Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

26. 04. 2013 o 13:14

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
2201x čítané



Posledný aprílový víkend so sebou prináša 23. kolo IV. a V. ligy. V šiestoligových súťažiach je na programe kolo s poradovým číslom 19. Bohatšiu ponuku zápasov ponúka pre zmenu Košický kraj, kde sa odohrá 31 zápasov. Prešovský kraj bude dejiskom 27 súbojov. S výnimkou košického mestského okresu č. 3 a Medzilaboriec si na svoje prídu fanúšikovia vo všetkých ostatných okresoch východného Slovenska. Aj táto skutočnosť sa dá, okrem iného, vyčítať z našej prehľadnej mapy, zachytávajúcej plošné rozmiestnenie zápasov, ktorá je už tradičnou súčasťou tejto našej rubriky. V prípade, že si z našej ponuky vyberiete niektoré z týchto futbalových zápolení, prajeme vám v tomto slnečnom, skoro až letnom počasí, príjemný športový zážitok!

Prešovský kraj

Bardejov

IV. Liga - 23.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

ŠK Milénium 2000 Bard.Nová Ves - FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry (Džima, Michalík, Šoltés, Novysedlák)

VI. Liga Šarišská - 19.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

TJ Javorina Malcov - TJ Družstevník Župčany (Brendza, Moroz, Guľko, Gajdoš)

FK Busov Gaboltov - FK Rozvoj Pušovce (Ruščanský, Kriak, Knapíková, Čabala)

TJ Poľana Šiba - OFK Uzovce (Kovaľ, Ivan, Tkáč, Klič)

Humenné

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 19.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.: 

OŠK Udavské - OFK Tatran Bystré (Tóth, Berta, Gaľa, Vizvári)

Kežmarok

V. Liga Sever - 23.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

1. MFK Kežmarok - Sokol Ľubotice (Černický, Džubák, Počurek, Duška)

Levoča

IV. Liga - 23.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

MŠK Spišské Podhradie - MFK Stará Ľubovňa (Zvolánek, Biroš, Novotný, Knut)

VI. Liga Podtatranská - 19.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

FK 05 Levoča - ŠK Štrba (Maček, Havrila, Tabiš, Čeľovský)

Poprad

VI. Liga Podtatranská - 19.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

FK 1931 Hranovnica - TJ Slovan Smižany (Baloga, Béreš, Kunaj, Lacko)

Prešov

V. Liga Sever - 23.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

FC Pivovar Šariš Veľký Šariš - OŠK Kľušov (Wurm, Hepka, Hrinda, Tornay)

OŠK Fintice - OcFK Dlhé Klčovo (Bajo, Gonos, Pavlovský, Sadiv)

VI. Liga Šarišská - 19.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Záhradné - TJ Slovan Dlhá Lúka (Žulevič, Ulian, Vass, Voroňák)

FK Záborské - TJ Beloveža (Tomko, Chnupa, Vojtko, Kalanin)

OFK Chmiňany - FK Šarišské Dravce (Klokočka, Mačák, Sedláčková, Kunzo)

Sabinov

VI. Liga Šarišská - 19.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

OŠK Šarišské Michaľany - TJ Sokol Jakubany (Darivčák, Vasilenko, Micheľ, Šafranko)

Snina

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 19.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.: 

TJ Slovan Belá nad Cirochou - OcŠK Sečovská Polianka (Lipták, Roka, Šipoš, Minaroviech)

OFK Agrifop Stakčín - FK Sedliská (Fedák, Bali-Jenčík, Hufnágel, Repovský)

Stará Ľubovňa

V. Liga Sever - 23.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

FK Družstevník Plavnica - TJ Jasenov (Laskovský, Ištoňa, Želizňák, Kotrády)

Stropkov

IV. Liga - 23.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

MŠK Tesla Stropkov - FK Svit (Mišenčík, Cuprák, Zubka, Dub)

Svidník

V. Liga Sever - 23.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

OFK Tatran Kračúnovce - MŠK Spartak Medzilaborce (Marcin, Zajac, Feckanin ml., Lumtzer)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 19.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.: 

FK Drustav Hrabovčík - FK Vechec (Treščák, Basoš, Kunst, Kostík)

Vranov nad Topľou

V. Liga Sever - 23.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

FK Tatran Zámutov - FO AJAX Pakostov (Tabaka, Lešková, Palinský, Mišenčík)

MsFK Hanušovce nad Topľou - FK Slovan Kendice (Marko, Hudák, Haviarik, Vaško)

TJ Družstevník Nižný Hrušov - OFK SIM Raslavice (Hudák, Tramita, Havrila, Dzido)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 19.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.: 

FK Soľ - TJ Družstevník Breznica (Ondič, Dankanin, Choma, Kanuščák)

TJ Družstevník Vyšný Žipov - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom (Gál, Farkaš, Sivak, Barvirčák)

