Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

01. 05. 2013 o 12:20

Regionálny výber VsFZ U 13

autor: Marián Škuba
2605x čítané



V utorok 30. apríla bolo futbalové ihrisko pri Mlyne v Humennom dejiskom regionálneho výberu VsFZ U13 (ročník nar. 2000), na ktorom sa zúčastnilo presne 30 mladých futbalistov.

Zastúpenie malo sedem klubov:

ŠK FUTURA HUMENNÉ (5)

Patrik Vrblovský

František Sitarčík

Marek Cholp

Tomáš Jenčík

Kristián Marcin

 

MFK SNINA (6) 

Samuel Holovka

Martin Timko

Samuel Šteňo

Gabriel Holub

Adam Kozej

Richard Husťák

 

MFK VRANOV nad Topľou (5)

Jakub Ivanko

Samuel Fekete

Filip Lancoš

Peter Jurov

Emil Vidlička

 

MŠK SPARTAK MEDZILABORCE (5)

Tomáš Roháč

Jakub Tarča

Gabriel Lukačik

Marek Galajda

Marcel Goga

 

FK DRUSTAV SVIDNÍK (4)

Peter Podaný

Tomáš Bochnovič

Jakub Keselica

Patrik Závoda

 

MFK ČIERNA NAD TISOU (2)

Richard Orgován

Gejza Berta

 

MFK VEĽKÉ KAPUŠANY (3)

Marko Martinik

Juraj Chrenko

Ján Andrus

 

Oproti pôvodnej nominácii chýbali traja futbalisti (Humenné 1, Čierna n/T. 2). Futbalisti boli nominovaní na základe doporučenia klubových trénerov.

   

 

 

HUMENSKO - SNINSKÝ VÍKEND (jar 3)

 

I. LIGA ŽIACI - (U15), 20. kolo: 

ŠK Futura Humenné - KAC Košice 6:2 (4:0)

góly: Zlacký 3, J. Čura 2, Roško

ŠK Futura: Surničin - D. Cholp, Pankovčin, J. Čura, D. Krajník, Řeřicha, M. Roško, Baník, T. Lukáč, Zlacký, Maďak (V. Kuľha, Balog). Tréner: Jaroslav Varchola

Snina - Lipany 1:2 (0:0)

gól: Svistun

MFK: Železník - Juhás, Kicoš, Čopík, Balko - Svistun, Keleman, Šmajda, Dzuba - Halaburka, Kohut (Vasko, Ma. Mucha, Bajús). Tréner: Miroslav Hunčár.

 

dohrávka 14. kola:

ŠK Futura Humenné - Poprad 2:1 (0:0)

góly: Maďak, D. Cholp

ŠK Futura: M. Cholp - D. Cholp, Pankovčin, J. Čura, D. Krajník, Řeřicha, M. Roško, V. Kuľha, T. Lukáč, Zlacký, Maďák (V. Baník). Tréner: Jaroslav Varchola.

MFK Košice - Snina 8:1 (5:1)

gól: Mackaľ

MFK Snina: Železník - Balko, Kohut, Čopík, Danko - Dzuba, Šmajda, Svistun - Keleman, Mackaľ, Halaburka (Aľušík, Bajús, Kicoš, Juhás, Vasko). Tréner: Miroslav Hunčár.

 

I. LIGA ŽIACI - (U14), 20. kolo:

ŠK Futura Humenné - KAC Košice 0:0

ŠK Futura: M. Cholp - D. Čura, Marcin, Piatka, Jenčík - Salanci, Vasiľ, Sivý, P. Kuľha - Tamáš, Cvik (Citriak, Bočko). Tréner: Martin Polák.

Snina - Lipany 1:2 (0:1)

gól: E. Harvan

MFK: Timko - Gerboc, Kirňak, Lajtár, Husťak, Piteľ, Holub, E. Harvan, Dický, Mesároš, Roháč (Peknhaus, Širgeľ, Maťovka). Tréner: Vladimír Kochan.

 

dohrávka 14. kola:

ŠK Futura Humenné - Poprad 3:1 (2:0)

góly: D. Čura, P. Kuľha, Sivý

ŠK Futura: Tkáč - D. Čura, Piatka, Marcin, Jenčík, Sivý, P. Kuľha, Balog, Salanci, Cvik, Tamáš (Bočko). Tréner: Martin Polák

MFK Košice - Snina 7:0 (2:0)

MFK Snina: Timko - Gerboc, Piteľ, Lajtár, Husťak, Maťovka, Holub, E. Harvan, Aľušík, Mesároš, Roháč (Peknhaus, Širgeľ, Dický, Staroň). Tréner: Vladimír Kochan.

 

I. LIGA (U13), 19. kolo:

ŠK Futura Humenné - Prešov 1:0 (0:0)

gól: D. Klič.

ŠK Futura: Čeremeta - Jenčík, Marcin, Krídla, Karnaj, Sitarčík, Klič, Vrblovský, Piatka (Bočko, J. Vasiľ, M. Cholp). Tréner: Vladimír Mandula.

Snina - St. Ľubovňa 0:3 (0:0)

MFK: Považanec - Holovka, Kozej, Roman, Leňo, Lukáč, Šteňo, Harmaňoš, Pašek. Tréner: Karol Kubalík.

 

I. LIGA  (U12), 19. kolo:

ŠK Futura Humenné - Prešov 0:0

ŠK Futura: Maroš Juras - Prokopčák, Timuľak, S. Kuľha, Balint, Macko, Borc, A. Havlíček, Petický, Matuščák, Čakloš, Vaceľ, Babjak, Skalka, Sojčák. Tréner: Jozef Štafura.

Snina - St. Ľubovňa 0:1 (0:1)

MFK: Lukáč - Szarkozy, Hučko, Hrib, Štofík - Piliar, Vozár, Šmajda - A. Maliňák (Ondika, Terpák, Karľa, Bundža, Koco). Tréner: Ján Onufer.