Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

30. 04. 2013 o 23:06

Kam za futbalom na 1. mája

autor: Daniel Dedina
2141x čítané



Prvý májový deň bude zároveň dňom futbalu, na programe sú dohrávky 19. kola IV. i V. ligy a 15. kolo VI. ligy. V ponuke je tentokrát ´len´ 56 zápasov, keďže dva štvrtoligové duely (Michalovce ´B´ - V. Opátske 1:1, Bard. N. Ves - V. Revištia 3:0) boli odohrané v pôvodnom termíne, 31. marca tohto roku. Panuje vzácna zhoda medzi počtom stretnutím v oboch krajoch - v Prešovskom aj Košickom môžu diváci vzhliadnuť 28 duelov. Všetky zápasy majú jednotný čas úvodného výkopu - o 16.30 hod.

Prešovský kraj

Bardejov

VI. Liga Šarišská - 15.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ Javorina Malcov - FK Záborské (Kovaľ, Brendza, Kocur, Čaga)

FK Busov Gaboltov - TJ Družstevník Záhradné (Vasilenko, Ivan, Hufnágel, Koščo)

TJ Poľana Šiba - TJ Sokol Jakubany (Jurášek, Krivjančin, Guba, Bazár)

Humenné

V. Liga Sever - 19.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ Jasenov - OFK SIM Raslavice (Tóth, Rumančík, Ziemba, Ivanov)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 15.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.: 

OŠK Udavské - FK Soľ (Ondrášek, Hepka, Mano D., Leško st.)

FK Kamenica nad Cirochou - OcŠK Sečovská Polianka (Fedák, Moroz, Darivčák, Šafranko)

Levoča

VI. Liga Podtatranská - 15.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

FK 05 Levoča - FK Družstevník Spišské Bystré (Jacečko, Feckanin, Rezanka, Izrael)

Poprad

IV. Liga - 19.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Svit - MFK Stará Ľubovňa (Somoši Ján, Pika, Zubka, Čabala)

VI. Liga Podtatranská - 15.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

FK 1931 Hranovnica - FK Poprad ´B´ (Fabíny, Maček, Maličký, Lacko)

ŠK Štrba - TJ Štart Hrabušice (Mriglot, Choma, Leško, Onofrej)

Prešov

V. Liga Sever - 19.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - FK Tatran Zámutov (Želizňák, Zajac, Juhászová, Koščo)

OŠK Fintice - OŠK Kľušov (Kunzo, Baldovský, Olejník, Duška)

VI. Liga Šarišská - 15.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

OFK Chmiňany - TJ Beloveža (Bányacsky, Drabant, Kriak, Gajdoš)

Sabinov

VI. Liga Šarišská - 15.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

OŠK Šarišské Michaľany - TJ Slovan Dlhá Lúka (Oravec, Eperješi, Tóth, Šproch)

OFK Uzovce - TJ Družstevník Župčany (Tomeček, Havrila, Sivak, Piruch)

FK Šarišské Dravce - FK Rozvoj Pušovce (Slebodník, Lang, Maňkoš, Kotrády)

Snina

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 15.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.: 

TJ Slovan Belá nad Cirochou - FK Drustav Hrabovčík (Bindas, Vass, Šeršeň, Popík)

OFK Agrifop Stakčín - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Bali-Jenčik, Žofčák, Harajbič, Dzido)

Stará Ľubovňa

V. Liga Sever - 19.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Družstevník Plavnica - MŠK Spartak Medzilaborce (Korinko, Michalík, Bančanský, Michna)

Stropkov

IV. Liga - 19.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - MFK Snina (Džima, Kunst, Dolhý, Gábor)

Svidník

IV. Liga - 19.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Drustav Svidník - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Kohl, Lešková, Čech-Špirek, Knut)

V. Liga Sever - 19.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - Sokol Ľubotice (Šoltés, Paulišin, Greško, Pečarka)

Vranov nad Topľou

V. Liga Sever - 19.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

MsFK Hanušovce nad Topľou - 1. MFK Kežmarok (Polomský, Drabant, Mišenčík, Fencík)

TJ Družstevník Nižný Hrušov - FO AJAX Pakostov (Homoľa, Hegedüš, Židišin, Tóth)

OcFK Dlhé Klčovo - FK Slovan Kendice (Havrila, Mišková, Bednár, Kačmár)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 15.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.: 

