Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

03. 05. 2013 o 13:33

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
2154x čítané



Futbalový kolotoč regionálnych súťaži pokračuje, po stredajších dohrávkach, v rýchlom tempe ďalej. Prvý májový víkend so sebou prináša 24. kolo IV. ligy i oboch skupín V. líg. Vo všetkých vetvách VI. ligy budú diváci svedkami zápolení v rámci 20. kola. Viac možností na výber majú teraz na ´severe´, v Prešovskom kraji sa odohrá 32 zápasov, zatiaľ čo v Košickom vybehnú futbalisti na trávnik v 26 prípadoch.

Prešovský kraj

Bardejov

V. Liga Sever - 24.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

OFK SIM Raslavice - MsFK Hanušovce nad Topľou (Greško, Friga, Basoš, Škody)

OŠK Kľušov - OFK Tatran Kračúnovce (Bali-Jenčík, Ondrášek, Černica, Zvolánek)

VI. Liga Šarišská - 20.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - TJ Poľana Šiba (Moroz, Brendza, Čech-Špirek, Kostík)

TJ Beloveža - TJ Družstevník Záhradné (Pongo, Slimák, Kuľha, Gnip)

Humenné

V. Liga Sever - 24.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ Jasenov - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Slebodník, Kočiš, Džubák, Štofka)

FO AJAX Pakostov - 1. MFK Kežmarok (Ištoňa, Wurm, Gaľa, Čaga)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 20.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.: 

FK Kamenica nad Cirochou - TJ Slovan Belá nad Cirochou (Dankanin, Žofčák, Harajbič, Guľko)

Kežmarok

VI. Liga Podtatranská - 20.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - FK 1931 Hranovnica (Krivjančin, Jurášek, Rási, Džubák)

Medzilaborce

V. Liga Sever - 24.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - FK Tatran Zámutov (Havrila, Kmec, Djordjevič, Szabó)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 20.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.: 

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - FK Soľ (Hrinda, Šipoš, Jonáš, Ivanov)

Poprad

IV. Liga - 24.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Svit - MŠK Spišské Podhradie (Mriglot, Juhás, Kunst, Hajdada)

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Kováčová, Bucko, Gonos, Pečarka)

VI. Liga Podtatranská - 20.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

ŠK Štrba - OŠK Teplička n/H (Leško, Béreš, Trembeckí, Lumtzer)

FK Poprad ´B´ - ŠK Harichovce (Novák, Eperješi, Berta, Kunzo) - o 10.30 hod.

FK Družstevník Spišské Bystré - AŠK Mária Huta (Choma, Onofrej, Knapíková, Tornay)

Prešov

V. Liga Sever - 24.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

Sokol Ľubotice - OŠK Fintice (Karaffa, Zajac, Bereš, Eliáš)

FK Slovan Kendice - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Korinko, Filipák, Hudák, Borufka)

VI. Liga Šarišská - 20.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - TJ Javorina Malcov (Leferovič, Vasilenko, Mati, Čabala)

TJ Družstevník Župčany - OŠK Šarišské Michaľany (Tabaka, Roka, Hegedüš, Bednár)

Sabinov

IV. Liga - 24.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

MFK Slovan Sabinov - FK Košice - Barca (Šoltés, Rumančík, Jasečko, Lisák)

VI. Liga Šarišská - 20.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

OFK Uzovce - OFK Chmiňany (Mano D., Zubka, Štefek, Tkáč)

FK Šarišské Dravce - FK Busov Gaboltov (Martinko, Šuba, Juhás, Čigáš)

Snina

IV. Liga - 24.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

MFK Snina - TJ FK Vyšné Opátske (Fabíny, Drenko, Tóth, Hreško)

Stará Ľubovňa

IV. Liga - 24.kolo - 4.5.2013 o 16.30 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - ŠK Milénium 2000 Bard.Nová Ves (Lipták, Mano J., Baksay, Kotrády)

VI. Liga Šarišská - 20.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ Sokol Jakubany - FK Záborské (Mačák, Olejník, Klokočka, Tkáčik)

Stropkov

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 20.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - FK Drustav Hrabovčík (Kočiš, Darivčák, Mano J., Gajdoš)

Svidník

IV. Liga - 24.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Drustav Svidník - MŠK Tesla Stropkov (Ziemba, Vaľko, Somoši Ján, Repovský)

