Tu môžete mať svoj banner za 50€ / mesačne pre viac info kontaktujte SEKRETARIÁT. VsFZ Prenájom priestorov v budove VsF 6€/m2 za mesiac

 

19. 04. 2013 o 14:42

Kam za futbalom cez víkend

autor: Daniel Dedina
1303x čítané



Cez víkend je na programe 22. kolo štvrto- a piatoligových súťaží, ako aj 18. kolo šiestych líg. Porcia 58 zápasov je v tomto prípade rozložená medzi Prešovský a Košický kraj v pomere 31:27. Počasie by malo byť, podľa súčasných predpovedí, pravé futbalové, preto veríme, že vo vami vybranom prostredí strávite príjemné športové popoludnie (príp. dopoludnie). Tu je tohtotýždňová ponuka stretnutí.

Prešovský kraj

Bardejov

V. Liga Sever - 22.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

OFK SIM Raslavice - FK Družstevník Plavnica (Ondič, Bali-Jenčík, Godžák, Štofka)

OŠK Kľušov - MsFK Hanušovce nad Topľou (Baldovský, Novotný, Čonka, Guľko)

VI. Liga Šarišská - 18.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

TJ Slovan Dlhá Lúka - OFK Uzovce (Vasilenko, Kočiš, Treščák, Koščo)

TJ Beloveža - OŠK Šarišské Michaľany (Bochnovič, Žulevič, Konečný, Vansa)

Humenné

V. Liga Sever - 22.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

TJ Jasenov - OŠK Fintice (Drabant, Somoši, Gál, Čaga)

FO AJAX Pakostov - OFK Tatran Kračúnovce (Zvolánek, Prokopovič, Marko, Krajčík)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 18.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.: 

FK Kamenica nad Cirochou - OFK Agrifop Stakčín (Kavčák, Bindas, Hrib, Tkáč)

Kežmarok

V. Liga Sever - 22.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

1. MFK Kežmarok - FK Tatran Zámutov (Korinko, Zubka, Kunzo, Fencík)

VI. Liga Podtatranská - 18.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

MŠK Slavoj Spišská Belá - TJ Slovan Smižany (Feckanin ml., Kmec, Maček, Pečarka)

Medzilaborce

V. Liga Sever - 22.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

MŠK Spartak Medzilaborce - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš (Kováčová, Hegedüš, Žofčák, Minaroviech)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 18.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.: 

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - OŠK Udavské (Béreš, Leško, Barát, Dzido)

Poprad

IV. Liga - 22.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

FK Starý Smokovec-Vysoké Tatry - MŠK Spišské Podhradie (Lipták, Hepka, Lang, Džubák)

VI. Liga Podtatranská - 18.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

ŠK Štrba - FK 1931 Hranovnica (Džubák, Pavlovský, Beluško, Kunzo)

FK Poprad ´B´ - OFK Jaklovce (Havrila, Gonos, Rási, Šproch) - 10.30 hod.

FK Družstevník Spišské Bystré - FK Slovan Helcmanovce (Pristáč, Havrila, Kriak, Duška)

Prešov

V. Liga Sever - 22.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

Sokol Ľubotice - OcFK Dlhé Klčovo (Friga, Karaffa, Greško, Ivanov)

FK Slovan Kendice - TJ Družstevník Nižný Hrušov (Olejník, Drenko, Černický, Bednár)

VI. Liga Šarišská - 18.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

FK Rozvoj Pušovce - OFK Chmiňany (Hrinda, Novák, Kuľha, Gnip)

TJ Družstevník Župčany - FK Busov Gaboltov (Šipoš, Oravec, Eperješi, Sadiv)

TJ Družstevník Záhradné - FK Záborské (Džima, Marcin, Sedláčková, Gavalier)

Sabinov

IV. Liga - 22.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

MFK Slovan Sabinov - ŠK Milénium 2000 Bard.Nová Ves (Kohl, Stretavský, Vaľko, Szabó)

VI. Liga Šarišská - 18.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

FK Šarišské Dravce - TJ Poľana Šiba (Jančár, Šoltés, Sivak, Piruch)

Snina

IV. Liga - 22.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

MFK Snina - MFK Zemplín Michalovce ´B´ (Somoši Ján, Rumančík, Baksay, Ondík)

Stará Ľubovňa

IV. Liga - 22.kolo - 20.4.2013 o 16.00 hod.:

MFK Stará Ľubovňa - MŠK Tesla Stropkov (Ondrášek, Lešková, Kočiš, Škody)

VI. Liga Šarišská - 18.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

TJ Sokol Jakubany - TJ Javorina Malcov (Martinko, Mriglot, Michalík, Onofrej)

Stropkov

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 18.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.: 

TJ Družstevník Breznica - TJ Družstevník Vyšný Žipov (Jacečko, Feckanin st., Gnip, Klič)