TJ Družstevník Vyšný Žipov - FK Vechec (Juhás, Berta, Baloga, Krajčík)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - TJ Družstevník Breznica (Ištoňa, Kunaj, Štefek, Tkáč)

FK Sedliská - OFK Tatran Bystré (Roka, Novák, Micheľ, Sadiv)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. Liga Podtatranská - 15.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Slovan Helcmanovce - MŠK Slavoj Spišská Belá (Firkaľ, Daňo, Onderišin, Čeľovský)

OFK Jaklovce - ŠK Harichovce (Gál, Antl, Tabiš, Komar)

Košice-mesto

IV. Liga - 19.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Košice - Barca - MFK Slovan Giraltovce (Maliňák, Alexa, Stretavský, Lisák)

VI. Liga Košicko-gemerská - 15.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske ´B´ - TJ Maratón Seňa (Onofrej, Štefanič, Beluško, Tkáčik) - hrá sa v Krásnej

Košice-okolie

IV. Liga - 19.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Haniska - MŠK Spišské Podhradie (Mano J., Holp, Prokopovič, Tarcala)

V. Liga Juh - 19.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

MFK Spartak Medzev - MFK Veľké Kapušany (Haviarik, Černický, Drenko, Kostík)

Tatra Sokoľany - ŠK Strážske (Džubák, Počurek, Bajo, Gnip)

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Čonka, Leferovič, Marko, Šimko)

OFK Slovan Poproč - ŠK Slovan Veľký Folkmar (Hudák, Vojtko, Hrinda, Gavalier)

VI. Liga Košicko-gemerská - 15.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

TJ Kokšov-Bakša - TJ Družstevník Malá Ida (Gonos, Mihaliková, Rási, Vansa)

TJ Mladosť Kalša - MFK Ťahanovce (Dušek, Bíro, Sedláčková, Koščák)

TJ Družstevník Budimír - FK Košická Nová Ves (Šipoš, Dankanin, Trembeckí, Hajdada)

Michalovce

VI. Liga Zemplínska - 15.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

OŠK Krišovská Liesková - TJ Družstevník Cejkov (Capík, Basoš, Barát, Styrančák)

TJ Družstevník Čičarovce - TJ Olympia Borša (Godžák, Kuľha, Lenková, Klič)

OŠK Tušice Tušická Nová Ves - ŠK Naciná Ves (Tomáš, Friga, Mati, Lumtzer)

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - OFK Lastomír (Gnip, Tkáč, Šimková, Szabó)

Rožňava

V. Liga Juh - 19.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

SP MFK Rožňava - OŠK Rudňany (Zvolánek, Korečko, Gaľa, Mišenčík)

VI. Liga Košicko-gemerská - 15.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

FK Gemerská Hôrka - FK Geča 73 (Novotný, Marcin, Cuprák, Kanuščák)

MFK Dobšiná - TJ Lokomotíva Ruskov (Jančár, Martinko, Klokočka, Tornay)

FK Krásnohorské Podhradie - FK Gemerská Poloma (Kuspan, Baksay, Tomko, Džubák)

Spišská Nová Ves

VI. Liga Podtatranská - 15.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

OŠK Teplička n/H - AŠK Mária Huta (Béreš, Pavlovský, Miklošková, Kunzo)

TJ Slovan Smižany - TJ FK Lokomotíva Margecany (Sendek, Pristáč, Končár, Pecha)

Sobrance

V. Liga Juh - 19.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

MFK Sobrance - FK Čaňa (Hudák, Bereš, Feckanin, Vaško)

Trebišov

V. Liga Juh - 19.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - FK Šaca (Karaffa, Filipák, Tramita, Dub)

TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - FK Pokrok SEZ Krompachy (Biroš, Bochnovič, Černica, Barvirčák)

VI. Liga Zemplínska - 15.kolo - 1.5.2013 o 16.30 hod.:

Družstevník Veľký Horeš - OŠK Vinné (Ruščanský, Švec, Farkaš, Zvolánek)

TJ Družstevník Plechotice - TJ Družstevník Parchovany (Tabaka, Chnupa, Hrib, Ferenc)

FK Slavoj Sečovce - ŠK Agro Palín (Firda, Žulevič, Knapíková, Vizvári)