Vranov nad Topľou

V. Liga Sever - 24.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

OcFK Dlhé Klčovo - FK Družstevník Plavnica (Gál, Pika, Drabant, Ferenc)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 20.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.: 

FK Vechec - OFK Agrifop Stakčín (Farkaš, Firkaľ, Sivak, Šafranko)

FK Sedliská - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Gnip, Švec, Končár, Vizvári)

OcŠK Sečovská Polianka - OŠK Udavské (Kuspan, Daňo, Tušek, Popík)

OFK Tatran Bystré - TJ Družstevník Vyšný Žipov (Barát, Treščák, Kovaľ, Pecha)

 

Košický kraj

Gelnica

V. Liga Juh - 24.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Vojtko, Hudák, Godžák, Gábor)

VI. Liga Podtatranská - 20.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ FK Lokomotíva Margecany - FK Slovan Helcmanovce (Kandrač, Maček, Baloga, Komar)

Košice-mesto

VI. Liga Košicko-gemerská - 20.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Košická Nová Ves - TJ FK Vyšné Opátske ´B´ (Rezanka, Baksay, Prokša, Koščák)

Košice-okolie

IV. Liga - 24.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Haniska - TJ Veľké Revištia (Cuprák, Mišenčík, Miklóš, Bazár)

V. Liga Juh - 24.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

OFK Slovan Poproč - SP MFK Rožňava (Feckanin, Marko, Mihaliková, Minaroviech)

VI. Liga Košicko-gemerská - 20.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Malá Ida - MFK Dobšiná (Feckanin st., Alexa, Maličký, Šproch)

TJ Mladosť Kalša - TJ Družstevník Budimír (Ondič, Šimková, Onderišin, Ondík)

TJ Lokomotíva Ruskov - TJ Maratón Seňa (Chnupa, Miklošková, Hrib, Kalanin)

FK Geča 73 - MFK Ťahanovce (Ulian, Jevín, Kovalčin, Koščo) - o 10.45 hod.

Michalovce

V. Liga Juh - 24.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

MFK Veľké Kapušany - TJ Cementár Turňa nad Bodvou (Kunzo, Pavlovský, Ruščanský, Hudák)

ŠK Strážske - FK Čaňa (Ivan, Hepka, Bajo, Krajčík)

VI. Liga Zemplínska - 20.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - Družstevník Veľký Horeš (Homoľa, Čonka, Šeršeň, Tarcala)

ŠK Agro Palín - TJ Družstevník Čičarovce (Michalík, Kmec, Kriak, Tóth)

OFK Lastomír -OŠK Krišovská Liesková (Vass, Kavčák, Firda, Maturkanič)

OŠK Vinné - ŠK Naciná Ves (Bednár, Tóth, Gajdoš, Dub)

Rožňava

VI. Liga Košicko-gemerská - 20.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Gemerská Poloma - TJ Kokšov-Bakša (Marcin, Baldovský, Sedláčková, Michna)

FK Krásnohorské Podhradie - FK Gemerská Hôrka (Antl, Tomko, Konečný, Leško st.) - 4.5.2013

Spišská Nová Ves

V. Liga Juh - 24.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - MFK Sobrance (Haviarik, Mišková, Somoši Joz., Kanuščák)

MŠK Tatran Spišské Vlachy - MFK Spartak Medzev (Polomský, Jancura, Bančanský, Sadiv)

OŠK Rudňany - FK Šaca (Židišin, Počurek, Černický, Knut) - 4.5.2013

VI. Liga Podtatranská - 20.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ Slovan Smižany - FK 05 Levoča (Pristáč, Havrila, Marušin, Gavalier)

TJ Štart Hrabušice - OFK Jaklovce (Sendek, Tomeček, Kunaj, Onofrej) - o 10.30 hod.

Trebišov

V. Liga Juh - 24.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - Tatra Sokoľany (Černický, Palinský, Laskovský, Dzido)

VI. Liga Zemplínska - 20.kolo - 5.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - TJ Družstevník Plechotice (Tomáš, Capík, Žulevič, Styrančák)

FK Slavoj Sečovce - OŠK Tušice Tušická Nová Ves (Kocur, Drabant, Bányacsky, Duška)

TJ Družstevník Parchovany - TJ Olympia Borša (Guľko, Bindas, Dušek, Izrael)