Svidník

IV. Liga - 22.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

MFK Slovan Giraltovce - FK Drustav Svidník (Cuprák, Ištoňa, Jancura, Čabala)

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 18.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.: 

FK Drustav Hrabovčík - FK Soľ (Čech-Špirek, Hudák, Maňkoš, Eliáš)

Vranov nad Topľou

VI. Liga Vihorlatsko-duklianska - 18.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.: 

FK Vechec - FK Sedliská (Guba, Tkáč P., Micheľ, Lacko) - hrá sa v Nižnom Hrušove

OcŠK Sečovská Polianka - TJ Šimonka Čierne nad Topľou (Moroz, Kovaľ, Gajdoš, Styrančák)

OFK Tatran Bystré - TJ Slovan Belá nad Cirochou (Bíro, Fedák, Knapíková, Zvolánek)

 

Košický kraj

Gelnica

V. Liga Juh - 22.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

ŠK Slovan Veľký Folkmar - Tatra Sokoľany (Maličký, Polomský, Basoš, Repovský)

VI. Liga Podtatranská - 18.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

TJ FK Lokomotíva Margecany - OŠK Teplička n/H (Fabíny, Slebodník, Klokočka, Tkáčik)

AŠK Mária Huta - ŠK Harichovce (Černica, Kocur, Onderišin, Komár) - 20.4.2013

Košice-mesto

V. Liga Juh - 22.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

FK Šaca - FK Čaňa (Palinský, Haviarik, Gaľa, Kanuščák)

VI. Liga Košicko-gemerská - 18.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

FK Košická Nová Ves - FK Gemerská Hôrka (Firda, Guľko, Kočiš, Michna)

MFK Ťahanovce - TJ Maratón Seňa (Kudelás, Dankanin, Vass, Koščo)

Košice-okolie

IV. Liga - 22.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

FK Haniska - FK Košice - Barca (Vojtko, Paulišin, Ruščanský, Šimko)

V. Liga Juh - 22.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

OFK Slovan Poproč - TJ Cementár Turňa nad Bodvou (Kmec, Zajac, Černica, Barvirčák)

VI. Liga Košicko-gemerská - 18.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Malá Ida - FK Krásnohorské Podhradie(Dušek, Ondrášek, Mačák, Tornay)

TJ Družstevník Budimír - MFK Dobšiná (Jurášek, Sendek, Mihaliková, Kotrády)

TJ Mladosť Kalša - FK Gemerská Poloma (Tomeček, Choma, Tabiš, Pecha) - hrá sa na UT v Moldave n. Bodvou

TJ Lokomotíva Ruskov - TJ FK Vyšné Opátske ´B´ (Onofrej, Mati, Končár, Kačmár)

FK Geča 73 - TJ Kokšov-Bakša (Kováčová, Farkaš, Hufnágel, Hreško) - 10.45 hod.

Michalovce

V. Liga Juh - 22.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

MFK Veľké Kapušany - TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (Želizňák, Havrila, Korečko, Dub)

ŠK Strážske - MFK Sobrance (Tóth, Alexa, Ziemba, Tóth)

VI. Liga Zemplínska - 18.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

ŠK Agro Palín - Družstevník Veľký Horeš (Babaka, Dárivčák, Berta, Gábor)

OFK Lastomír - OŠK Tušice Tušická Nová Ves (Kuspan, Švec, Mano D., Lisák)

OŠK Vinné - OŠK Krišovská Liesková (Roka, Daňo, Šimková, Popík)

ŠK Naciná Ves - TJ Olympia Borša (Capík, Tomáš, Brendza, Vaško)

Spišská Nová Ves

V. Liga Juh - 22.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

FK Pokrok SEZ Krompachy - SP MFK Rožňava (Leferovič, Laskovský, Bančanský, Škody)

MŠK Tatran Spišské Vlachy - FO Slavoj Kráľovský Chlmec (Židišin, Kunst, Počurek, Borufka)

OŠK Rudňany - MFK Spartak Medzev (Hrinda, Mano J., Bajo, Hudák) - 20.4.2013

VI. Liga Podtatranská - 18.kolo - 21.4.2013 o 10.30 hod.:

TJ Štart Hrabušice - FK 05 Levoča (Marušin, Krivjančin, Štefanič, Koščák)

Sobrance

IV. Liga - 22.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

TJ Veľké Revištia - TJ FK Vyšné Opátske (Dolhý, Homoľa, Holp, Tarcala)

Trebišov

VI. Liga Zemplínska - 18.kolo - 21.4.2013 o 16.00 hod.:

TJ Družstevník Cejkov - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Jonáš, Djordjevič, Miklošková, Lumtzer)

FK Slavoj Sečovce - TJ Družstevník Plechotice (Harajbič, Ulian, Tomko, Gajdoš)

TJ Družstevník Parchovany - TJ Družstevník Čičarovce (Juhás C., Juhás P., Antl, Leško)