TJ Šimonka Čierne nad Topľou - FK Kamenica nad Cirochou (Slimák, Jonáš, Onderišin, Eliáš)

 

Košický kraj

Gelnica

VI. Liga Podtatranská - 19.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

AŠK Mária Huta MŠK Slavoj Spišská Belá (Miklošková, Trembeckí, Drabant, Škody) - 27.4.2013

FK Slovan Helcmanovce - FK Poprad ´B´ (Bucko, Šeršeň, Prokša, Bednár)

OFK Jaklovce - TJ FK Lokomotíva Margecany (Rumančík, Firkaľ, Konečný, Gábor)

Košice-mesto

IV. Liga - 23.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

TJ FK Vyšné Opátske - FK Haniska (Maličký, Holp, Kočiš, Ivanov)

FK Košice - Barca - MFK Snina (Mano J., Stretavský, Žofčák, Gavalier)

V. Liga Juh - 23.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

FK Šaca - MFK Veľké Kapušany (Greško, Tóth, Jasečko, Jurášek)

VI. Liga Košicko-gemerská - 19.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

MFK Ťahanovce - TJ Družstevník Malá Ida (Kmec, Krivjančin, Harajbič, Maturkanič)

TJ FK Vyšné Opátske ´B´ - FK Gemerská Poloma (Štefanič, Jurášek, Dušek, Koščo) - o 10.30 hod., hrá sa v Krásnej

Košice-okolie

V. Liga Juh - 23.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

FK Čaňa - OŠK Rudňany (Filipák, Polomský, Karaffa, Koščo)

MFK Spartak Medzev - ŠK Strážske (Čonka, Leferovič, Friga, Džubák)

Tatra Sokoľany - OFK Slovan Poproč (Hegedüš, Slebodník, Baldovský, Lisák)

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Bančanský, Olejník, Mihaliková, Michna)

VI. Liga Košicko-gemerská - 19.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

TJ Maratón Seňa - FK Geča 73 (Ondrášek, Kmec, Šimková, Szabó)

TJ Kokšov-Bakša - TJ Lokomotíva Ruskov (Daňo, Kocur, Tušek, Čaga)

TJ Mladosť Kalša - FK Košická Nová Ves (Gnip, Somoši Joz., Lenková, Hudák) - hrá sa v Budimíri

Michalovce

IV. Liga - 23.kolo - 28.4.2013 o 10.30 hod.:

MFK Zemplín Michalovce ´B´ - MFK Slovan Sabinov (Juhás, Čech-Špirek, Pika, Tarcala)

VI. Liga Zemplínska - 19.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

ŠK Naciná Ves - TJ Družstevník Cejkov (Mati, Bányacsky, Antl, Tkáč)

OŠK Krišovská Liesková - TJ Družstevník Parchovany (Gajdoš, Jevín, Jacečko, Pecha)

TJ Družstevník Čičarovce - OFK Lastomír (Kovalčin, Rezanka, Švec, Ferenc)

OŠK Tušice Tušická Nová Ves - ŠK Agro Palín (Bindas, Capík, Hrib, Bazár)

Rožňava

V. Liga Juh - 23.kolo - 27.4.2013 o 16.00 hod.:

SP MFK Rožňava ŠK Slovan Veľký Folkmar (Ištoňa, Ziemba, Bednár, Hajdada)

VI. Liga Košicko-gemerská - 19.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

FK Gemerská Hôrka - TJ Družstevník Budimír (Mriglot, Martinko, Jančár, Šproch) - 27.4.2013

MFK Dobšiná - FK Krásnohorské Podhradie (Šuba, Martinko, Eperješi, Fencík)

Spišská Nová Ves

VI. Liga Podtatranská - 19.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

ŠK Harichovce - FK Družstevník Spišské Bystré (Končár, Židišin, Marušin, Komar)

OŠK Teplička n/H - TJ Štart Hrabušice (Homoľa, Kočiš, Černica, Štofka)

Sobrance

IV. Liga - 23.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

TJ Veľké Revištia - MFK Slovan Giraltovce (Alexa, Maliňák, Paulišin, Leško st.)

V. Liga Juh - 23.kolo - 27.4.2013 o 16.00 hod.:

MFK Sobrance - MŠK Tatran Spišské Vlachy (Bucko, Kohl, Čonka, Dudáš)

Trebišov

V. Liga Juh - 23.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

FO Slavoj Kráľovský Chlmec - FK Pokrok SEZ Krompachy (Bereš, Korinko, Drabant P., Vansa)

VI. Liga Zemplínska - 19.kolo - 28.4.2013 o 16.00 hod.:

TJ Olympia Borša - OŠK Vinné (Somoši Ján, Novák, Štefek, Guľko)

Družstevník Veľký Horeš - FK Slavoj Sečovce (Kuľha, Mano D., Kavčák, Hreško)

TJ Družstevník Plechotice - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Oravec, Trembeckí, Firda, Gnip)