevník Čičarovce (Farkaš, Kunaj, Capík, Izrael)

Spišská Nová Ves

V. Liga Juh - 18.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - OFK Slovan Poproč (Cuprák, Zubka, Korinko, Borufka)

MŠK Tatran Spišské Vlachy - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Bednár, Lešková, Hegedüš, Krajčík)

OŠK Rudňany - Tatra Sokoľany (Friga, Godžák, Bereš, Kanuščák)

VI. Liga Podtatranská - 16.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ Štart Hrabušice - TJ Slovan Smižany (Chnupa, Jonáš, Sivak, Piruch)

ŠK Harichovce - FK Slovan Helcmanovce (Sedláčková, Novotný, Štefanič, Onofrej)

Sobrance

IV. Liga - 18.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ Veľké Revištia - MŠK Spišské Podhradie (Juhás, Kohl, Baksay, Tóth)

Trebišov

VI. Liga Zemplínska - 16.kolo - 8.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - FK Slavoj Sečovce (Guľko, Tkáč, Eperješi, Ivanov)

TJ Družstevník Parchovany - Družstevník Veľký Horeš (Stretavský, Ondrášek, Roka, Klič)

TJ Olympia Borša - OŠK Krišovská Liesková (Ulian, Kriak, Harajbič, Leško st.)